Hadise'nin yeğeni ile birlikte paylaştığı fotoğrafa sevgilisi Mehmet Dinçerler'den olay yorum - Son Dakika

Hadise'nin yeğeni ile birlikte paylaştığı fotoğrafa sevgilisi Mehmet Dinçerler'den olay yorum

13.11.2021 15:29

Aşk hayatı ile sık sık gündeme gelen Hadise, yeğeni Melik Hamza ile birlikte verdiği mutluluk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcının sevgilisi olan Mehmet Dinçerler, fotoğrafa "Nasıl da yakışır kucağına! Maşallah size" yorumunu yaparken, Hadise ise ona "Sevdiğim" cevabını verdi. Dinçerler'in yaptığı yorum, ikilinin takipçileri tarafından "evlilik sinyali" olarak yorumlandı.

Ünlü şarkıcı Hadise, yeğeniyle birlikte yer aldığı fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak, "Bugün senin bu aileye getirdiğin neşeyi kutluyoruz! Küçücük bir çocuğun insanın kalbinde yarattığı harikalar anlatılmaz. Melik Hamza... sen bu aileye bir armağansın ve seni çok seviyoruz. Üç halan her zaman yanında olacak ama unutma en havalısı benim! Doğum günün kutlu olsun..." ifadelerine yer verdi.

SEVGİLİSİNDEN YORUM GECİKMEDİ

Hadise ile aşk yaşayan iş insanı Mehmet Dinçerler, sevgilisinin bu karesinin altına, "Nasıl da yakışır kucağına! Maşallah size" yorumunu yaptı. Hadise, 'sevdiğim' yazarak Dinçerler'e cevap verdi.

TAKİPÇİLERİ "EVLİLİK SİNYALİ" OLARAK YORUMLADI

Mehmet Dinçerler'in bu yorumu sonrası sosyal medyada, "Dinçerler, Hadise'ye evlilik teklifinde bulunmuş resmen" ve "Evlenir evlenmez kesin çocuk yapar bunlar" şeklinde yorumlar yapıldı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler cephesinde bomba gelişme

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Geçen ay bir mekanda sahne alan Hadise, "Dansçı arkadaşlarımın ikisi anne oldu. Ben henüz evlenemedim, inşallah onları yakalayacağım. Allah izin verirse, bir çocuk sahibi olmayı çok isterim" demişti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler cephesinde bomba gelişme

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO'sudur. Türkiye'de Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler'in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid'in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti. Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.

Hadise'nin yeğeni ile birlikte paylaştığı fotoğrafa sevgilisi Mehmet Dinçerler'den olay yorum
YORUMLAR
500

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hadise'nin yeğeni ile birlikte paylaştığı fotoğrafa sevgilisi Mehmet Dinçerler'den olay yorum - Son Dakika Magazin


Advertisement