Son Dakika Haberleri: Sırbistan Cumhurbaşkanı, resmi karşılamada Hidayet Türkoğlu ile boy ölçüştü

Sırbistan Cumhurbaşkanı, resmi karşılamada Hidayet Türkoğlu ile boy ölçüştü

6 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sırbistan ziyareti sırasında renkli anlar yaşandı. Ziyaret sırasında Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, heyette yer alan Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile kendisinin boy karşılaştırmasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sırbistan'ın başkenti Belgrad ziyareti sırasında ilginç anlar yaşandı. Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic tarafından Sırbistan Sarayı'nda gerçekleştirilen karşılama töreni sırasında Vucic, Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile kendisinin boy karşılaştırmasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic tarafından Sırbistan Sarayı'nda gerçekleştirilen törenle karşılandı. Heyette Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da yer aldı. 2 metre 8 santimlik boyu olan Hidayet Türkoğlu ile yakından ilgilenen ve sıcak şekilde sohbet eden Cumhurbaşkanı Vucic, boy karşılaştırması yaptı.

VUCİC EN UZUN LİDERLER ARASINDA

Vucic, 1.99 metrelik boyu ile 2 metre 2 cm'lik Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın ardından uzun boylu siyasi liderler arasında ikinci sırada yer alıyor. Kosova Başbakan Yardımcısı Haşim Taçi 1.88 boyu ile üçüncü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise 1.87 cm boyu ile dördüncü sırada.

Sırbistan Cumhurbaşkanı, resmi karşılamada Hidayet Türkoğlu ile boy ölçüştü
Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 09:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Şampiyonu Busenaz Sürmeneli'yi tebrik etti
Fransa ile Türkiye arasında diplomasi trafiği! Erdoğan ve Akar'dan kritik görüşmeler Son Dakika: Antalya'nın Manavgat ilçesinde sivil eğitim uçağı düştü: Ölen ya da yaralanan yok Arabistan bandosu Rus milli marşını çalamadı