Yakışıklı Oyuncu Tolga Ortancıl Küçük Prens Oyunuyla Sahnede! - Son Dakika

Yakışıklı Oyuncu Tolga Ortancıl Küçük Prens Oyunuyla Sahnede!

08.05.2018 15:59
Yakışıklı Oyuncu Tolga Ortancıl Küçük Prens Oyunuyla Sahnede!, System.String[]

Yaz'ın Öyküsü, Güzel Köylü ve Kuzey Güney dizilerinde canlandırdığı karakterlerle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Tolga Ortancıl, tiyatro sahnesinde rol aldığı Küçük Prens oyunuyla adından söz ettiriyor.

Hatay'dan İzmir'e, Ankara'dan Paris'e kadar Türkiye ve Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde sahnelenen dünyanın en çok satılan ve okunan masallarından, Küçük Prens'in Türkiye uyarlamasında başrol alan Ortancıl, performansıyla tiyatroseverlerden de tam not alıyor.

Kitabın en keyifli yanının çocuklar için yazılmış gibi görünse de özellikle yetişkinlere hitap etmesi olduğunun altını çizen Ortancıl, Küçük Prens'i oynaması için gelen teklif üzerine; "Animasyonlarını severek izlediğim, bazı özlü sözlerini ezbere bildiğim bir eserdi. Bu kadar içimizden biri haline gelmiş bir masal kahramanını canlandırma fikri beni başından beri çok heyecanlandırdı" dedi.

Fransız yazar ve pilot Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılan kitabın sahnelenen uyarlamasında koreografileri Gökhan Soykök, yönetmenliğini ise Filiz Bozok üstleniyor.

Yakışıklı Oyuncu Tolga Ortancıl Küçük Prens Oyunuyla Sahnede!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yakışıklı Oyuncu Tolga Ortancıl Küçük Prens Oyunuyla Sahnede! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu