SON DAKİKA İCTİMAİ HABERLERİ

Son Dakika İctimai Haberleri

 • 18 Ekim 2018 19:50 İyi Parti'nin İyi Parti'nin "İyilik Kervanı Yollarda" Projesi İYİ Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Biz kendi toplumumuzda, bir arada yaşayabilmenin siyasi nezaketini, üslubunu, içtimai nezaketini, dini mesuliyetini, insani mesuliyetini taşıyabildiğimiz zaman, zaten biz dünyaya şunu demiş olacağız: Biz 81 milyon bir aileyiz.
 • 18 Ekim 2018 16:18 İyi Parti'nin "İyilik Kervanı Yollarda" Projesi İYİ Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Biz kendi toplumumuzda, bir arada yaşayabilmenin siyasi nezaketini, üslubunu, içtimai nezaketini, dini mesuliyetini, insani mesuliyetini taşıyabildiğimiz zaman, zaten biz dünyaya şunu demiş olacağız: Biz 81 milyon bir aileyiz.
 • 16 Ekim 2018 12:55 Müdür Tünçmen'den İhh'ya Teşekkür Müdür Tünçmen'den İhh'ya Teşekkür Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
 • 29 Ağustos 2018 22:57 TBMM Başkanı Yıldırım: Alacağımız S-400 Füzeleri Hiçbir Zaman NATO Ülkesine Tehdit Değildir TBMM Başkanı Yıldırım: Alacağımız S-400 Füzeleri Hiçbir Zaman NATO Ülkesine Tehdit Değildir TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Azerbaycan temasları kapmasında Azerbaycan'ın İctimai TV'ye açıklamalarda bulundu
 • 29 Ağustos 2018 22:46 S-400 Füzeleri Hiçbir Zaman NATO Ülkesine Tehdit Değildir S-400 Füzeleri Hiçbir Zaman NATO Ülkesine Tehdit Değildir" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Azerbaycan temasları kapmasında Azerbaycan'ın İctimai TV (İTV)ye açıklamalarda bulundu
 • 29 Ağustos 2018 22:41 TBMM Başkanı Yıldırım: "Alacağımız S-400 Füzeleri Hiçbir Zaman NATO Ülkesine Tehdit Değildir" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Azerbaycan temasları kapmasında Azerbaycan'ın İctimai TV (İTV)ye açıklamalarda bulundu
 • 04 Haziran 2018 12:51 Asimder Başkanı Gülbey, Yeşil'i Ziyaret Etti Asimder Başkanı Gülbey, Yeşil'i Ziyaret Etti ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey ve Azerbaycan Elmi Araştırma İctimai Birliği Başkanı Telman Qasımov ile birlikte Özel Doğu Ortaokulu Müdürü Övün Yeşil'i makamında ziyaret ettikten sonra konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi
 • 19 Mart 2018 20:05 Azerbaycan'daki Stk'lerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek - Bakü Azerbaycan'daki Stk'lerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek - Bakü Gençliğe Yardım Fonu, Terhis Edilen Askerlerin Gençleri Mariflendirme Birliği, Türkiye Üniversiteleri Mezunları Birliği, Muasır İnkişaf İctimai Birliği, Genç Alimler Cemiyeti, Türkdilli Devletlerle Dostluk ve Kültürel İlişkiler Cemiyeti, Dünya Genç Türk Yazarlar Birliği ve Azerbaycan Vatan Savaşı Gaziler Birliği öncülüğünde kurulan ve "Kardeşliğimiz Ebedidir" adı verilen platformun mensupları, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin merkezinde kontrolün sağlanması dolayısıyla Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğini ziyaret ederek, destek gösterisinde bulundu
 • 19 Mart 2018 18:30 Azerbaycan'daki Stk'lerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Gençliğe Yardım Fonu, Terhis Edilen Askerlerin Gençleri Mariflendirme Birliği, Türkiye Üniversiteleri Mezunları Birliği, Muasır İnkişaf İctimai Birliği, Genç Alimler Cemiyeti, Türkdilli Devletlerle Dostluk ve Kültürel İlişkiler Cemiyeti, Dünya Genç Türk Yazarlar Birliği ve Azerbaycan Vatan Savaşı Gaziler Birliği öncülüğünde kurulan ve "Kardeşliğimiz Ebedidir" adı verilen platformun mensupları, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin merkezinde kontrolün sağlanması dolayısıyla Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğini ziyaret ederek, destek gösterisinde bulundu
