Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti - Son Dakika
Magazin

Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti

1 hafta önce nikah masasına oturan Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti, balayı yerine Tanzanya'ya gitti. İhtiyaç sahiplerine yardım götüren Özçelik ve Strik, Kurban Bayramı'nı bölgede geçirecek.

15.06.2024 09:48

Arka Sokaklar dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaştıktan sonra oyunculuğu bırakan Gamze Özçelik, kurduğu dernekle ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Avustralyalı oyuncu Reshad Strik ile evlenen Özçelik, balayına gitmek yerine Tanzanya'ya yardım götürmeyi tercih etti.

BİRLİKTE FİDAN DİKTİLER

Gösterişten uzak sade bir nikah töreniyle evlenen çift, dün Tanzanya'ya uçarak yardım dağıtmaya başladı. İki sevilen isim, Kurban Bayramı'nı da Tanzanya'da geçirecek. İkili Hz. Hatice Külliyesi'nde birlikte fidan dikmeyi de ihmal etmedi. O anları Instagram hesabından yayınlayan Özçelik, eşini etiketleyerek kırmızı kalp koydu.

Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti

DUYGULARINI DİLE GETİRMİŞTİ

Nikah sonrası Instagram hesabından yaşadığı mutluluğu paylaşan Strik, "İki yıldan fazla süren yalnızlığın ardından yeni bir başlangıç için Elhamdülillah. Gamze Özçelik seni seviyorum ve inşallah ailemizle çok iyi anlaşacağımız bir hayatımız olacak. İnşallah cennette de biz beraber olacağız. Şimdi birlikte umuda koşma zamanı" demişti. Özçelik de paylaşıma "İnşallah" yorumunu yapmıştı.

Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti
Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti
Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya\'ya yardım götürmeye gitti

Son Dakika Magazin Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (20)

 • ferhat eser: işleri güçleri show reklam bunların 10 129 Yanıtla
  ŞERAFETTİN ÇİL: Yıllardır Afrika’da garibanlara yardım ediyor bende böyle düşünüyordum ama bu kadar uzun süre şov yapılmaz bu adanmışlık iyi insan olmak 90 4 Ogulcan Kayhan: Sg tşk 9 1 Necati Aksakal: Sen kaç kişiye tardım ettin 5 0
 • Kemal Demir: Gamze çok değişti. Geçmişi günahlarla dolu. Allah tövbesini kabul etsin. 32 95 Yanıtla
  Hasan Balta: Şuan kendini Dünyevi işlerden uzaklaştıran ve kendi hayatına yeni yön vermeye çalışan bir insanın geçmişini sorgulamak kimseye kalmaz… ! 128 1 Mehmet Aytekin: Sen Allah mısın insanları günahkar ilan ediyosun 114 7 Kuşçu Sülo: tövbe edip faydalı ise yönelmiş peki senin geçmişin nasıl o yuzden kimsenin geçmişini karıştirmaya kimsenin hakkı yok benimde Yok seninde yok 36 1
 • Yusuf Miral: çok güzel olmuş mevlam sevgililerini korun yakışmışlar . 70 3 Yanıtla
 • Ayhan Karakuş: İşini en iyi layıkıyla yapan temiz kalpli insan Allah senden razı olsun 65 4 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement