Son Dakika Haberleri: Spor İstanbul Türfad, 'Var'ın Türk Futboluna Getirdikleri' Panelini Düzenledi

Spor İstanbul Türfad, 'Var'ın Türk Futboluna Getirdikleri' Panelini Düzenledi

13 ay önce

Spor TÜRFAD, 'VAR'ın Türk futboluna getirdikleri' panelini düzenlediİbrahim ALİOĞLU, Kaan ÜLKER İSTANBUL,(DHA)Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD), Video Hakem Uygulaması ile ilgili 'VAR'ın Türk futboluna getirdikleri' konulu panel düzenledi.

Spor İstanbul Türfad, 'Var'ın Türk Futboluna Getirdikleri' Panelini Düzenledi, System.String[]

Spor TÜRFAD, 'VAR'ın Türk futboluna getirdikleri' panelini düzenledi


İbrahim ALİOĞLU, Kaan ÜLKER İSTANBUL,(DHA)


Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD), Video Hakem Uygulaması ile ilgili 'VAR'ın Türk futboluna getirdikleri' konulu panel düzenledi.


Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Prof.Dr. Salih Pınar'ın ev sahipliğinde, moderatörlüğünü Hünkar Mutlu'nun yaptığı organizasyona, FIFA Eski Hakemi ve TÜRFAD Başkan Vekili Ertuğrul Dilek, FIFA Eski Hakemi ve MHK Eski Başkanı Mustafa Çulcu ve teknik direktör Alp Pehlivan katıldı.


Panele geçilmeden önce TÜRFAD Başkan Vekili Ertuğrul Dilek, TÜRFAD Başkanı Levent Erdoğan adına, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Prof.Dr. Salih Pınar'a teşekkür plaketi taktim etti.


MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu'nun VAR'ın gelişim sürecini anlattığı bir video eşliğinde başlayan sunum sonrasında yorumcular Video Hakem Uygulaması'nı değerlendirdi.


Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin de takip ettiği organizasyon soru-cevap etkinliği ile tamamlandı.

Spor İstanbul Türfad, 'Var'ın Türk Futboluna Getirdikleri' Panelini Düzenledi

Haber Yayın Tarihi: 10.12.2018 06:08 Kaynak: DHAÖğrenciler, belediye başkanının evinin önüne not bırakıp yardım istedi
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Son dakika: Düzce'de yolcu otobüsü ile kargo tırı çarpıştı: 2 ölü, 23 yaralı