 • 17 Şubat 2018 16:20 Azerbaycanlı Stk'lardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Gençliğe Yardım Fonu, Terhis Edilen Askerlerin Gençleri Mariflendirme Birliği, Türkiye Üniversiteleri Mezunları Birliği, Muasır İnkişaf İctimai Birliği, Genç Alimler Cemiyeti, Türkdilli Devletlerle Dostluk ve Kültürel İlişkiler Cemiyeti, Dünya Genç Türk Yazarlar Birliği ve Azerbaycan Vatan Savaşı Gaziler Birliği öncülüğünde yaklaşık 70 STK, harekata destek vermek amacıyla bir araya geldi
 • 02 Şubat 2018 21:03 Azerbaycan'da Şehit Özalkan'ın Vasiyeti İçin Başlatılan Kampanya Azerbaycanlı sivil toplum kuruluşları, Ortak Değerler İctimai Birliği öncülüğünde "Şehit Musa Özalkan'ın vasiyetine destek-Telafer çocukları için" adı verilen kampanya başlatmıştı
 • 02 Şubat 2018 20:06 Azerbaycan'da Şehit Özalkan'ın Vasiyeti İçin Başlatılan Kampanya Azerbaycanlı sivil toplum kuruluşları, Ortak Değerler İctimai Birliği öncülüğünde, "Şehit Musa Özalkan'ın Vasiyetine Destek-Telafer Çocukları İçin" adı verilen kampanya başlatmıştı
 • 31 Ocak 2018 16:30 Azerbaycan'da Şehit Özalkan'ın Vasiyeti İçin Kampanya Başlatıldı Azerbaycan'da faaliyet gösteren Ortak Değerler İctimai Birliğinin öncülüğünde başlatılan "Şehit Musa Özalkan'ın vasiyetine destek-Telafer çocukları için" adı verilen kampanya kapsamında banka hesabı açıldı ve vatandaşlara kampanyaya destek olma çağrısı yapıldı
 • 26 Ocak 2018 14:33 Azerbaycan'da Yaşayan Otizmli Çocuklara Umut! Azerbaycan'da Uygulamalı Davranış Analizi temelli okul açılabilmesi amacıyla Birge ve Saglam İctimai Birliyi ile Tohum Otizm Vakfı arasında yapılan ve üç yıl sürecek eğitim işbirliğinin basın toplantısı Bakü'de gerçekleşti.
 • 25 Ocak 2018 13:31 Grafikli Analiz - Gerçekleşmeyen Hayal: 7. Yıldönümünde Mısır Devrimi Mısır 25 Ocak Devrimi esnasında sokaklarda en çok atılan slogan "ekmek, özgürlük ve toplumsal adalet" (ıyş, hurriye, adale ictimaiyye) kelimelerinden oluşuyordu.
 • 25 Mayıs 2017 14:52 Türkiye - Azerbaycan Dev Kardeşlik ve Candaşlık Projesi Kapsamında Prof. Dr. İbrahim Öztek'e İki... Türkiye - Azerbaycan Dev Kardeşlik ve Candaşlık Projesi Kapsamında Prof. Dr. İbrahim Öztek'e İki... Seferberlik ve savaş devlet hizmetleri ile Karabağ muharip gazi madalyaları, Emin Hesenli (Azerbaycan Terhis Olunmuş Harbçilerin Gençleri Maariflendirme İctimai Birliyi Başkanı), Muhammed Valiyev (Em
 • 28 Nisan 2017 23:53 Seydiköy Camii İbadete Açıldı Seydiköy Camii İbadete Açıldı Kütahya merkeze bağlı Seydiköy’de yapımı tamamlanan 550 kişi kapasiteli Seydiköy Camii düzenlenen törenle ibadete açıldı.
 • 22 Nisan 2017 11:48 Miraç Kandili'ne Doğru Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 17 Nisan 2017 14:32 Kutlu Doğum Haftası Vali Yücel Yavuz, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 12 Nisan 2017 16:36 Tika'dan Azerbaycan'a Spor Salonu Desteği Tika'dan Azerbaycan'a Spor Salonu Desteği Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Azerbaycan’da Yeni Yol İçtimai Birliği bünyesinde ilk Crossfitt Spor Salonu hizmete açıldı.
 • 11 Nisan 2017 15:22 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pesah, Vatandaşlarımızın Kendi Kültür, Din ve Geleneklerini Özgürce... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Musevilik inancının dini bayramlarından biri olan Hamursuz Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 11 Nisan 2017 15:21 Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pesah, Vatandaşlarımızın Kendi Kültür, Din ve Geleneklerini... Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pesah, Vatandaşlarımızın Kendi Kültür, Din ve Geleneklerini... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Musevilik inancının dini bayramlarından biri olan Hamursuz Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 11 Nisan 2017 14:56 Erdoğan Hamursuz Bayramını Kutladı Erdoğan Hamursuz Bayramını Kutladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Musevilik inancının dini bayramı olan ve 'Hamursuz Bayramı' olarak adlandırılan Pesah'ı kutladı.
