Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den sürpriz buluşma! İttifak söylentileri vardı - Son Dakika

Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den sürpriz buluşma! İttifak söylentileri vardı

13.09.2022 22:21

Zafer Partisi ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) gibi partilerle ittifak yapabileceği iddia edilen Memleket Partisi'nin lideri Muharrem İnce, BTP lideri Hüseyin Baş'la görüştü. İnce'nin katıldığı bir programda, "Hüseyin Baş'la hiç tanışmadım" sözlerinin ardından görüşmenin organize edildiği belirtildi.

2023 seçimlerine artık çok kısa bir süre kalmasıyla birlikte ittifaklar da şekillenmeye başladı. HDP'nin ayrı bir ittifak, sol partilerin de ayrı bir ittifak kurmasıyla birlikte, daha milliyetçi ve cumhuriyetçi olarak görülen partilerin nasıl bir ittifak içerisine gireceği merakla beklenmeye başladı.

İNCE'NİN PARTİSİYLE İLGİLİ DE BİRÇOK İDDİA VAR

Muharrem İnce'nin Memleket Partisi'yle ilgili de birçok ittifak iddiası var. Bunlar arasında en güçlü olanı ise Zafer Partisi ve Bağımsız Türkiye Partisi'yle ilgili olanları. Ancak İnce, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş için "Hiç tanışmadım" dedi.

Seçimler için ittifak söylentileri dolaşıyordu, Muharrem İnce sürpriz bir liderle buluştu

SÜRPRİZ BULUŞMA GERÇEKLEŞTİ

İnce'nin bu sözlerinin ardından ise Hüseyin Baş tarafından İnce'ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi. İki lider, gülerek özçekim yaptı. İttifak konusunun görüşülüp görüşülmediği bilinmiyor.

Seçimler için ittifak söylentileri dolaşıyordu, Muharrem İnce sürpriz bir liderle buluştu
YORUMLAR (1)
  • Serkan Semiz: Millet ittifakının oylarını bölmek için ellerinden geleni yapıyorlar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Erkan Baş'tan İnce'nin adaylığı için çok konuşulacak yorum: Küçük hesaplar yapmanın zamanı değil Erkan Baş'tan İnce'nin adaylığı için çok konuşulacak yorum: Küçük hesaplar yapmanın zamanı değil İnce, adaylıktan çekilmesini isteyenlere 4 sayfalık mektupla yanıt verdi: Ben seçime girmezsem Erdoğan ilk turda kazanır İnce, adaylıktan çekilmesini isteyenlere 4 sayfalık mektupla yanıt verdi: Ben seçime girmezsem Erdoğan ilk turda kazanır Adayların oy pusulasındaki yeri belli oldu! İşte 4 ismin sıralaması Adayların oy pusulasındaki yeri belli oldu! İşte 4 ismin sıralaması

Son Dakika Politika Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den sürpriz buluşma! İttifak söylentileri vardı - Son Dakika


Advertisement