AK Parti son anketlerden sonra kolları sıvadı! Erdoğan kurmaylarını topluyor - Son Dakika

AK Parti son anketlerden sonra kolları sıvadı! Erdoğan kurmaylarını topluyor

05.05.2022 23:39

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son anketlerden sonra kurmaylarını kampa toplama kararı aldı. "AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı", 3-5 Haziran'da Kızılcahamam'da gerçekleşecek. Kampta AK Parti'nin 2023 seçimleri için ortaya koyacağı stratejiler masaya yatırılacak.

2023 seçimlerine yaklaşılmasıyla birlikte heyecan artıyor. Son anketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hala en güçlü aday olduğu ortaya konulmuştu. Fakat daha fazlasını istediğini her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, neler istediğini 3-5 Haziran arasında Kızılcahamam'da kurmaylarına anlatacak.

TÜM TEŞKİLATLAR ORADA OLACAK

Bir otelde gerçekleştirilecek 3 günlük toplantıya, AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu, Kurucular Kurulu üyeleri ile milletvekilleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, birim başkan yardımcıları, bakanlar ve bakan yardımcıları katılacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KONUŞACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlaması planlanan toplantı, basına kapalı programlarla devam edecek.

2023 SEÇİMLERİNİN ROTASI ÇİZİLECEK

Salgının ardından yapılacak ilk 'İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, AKP'nin 2023 seçimlerine yönelik hazırlıklarının masaya yatırılması, Genel Merkez ve teşkilatların çalışmaları değerlendirilmesi planlanıyor.

SON DEĞERLENDİRMEYİ CUMHURBAŞKANI YAPACAK

Çeşitli sunumların gerçekleştirileceği, istişarelerin yapılacağı toplantının yine Erdoğan'ın konuşmasıyla tamamlanması öngörülüyor.

YORUMLAR (5)
  • Murat Adıyaman: Cumhuriyet tarihinde reisten daha iyisi gelmedi gelsede darbeyle indirdiler taman dünyadaki ekonomik kriz ve pandemi bizide etkiledi ama karşına bakıyorsun rakip yok Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Caner kayalı: Ey seven sevmeyen bu ülkenin insanları. Dünyanın bu kadar badiresine rağmen ülkemizi ayakta tutan bu güzel insanı kaybetmemeye bakın.Denemesi bedava oy vermezsiniz kaybeder.Sonra ağlama,sonra sızlanma,Bu gün Ukraynalıların yaptığı gibi.Sonra dövünme.Tekrar gel seçelim dersin belki ama yaşı malum belki bulamazsın,bulsan da artık gücü takati kalmaz.Bizim bu adamla günlerimiz zaten yaşı gereği kıymetli.Keşke bir on-on beş yıl daha kalabilse.Ama yaşı gereği bu mümkün değil.Kıymetini bilin derim. Cevap Yaz 7 8 Yayından Kaldır
  • Sadullah Nas: Reis bey bir tavsiye yoksul haneleri dilenci gibi sosyal yardımlaşma kapılarında yığmayacaksınız yardımları kimse görmeden yapacaksınız. CİMERE yazılanları görün yoksul her haneye 10 ar bin nakti yardım edeceksiniz. pandemide işyerini kapatanlara yüklü nakit destek vereceksiniz aksi halde işiniz çok zor.... Cevap Yaz 3 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
AK Parti Karabük Kadın Kolları seçim çalışmalarını sürdürüyor AK Parti Karabük Kadın Kolları seçim çalışmalarını sürdürüyor AK Parti'li Çelik'ten '10 Ağustos' açıklaması AK Parti'li Çelik'ten '10 Ağustos' açıklaması AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dirayetli liderliği ile demokrasimize yönelik her türlü yıkım siyasetini bertaraf... AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dirayetli liderliği ile demokrasimize yönelik her türlü yıkım siyasetini bertaraf...

Son Dakika Politika AK Parti son anketlerden sonra kolları sıvadı! Erdoğan kurmaylarını topluyor - Son Dakika


Advertisement