 • 11 Nisan 2017 14:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Musevilerin Hamursuz Bayramı'nı Kutladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Musevilik inancının dini bayramı olan ve ‘Hamursuz Bayramı’ olarak adlandırılan Pesah’ı kutladı.
 • 11 Nisan 2017 14:48 Musevilerin Hamursuz Bayramı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Huzur ve güven içinde bir arada yaşadığımız, ülkemizin eşit birer ferdi olan Musevi vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm Musevilerin Hamursuz Bayramı'nı tebrik ediyor, kendilerine esenlikler diliyorum.
 • 08 Nisan 2017 22:02 Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Son 15 yılda pek çok engel karşımıza çıktı.
 • 08 Nisan 2017 18:56 Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Son 15 yılda pek çok engel karşımıza çıktı.
 • 08 Nisan 2017 18:14 Bakan Avcı, Türk Ocakları Eskişehir Şubesi'nin Açılışına Katıldı Bakan Avcı, Türk Ocakları Eskişehir Şubesi'nin Açılışına Katıldı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türk Ocakları Eskişehir Şubesi’nin açılışına katıldı.
 • 04 Nisan 2017 15:27 Tika Bakü'de Crossfit Salonu Yaptırdı Tika Bakü'de Crossfit Salonu Yaptırdı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Azerbaycan'da yetim çocuklar ile az gelirli ailelerin çocuklarının ücretsiz kullanacağı crossfit spor salonu yaptırdı.
 • 27 Mart 2017 10:59 Bakü'de Nevruz Heyecanı Bakü'de Nevruz Heyecanı TRT’nin Bakü’de organize ettiği, TRT Avaz’ın kuruluşunun 8’inci yılı ve Nevruz Bayramı etkinliği Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı’nın (TİKA) katkılarıyla gerçekleştirildi.
 • 16 Mart 2017 11:10 Bm: Bm: "İsrail Apartheid Rejimi Kurdu" Birleşmiş Milletler, İsrail’i Filistin halkının tamamına baskı ve sindirme esasına dayalı bir apartheid (ırkçı ayrılıkçı)rejimi kurduğunu açıklayan yeni bir rapor yayınladı.
 • 07 Mart 2017 12:20 Başkan Özgökçe'den 'Yeşilay Haftası' Mesajı Başkan Özgökçe'den 'Yeşilay Haftası' Mesajı Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe; sigara, alkol ve uyuşturucu maddelerinin insan ruh ve beden sağlığı üzerinde yaptığı tahribatın herkesçe bilindiğini belirterek, "Çocuklarımızın, gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi, ancak onlara vereceğimiz doğru sağlık...
 • 04 Mart 2017 13:31 "En Yeşilaycılar" ödüllendirildi Yeşilay tarafından "bağımlılıklardan uzak, sağlıklı yaşamı" misyon edinen, söz ve eylemleriyle bu mücadeleye destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara verilen 4. Zümrüdüanka Ödülleri 3 Mart'ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 04 Mart 2017 00:20 Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni (1) Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, küresel düzeyde uyuşturucu kültürü özendirilerek, farklı düzenlemelerle meşrulaştırılarak, toplumu ayakta tutan sütunların dinamitlendiğini belirterek, "Türkiye mevcudiyetini hala koruyan güçlü aile yapısı, sosyal ve kültürel bağları sayesinde hamdolsun...
 • 03 Mart 2017 21:58 Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, küresel düzeyde uyuşturucu kültürü özendirilerek, farklı düzenlemelerle meşrulaştırılarak, toplumu ayakta tutan sütunların dinamitlendiğini belirterek, "Türkiye mevcudiyetini hala koruyan güçlü aile yapısı, sosyal ve kültürel bağları sayesinde hamdolsun...
 • 27 Şubat 2017 20:46 Sevgilisiyle Kavga Edince Intihara Kalkıştı Sevgilisiyle Kavga Edince Intihara Kalkıştı Bilecik'te sevgilisiyle kavga eden bir genç kız, inşaata çıkarak intihar girişiminde bulundu.
 • 27 Şubat 2017 20:35 Sevgilisiyle Kavga Etti, İnşaata Çıkıp İntihara Kalkıştı Sevgilisiyle Kavga Etti, İnşaata Çıkıp İntihara Kalkıştı Bilecik’te sevgilisiyle kavga eden bir genç kız, inşaata çıkarak intihar girişiminde bulundu.
 • 25 Şubat 2017 17:12 Hocalı Katliamının 25. Yılı Hocalı Katliamının 25. Yılı Hocalı Soykırımını Tanıtma İçtimai Derneği yöneticileri ve Azerbaycanlı gazeteciler, 25. yılında Hocalı katliamını İzmir Medya Platformu üyelerine anlatarak destek istedi.
 • 24 Şubat 2017 14:29 Hayatlarını Geride Bırakanların Trajedisi - Hocalı Gerçeği Hayatlarını Geride Bırakanların Trajedisi - Hocalı Gerçeği" Programı Türkiye Azerbaycan Dev Kardeşlik ve Candaşlık Projesi Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, “Hayatlarını Geride Bırakanların Trajedisi-Hocalı Gerçeği” isimli programda, Karabağ ve Hocalı hakkında geniş bilgiler verdi.
 • 23 Şubat 2017 17:57 Tecrübeden Norma Medeniyet' Başlıklı Konu Saü'de Ele Alındı Tecrübeden Norma Medeniyet' Başlıklı Konu Saü'de Ele Alındı Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından düzenlenen Çarşamba Konferanslarının bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Bedri Gencer oldu.
 • 22 Şubat 2017 20:27 Hocalı Katliamı Hocalı Katliamı"Nın 25. Yıl Dönümü Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganira Paşayeva, "Müslüman dünyası artık gafletten ayılması gerekiyor.
 • 22 Şubat 2017 19:10 Bolu) Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: Bolu) Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: "Amaçları Türkiye'yi Zayıflatarak Türk Müslüman... (BOLU) Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: "Amaçları Türkiye'yi zayıflatarak Türk Müslüman coğrafyasına yardım edememesini sağlamak"BOLU (İHA) - Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, "Terör örgütleri kimlerden destek alıyor bunları bilmelisiniz.
 • 22 Şubat 2017 17:07 Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: Amaçları Türkiye'yi Zayıflatarak Türk Müslüman... Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva: Amaçları Türkiye'yi Zayıflatarak Türk Müslüman... Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, "Terör örgütleri kimlerden destek alıyor bunları bilmelisiniz.
 • 21 Şubat 2017 15:54 Bolat Sakarya'yı salladı!.. Bolat Sakarya'yı salladı!.. MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı Doç. Dr. Ömer Bolat; MÜSİAD Sakarya Şubesi'nin Sen Otel'de protokol ve üyelerin katılımıyla düzenlediği "2017 Yılında Dünya ve Türkiye Ekonomisi Görünümü" konulu konferansına katıldı.
 • 16 Şubat 2017 15:15 Edremit'e Yeni Müftü Edremit'e Yeni Müftü Sakarya İl Müftü Yardımcısı iken Edremit Müftülüğüne tayin edilen Sait Emin Arvas, basın mensupları ile bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2017 11:20 Brezilya'da 3.6 Milyon Kişi Daha Yoksulluk Sınırının Altına İniyor Brezilya'da 3.6 Milyon Kişi Daha Yoksulluk Sınırının Altına İniyor Zirai ve İctimai Reform Bakanlığı, hükümetin Bolsa Familia programından halihazırda 14 milyon kişinin yararlandığını ortaya koydu
 • 08 Şubat 2017 16:08 Fetö Sanıklarına 'Sabırlı Olun, Hepimiz Zengin Olacağız' Telkini KOCAELİ'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan polis memuru Mucip Şatır, koğuştaki kişilere "Sabırlı olun, hepimiz zengin olacağız. Yanlış bir şey yapmayın" diye konuşma yaptığıyla ilgili iddiayı, "Sabırlı olmalarını telkin etmem çok normal.
 • 24 Ocak 2017 18:09 Türkmen Kültürel Haklarının Durumu Türkmen Kültürel Haklarının Durumu" Paneli Türkmeneli Kültür Merkezince düzenlenen "47. Yılında Türkmen Kültürel Hakları" panelinde, Türkmenlerin tarihi ve kültürel bağları ile kültürel haklarının toplum hayatındaki önemi ele alındı.
 • 24 Ocak 2017 17:29 Iraklı Türkmenlerin 47 Yıllık Kültürel Hakları Anlatıldı Iraklı Türkmenlerin 47 Yıllık Kültürel Hakları Anlatıldı Türkmeneli İşbirliği ve Kültür Vakfı Başkanı Fatih Türkcan, "Türkmen kültürünü korumamız, haklarımız savunmamız ve gelecek nesillere kültürümüzü unutturmadan yaşatmak hepimizin asil görevidir" dedi.
 • 26 Aralık 2016 19:01 Trabzon'un Kültür Yaşamına İki Yeni Eser Kazandırıldı Trabzon Büyükşehir Belediyesince kültür yaşamına iki yeni eser kazandırıldığı bildirildi.