Tahran: Riyad ile bir arabulucu olsun, olmasın görüşmeye hazırız - Son Dakika

Tahran: Riyad ile bir arabulucu olsun, olmasın görüşmeye hazırız

12.10.2019 20:06
Tahran: Riyad ile bir arabulucu olsun, olmasın görüşmeye hazırız, System.String[]

İran Dışişleri Bakanlığı, Suudi Arabistan ile bir arabulucunun yardımı ile veya bu yardım olmaksızın görüşmeye hazır olduğunu açıkladı.

İran Dışişleri Bakanlığı, bölgede büyük bir rekabet içinde olduğu Suudi Arabistan ile bir arabulucunun yardımı ile veya bu yardım olmaksızın görüşmeye hazır olduğunu açıkladı.

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Abbas Mousavi, Pakistan Başbakanı Imran Khan'ın Tahran ve Riyad arasında arabuluculuk yapma girişimiyle ilgili bir soru üzerine verdiği yanıtta, "Ben bir arabuluculuktan haberdar değilim. İran, arabulucu olsa da olmasa da yanlış anlaşılmaları gidermek için Suudi Arabistan da içinde olmak üzere komşularıyla görüşmeye hazır olduğunu açıkladı." dedi.

Tahran: Riyad ile bir arabulucu olsun, olmasın görüşmeye hazırız

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Tahran: Riyad ile bir arabulucu olsun, olmasın görüşmeye hazırız - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama