Trafik Polisinden Sürücülere Kahve İkramı - Son Dakika

Trafik Polisinden Sürücülere Kahve İkramı

15.10.2013 16:08
Trafik Polisinden Sürücülere Kahve İkramı

Kurban Bayramı dolayısıyla trafiğin yoğunlaştığı Gökova Kavşağında trafik polisi, sürücülere kahve ve lokum ikram etti.

Kurban Bayramı dolayısıyla trafiğin yoğunlaştığı Muğla- Denizli, Gökova- Marmaris ve Fethiye- Dalaman güzergahında polis ekipleri, sürücülere kahve ve lokum ikram etti.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenli seyahat koşullarını oluşturmak ve bayram yoğunluğuna bağlı artan trafik kazası riskini azaltmak amacıyla denetimlerini sürdürdü.

Gökova Kavşağı'nda denetim yapan trafik ekipleri, bölgeye gelen ziyaretçileri durdurup, onlara Türk kahvesi ve lokum ikram ediyor. Bayram süresince devam edeceği belirtilen uygulama ile sürücülere, uzun yolculukları sırasında kısa bir dinlenme molası verdirilmesi amaçlanıyor.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Nevzat Eren, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla'da yoğun bir trafik yaşandığını belirtti. Eren,  "Bayram tatili süresince özellikle Muğla-Denizli, Muğla- Milas, Milas- Söke, Milas- Bodrum, Muğla-Gökova, Gökova-Fethiye ve Gökova-Marmaris hatlarında yoğun olarak denetim yapılacak. Tatilcilerin dönüşlerini de takip edeceğiz. Özellikle turizm bölgelerindeki güzergahlarda trafik ekipleri, emniyet kemeri, fazla yolcu ve trafik kuralı ihlalleri konusunda denetim yapacak" dedi. - Muğla

İhracat bir kez daha 500 milyon dolar sınırına yaklaştı İhracat bir kez daha 500 milyon dolar sınırına yaklaştı Yüzerek Yunan adasına geçmeye çalışan FETÖ şüphelileri yakalandı Yüzerek Yunan adasına geçmeye çalışan FETÖ şüphelileri yakalandı Milas'ta kurbanlık satışları başladı Milas'ta kurbanlık satışları başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Trafik Polisinden Sürücülere Kahve İkramı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement