Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi - Son Dakika

Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi

03.11.2019 12:08

Attığı her adım olay olan genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, kuaför çıkışı gazetecilere görüntü vermemek için yüzünü elleriyle kapatması dikkat çekti. Tilki, yaptığı hareketi "Havamda değilim, çirkin çıkarım" diyerek savundu.

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimlerle komşu olması ve tuttuğu evin kirasının 82 bin TL olması çok konuşulmuştu. Her yaptığı ile olay olmayı başaran Aleyna Tilki kısa bir süre önce Türkiye'ye döndü. Basınla barışık olan genç popçu bu kez yaptığıyla şaşırttı.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Aleyna Tilki önceki akşam Kuruçeşme'deki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Posta'nın haberine göre, çıkışta gazetecileri gören Tilki, elleriyle yüzünü kapatmaya çalıştı. Bu davranış karşısında şaşkınlık yaşayan haberciler Aleyna'ya "Yüzünüzü neden gizliyorsunuz?" diye sordu. Popçu "Havamda değilim, çirkin çıkarım" cevabını verdi.

Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi

KOSTÜMÜYLE ÇOK KONUŞULDU

Aleyna Tilki, Cadılar Bayramı için giydiği kostümle çok konuşulmuştu. Tilki paylaşımının altına "Halloween'de Aleyna Tilki oldum" notuyla dikkat çekmişti.

Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi
Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi
YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Bursa'da konuşan Fatih Erbakan'dan ilginç çıkış: Göreve geldiğimizde yüzde 100 maaş zammı yapacağız Bursa'da konuşan Fatih Erbakan'dan ilginç çıkış: Göreve geldiğimizde yüzde 100 maaş zammı yapacağız Geçen sene iç çamaşırına sakladığı maddeyi bu sefer de ekmeğe gizlemek istedi Geçen sene iç çamaşırına sakladığı maddeyi bu sefer de ekmeğe gizlemek istedi Duruşma çıkışı silahlı kavgada bir kişi yaralandı - Güvenlik kamerası Duruşma çıkışı silahlı kavgada bir kişi yaralandı - Güvenlik kamerası

Son Dakika Magazin Aleyna Tilki, kuaför çıkışı yüzünü elleriyle gizledi - Son Dakika


Advertisement