Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu - Son Dakika

Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu

03.05.2021 20:52
Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu, System.String[]

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Nevşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Savran, Ankara'daki temasları çerçevesinde ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum ile bir araya geldi.

Belediye olarak kentte hayata geçirmeyi planladıkları projelerle ilgili bilgi aktaran Savran, çalışmalara desteklerinden dolayı Bakan Kurum'a teşekkür etti.

Daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu ile bir araya gelen Savran, yürütülen çalışmalarla ilgili destek talebini iletti.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen Savran, "Şehrimizin tüm sorunlarını biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Ankara'da önemli adımlar atıyoruz. Kısa süre içerisinde hemşehrilerimize önemli müjdelerimiz olacak." dedi.

Savran ziyaret programlarında her iki bakana da yöresel el sanatı ürünlerinden seramik tabak hediye etti.

Görüşmelerinde Savran'a AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi de eşlik etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu
Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Ankara'da bir dizi görüşmelerde bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Genç kızın 00:00 Genç kızın "anne" diye feryadı tüyleri diken diken etti: Yaşıyor mu bakın, yaşıyor mu Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor 23:09 Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor
Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu 20:06 Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu
Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok 17:27 Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok
Advertisement