Hrant Dink anması için bazı yollar trafiğe kapatılacak - Son Dakika

Hrant Dink anması için bazı yollar trafiğe kapatılacak

18.01.2022 22:26
Hrant Dink anması için bazı yollar trafiğe kapatılacak

İSTANBUL Valiliği'nden yaplan açıklamaya göre, Hrant Dink'in ölüm yıldönümü için yapılacak anma nedeniyle saat 11.00 itibariyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İSTANBUL Valiliği'nden yaplan açıklamaya göre, Hrant Dink'in ölüm yıldönümü için yapılacak anma nedeniyle saat 11.00 itibariyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Açıkalamda, "İlimizde 19 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 11.00 itibarıyla Hrant Dink'in ölüm yıldönümü ile ilgili olarak kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar aşağıya çıkarılmıştır" denilerek, kapatılacak yollar ile alternatifleri şöyle sıralandı:

KAPATILACAK YOLLAR

Halaskargazi Caddesi, Tavukçu Feti Sokak, Saksı Sokak (Ergenekon Cadde Girişi), Pangaltı 2236 Nolu ışıklar, Özgür Sokak Şişli İstikameti, Zafer Sokak Şişli İstikameti.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Taksim'den gelen akım Valikonağı Caddesi'ne, Şişli'ye gitmek isteyen sürücü ve yayalar, Valikonağı ve Rumeli Caddesi Osmanbey kavşağından Şişli istikametine, Şişli istikametinden gelen akım ise Osmanbey kavşağından Ergenekon Caddesi istikametine yönlendirilecek.


YORUMLAR
500
İstanbul'da bir haftada 17 bin göçmen yakalandı İstanbul'da bir haftada 17 bin göçmen yakalandı Etiler'de şaşkınlık yaratan gizem! Yol çökmesiyle ortaya çıkan yeraltı tünelinin çıkışı aranıyor Etiler'de şaşkınlık yaratan gizem! Yol çökmesiyle ortaya çıkan yeraltı tünelinin çıkışı aranıyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hrant Dink anması için bazı yollar trafiğe kapatılacak - Son Dakika


Advertisement