Son Dakika Haberleri: Zonguldak Öğretmen ve Öğrencilerden 10 Kasım'a Özel Koreografi Duygulandırdı

Zonguldak Öğretmen ve Öğrencilerden 10 Kasım'a Özel Koreografi Duygulandırdı

3 ay önce

Öğretmen ve öğrencilerden 10 Kasım'a özel koreografi duygulandırdıZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK'ın Devrek ilçesinde bulunan Devrek Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin 10 Kasım'a özel hazırladıkları koreografi, sosyal medyadan yüzlerce kez paylaşıldı.

Öğretmen ve öğrencilerden 10 Kasım'a özel koreografi duygulandırdı

ZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK'ın Devrek ilçesinde bulunan Devrek Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin 10 Kasım'a özel hazırladıkları koreografi, sosyal medyadan yüzlerce kez paylaşıldı.

Devrek Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü 80'inci ölüm yıl dönümünde hazırladıkları özel koreografiyle andı. Atatürk'ün doğduğu yılı ve hayatını kaybettiği yıl ve 9.05'i saat üzerinde gösteren öğrencilerin koreografisi havadan drone ile görüntülendi. Lise, Devrek Belediyesi'nin desteğiyle hazırladıkları videoyu sosyal medyadan paylaştı. Kısa sürede yayılan video yüzlerce kez paylaşıldı.Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi