Selçuk Tektaş için kritik süreç devam ediyor! Buse Varol güncel durumu paylaştı - Son Dakika

Selçuk Tektaş için kritik süreç devam ediyor! Buse Varol güncel durumu paylaştı

13.07.2021 10:01

Koronavirüse tedavisi devam ederken durumu ağırlaşan ve entübe edilen ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın son durumu hakkında yengesi Buse Varol'dan paylaşım geldi. Varol, kardeş Tektaş'ın durumunun ciddiyetini koruduğunu ve mucize beklediklerini söyledi.

Ünlü şarkıcı Alişan Tektaş'ın kardeşi Selçuk Tektaş, yakalandığı koronavirüs nedeniyle zor günler geçiriyor. Kardeş Tektaş, hastalanmasından kısa süre sonra durumunun ağırlaşmasıyla birlikte yoğun bakıma kaldırılarak, entübe edildi. Hastalık sürecinin nasıl ilerlediği merak edilen Selçuk Tektaş'ın son durumuyla ilgili yengesi Buse Varol'dan paylaşım geldi.

Alişan'ın kardeşinin sağlık durumu nasıl? Buse Varol açıkladı

"MUCİZELERE TANIKLIK EDERİZ İNŞALLAH"

Alişan'ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Buse Varol hastane bahçesinden yaptığı paylaşıma, "Bir pazartesi daha… Mucizelere tanıklık edeceğimiz bir hafta olur inşallah" notunu düştü.

İKİ KIZ ÇOCUĞU BABASI

Buse Varol, Selçuk Tektaş için sevenlerinden dua istedi. 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenen 41 yaşındaki Selçuk Tektaş'ın bu evlilikten iki kızı bulunuyor. Selçuk Tektaş aynı zamanda Alişan'ın menajerliğini de yapıyor.

Kritik süreç devam ediyor! Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın son durumunu Buse Varol paylaştı
Kritik süreç devam ediyor! Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın son durumunu Buse Varol paylaştı
Kritik süreç devam ediyor! Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın son durumunu Buse Varol paylaştı
Selçuk Tektaş için kritik süreç devam ediyor! Buse Varol güncel durumu paylaştı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Selçuk Tektaş için kritik süreç devam ediyor! Buse Varol güncel durumu paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kamyonetin çarptığı kadın, hiç bir sürücünün dikkatini çekmedi! Bu pervasızlık şaşkınlık yarattı 16:05 Kamyonetin çarptığı kadın, hiç bir sürücünün dikkatini çekmedi! Bu pervasızlık şaşkınlık yarattı Köy muhtarı Recep Dal yaptıklarıyla takdir topladı! Köyüne 3 milyon liralık hizmet kazandırdı 15:58 Köy muhtarı Recep Dal yaptıklarıyla takdir topladı! Köyüne 3 milyon liralık hizmet kazandırdı Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre En çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı? 15:49 Koronavirüs aşısına bakış açısını belirleyen ankete göre En çok hangi partinin seçmeni aşıya karşı?
Ahmet Davutoğlu'nun asansör kazası anbean kamerada! Belinden rahatsızlanmış 15:39 Ahmet Davutoğlu'nun asansör kazası anbean kamerada! Belinden rahatsızlanmış Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı: 12 saatte 40 bin TL 15:06 Ebru Polat'ın günlük kazancı dudak uçuklattı: 12 saatte 40 bin TL İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler 14:35 İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler
İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi 14:07 İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli'ye düğünde taktığı altın kemerin fiyatı öğrenildi Bakire değil diye ağabeyi tarafından öldürülen genç kız bakire çıktı! İhbar mektubu 17 yıl sonra ağabeyi tutuklattı 13:41 Bakire değil diye ağabeyi tarafından öldürülen genç kız bakire çıktı! İhbar mektubu 17 yıl sonra ağabeyi tutuklattı
Advertisement