Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş - Son Dakika

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş

22.09.2021 14:52

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden döndüğü anları anlattı. Helvacıoğlu, koluna iğne yapılması gereken bir sahnede içinde çay olan şırıngayı kullandıklarını ve yanlışlıkla çayın vücuduna enjekte olduğunu belirterek, hastanede doktorun kendisine "Damara gelseydi ölebilirdin" dediğini ifade etti.

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi çekimleri sırasında yaşadığı tehlikeli olayı ilk kez paylaştı. Helvacıoğlu, sahne icabı koluna iğne yapıldığı sırada şırınganın içindeki çayın vücuduna enjekte olduğunu anlattı.

SEVGİLİSİYLE FOTOĞRAFLARINI KALDIRMIŞTI

Helvacıoğlu, sosyal medya hesabından sevgilisi Eser Alp ile olan fotoğraflarını kaldırmıştı. Güzel oyuncuya katıldığı bir etkinlikte özel hayatı soruldu. Helvacıoğlu, "Eser ile ayrıldık. İkimiz için hayırlısını diliyorum" diyerek özel hayatındaki flaş gelişmeyi ilk kez duyurdu.

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş

"İÇİNDE ÇAY OLAN ŞIRINGAYI KULLANDIK"

İrem Helvacıoğlu, dizi setinde nasıl ölümden döndüğünü de ilk kez açıkladı. Ünlü oyuncu, İstanbul'a ilk geldiği yıllarda başından geçen olayı şöyle anlattı:

"Bir dizi setinde bana iğne yaptıkları bir sahne çekiyoruz. İğneden korkmam ama hemşire ya da doktorun elindeyse… Sanat ekibi sahte şırınga bulamamış. İçinde çay olan şırıngayı kullanarak 4-5 plan çektik. İğneyi yapan oyuncu arkadaşım (Funda İlhan) da 'Gelmiyor değil mi bak korkuyorum falan' diyor.

"DOKTOR 'ÖLEBİLİRDİN' DEDİ"

Son plana geçtik. Funda iğneyi tam koluma yaklaştırdı ve montuma doğru koyduğundan emin şekilde soktu. Şoka girdim, kafamı çevirip sadece ona baktım. İkimiz de kaldık. 'Kestik' denilene kadar ağzımızdan tek kelime çıkmadı. Sonra Funda 'Şaka yapıyorum' dediğinde kendime gelip 'Hayır, koluma girdi. Bütün hepsinin koluma enjekte olduğunu hissettim' dedim. Hemen montu çıkarttım. Kolum şişmişti, hastaneye gittim.

Allah'tan damara ya da tehlike oluşturacak bir yere gelmemiş. Antibiyotik ile yırttım. Ama doktor 'Damara gelse ölebilirdin' dedi."

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş
Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş
Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yıllar önce dizi setinde ölümden dönmüş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Rus milletvekilinden şaşırtan Türkiye önerisi: Bekar kadınları oraya göndermeyelim 01:02 Rus milletvekilinden şaşırtan Türkiye önerisi: Bekar kadınları oraya göndermeyelim Kılıçdaroğlu'ndan bürokratlara yeni çağrı: Az kaldı, sizin zamanınız geliyor 00:48 Kılıçdaroğlu'ndan bürokratlara yeni çağrı: Az kaldı, sizin zamanınız geliyor Fenerbahçe'den Türk futbol tarihinde benzeri görülmemiş protesto: Bizim için futbol bitmiştir 00:41 Fenerbahçe'den Türk futbol tarihinde benzeri görülmemiş protesto: Bizim için futbol bitmiştir
Fahriye Evcen kıyafetiyle göz doldurdu! Son paylaşımıyla adeta büyüledi 23:25 Fahriye Evcen kıyafetiyle göz doldurdu! Son paylaşımıyla adeta büyüledi Burcu Biricik, şalvar giyip tülbent taktı! Makyajsız hali dikkat çekti 22:57 Burcu Biricik, şalvar giyip tülbent taktı! Makyajsız hali dikkat çekti Almanya'da rekor kıran akaryakıt fiyatları, sürücüleri komşu ülkeye yönlendiriyor 19:14 Almanya'da rekor kıran akaryakıt fiyatları, sürücüleri komşu ülkeye yönlendiriyor
Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor 17:48 Tıp dünyasının favorisi at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolara satılıyor Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş 17:10 Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş
Advertisement