Yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı - Son Dakika

Yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı

20.06.2021 13:02
Yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı

İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak bekleniyor.

İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak bekleniyor.

??????? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, bugün öğle saatlerinden sonra İç Ege ( Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli), Göller Yöresi ( Burdur, Isparta), İç Anadolu'nun kuzeybatısı ( Eskişehir, Ankara'nın kuzey ve batı çevreleri, Çankırı) ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde ( Bolu, Karabük, Kastamonu) yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

Su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

YORUMLAR
500
Akşener, İyi Parti Ege Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Akşener, İyi Parti Ege Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi SF Trade, mükemmel iş yeri sertifikasıyla taçlandı SF Trade, mükemmel iş yeri sertifikasıyla taçlandı Demirci, 'Rezervi karaya taşıma işlemi için 50 km'den az bir mesafe kaldı' Demirci, 'Rezervi karaya taşıma işlemi için 50 km'den az bir mesafe kaldı'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement