Ttnet Kitap'ta Can Yayınlarına Ait E-kitaplar Yüzde 50 İndirimli - Son Dakika

Ttnet Kitap'ta Can Yayınlarına Ait E-kitaplar Yüzde 50 İndirimli

26.08.2014 11:10
Ttnet Kitap'ta Can Yayınlarına Ait E-kitaplar Yüzde 50 İndirimli, System.String[]

TTNET’in e kitap platformu TTNET Kitap'ta, Can Yayınları’ndan çıkan e kitaplar belirli bir süre için yüzde 50 indirimli olacak.

TTNET'in e-kitap platformu TTNET Kitap'ta, Can Yayınları'ndan çıkan e-kitaplar belirli bir süre için yüzde 50 indirimli olacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, e-kitap platformu TTNET Kitap, kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Edebiyat, tarih, politika ve çocuk kitapları başta olmak üzere tüm kategorilerde binlerce kitabın bulunduğu TTNET Kitap, Türkiye'nin önemli yayınevlerinden Can Yayınlarına ait e-kitapları da okurlarıyla buluşturuyor.

TTNET Kitap, Can Yayınları'ndan çıkan e-kitapları Türkiye'de ilk kez tüm kitapseverlere belirli bir süre için yüzde 50 indirimle sunacak. Kitapseverler, 25 Eylül'e kadar TTNET Kitap mobil uygulamalarındaki ve "ttnetkitap.com.tr" adresindeki alışverişlerinde bu kampanyadan faydalanabilecek.

TTNET Kitap kullanıcıları dijital kütüphanelerini, Can Yayınları'ndan çıkan çok önemli eserlerle genişletme fırsatı bulacak. Victor Hugo, Charles Dickens, Dostoyevski, Maksim Gorki gibi yazarların dünya klasikleri; George Orwell, Stefan Zweig ve Albert Camus gibi dünya edebiyatının önemli isimlerinin eserleri; Türk edebiyatından Halide Edib Adıvar, Tahsin Yücel, Murat Gülsoy ve Yekta Kopan gibi yazarlar, TTNET Kitap'ta yer alan Can Yayınları arşivindeki isimlerin bazıları oluyor.

Kitapseverlere binlerce elektronik kitabı yanında taşıyabilme ve dilediği zaman okuyabilme kolaylığı sunan TTNET Kitap servisinden, isteyen herkes yararlanabiliyor. Kullanıcılar hem web hem de iOS ve Android tabanlı mobil platformlar üzerinden kitapları inceleyebiliyor ve satın alma işlemi yapabiliyor.

TTNET Kitap'tan satın alınan e-kitaplar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar gibi farklı cihazdan okunabiliyor. Kullanıcılar offline okuma, not alma gibi seçeneklerden yararlanabildikleri gibi kitabın içinde aradıkları bir bilgiyi, saniyeler içinde bulabiliyor, yazı büyüklüğü ve metin biçimini kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyorlar. - İstanbul

Ttnet Kitap'ta Can Yayınlarına Ait E-kitaplar Yüzde 50 İndirimli

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ttnet Kitap'ta Can Yayınlarına Ait E-kitaplar Yüzde 50 İndirimli - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'de kurtarma çalışmalarının simgesi Buse'ye ulaşıldı! İşte ilk görüntüler Enkaz altında kalanların yakınları hastaneye koştu; kimisi sinir krizi geçirdi, kimisi umutla bekledi İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak