Şehir Tiyatroları "On İki Öfkeli Adam" Oyunuyla Adana'da - Son Dakika

Şehir Tiyatroları "On İki Öfkeli Adam" Oyunuyla Adana'da

13.10.2017 15:04
Şehir Tiyatroları "On İki Öfkeli Adam" Oyunuyla Adana'da

Şehir Tiyatroları, "On İki Öfkeli Adam" adlı oyunuyla "4. Şehir Tiyatroları Buluşması" kapsamında Adana seyircisinin karşısına çıkıyor.

Şehir Tiyatroları Buluşması'nda Türkiye'nin Kocaeli, Antalya, Manisa gibi birçok ilinden şehir tiyatroları bir araya geliyor.

Reginald Rose'un yazdığı Arif Akkaya'nın yönettiği oyun; 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde saat 20.00'de Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sahnesi'nde seyirciyle buluşacak.

Oyunun konusu:

Şüphelinin suçlu olduğunun genel kabul görüldüğü jüride, bir üye bu karara karşı çıkarsa ne olur? 12 jüri üyesi üzerinden adalet kavramını sorgulayan oyun tiyatro seyircisi ile buluşuyor.

Oyunda; Ahmet Özarslan, Ali Gökmen Altuğ, Burteçin Zoga, Enes Mazak, Erkan Akkoyunlu, Gün Koper, Kutay Kırşehirlioğlu, Mehmet Avdan, Metin Çoban, Nihat Alpteki, Rahmi Elhan, Serdar Orçin ve Yalçın Avşar rol alıyor.

YORUMLAR
500
Antalya'da taksicilere İngilizce, Almanca, Rusça öğretilecek Antalya'da taksicilere İngilizce, Almanca, Rusça öğretilecek Lösemili Nagima Türkiye'de yaşama tutundu Lösemili Nagima Türkiye'de yaşama tutundu İhracatçılar avokado ve yaban mersini için yeni pazar arayışında İhracatçılar avokado ve yaban mersini için yeni pazar arayışında
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Şehir Tiyatroları 'On İki Öfkeli Adam' Oyunuyla Adana'da - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement