Sandık başında pusulayı düşüren Zekeriya Yapıcıoğlu'nun oyunun rengi belli oldu - Son Dakika

Sandık başında pusulayı düşüren Zekeriya Yapıcıoğlu'nun oyunun rengi belli oldu

Son Güncelleme: 28.05.2023 12:32

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi 2. tur oylaması için oyunu Başakşehir'de kullandı. Yapıcıoğlu, oyunu kullandıktan sonra sandık başında pusulasını kontrol etmek istedi. Bu sırada zarfı ve pusulayı elinden düşüren Yapıcıoğlu'nun bu sırada hangi adaya oy verdiği görüldü.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylaması için oyunu Başakşehir'de kullandı. Kayaşehir Şeyh Şamil İmam Hatip Ortaokulu'na gelen Yapıcıoğlu, 1250 numaralı sandıkta oy verdi.

"RABBİM HAYIRLI OLANA BİZLERİ ULAŞTIRSIN"

Yapıcıoğlu, oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, seçimin Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.
Seçimin kazasız belasız sonuçlanmasını istediklerini ifade eden Yapıcıoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Yeni sistemde ilk kez ikinci tur oylaması yapılıyor. Milletimizin iradesi en sağlıklı şekilde tam anlamıyla sandığa yansır ve inşallah sandığa yansıyan irade neyse olduğu gibi ortaya çıkar. Sonuç ne olursa olsun sandıktan çıkan neticeyi herkes kabullenmeli. Öyle inanıyorum ki milletimiz engin sağduyusuyla memleketimiz ve milletimiz için en hayırlı olanı takdir edecektir. Rabbim de en hayırlı olana bizleri ulaştırsın."

Sandık başında pusulayı düşüren Zekeriya Yapıcıoğlu'nun oyunun rengi belli oldu

OY PUSULASI GÖRÜLDÜ

Öte yandan Yapıcıoğlu, oyunu kullandıktan sonra sandık başında pusulasını kontrol etmek istedi. Bu sırada zarfı ve pusulayı elinden düşüren Yapıcıoğlu'nun bu sırada hangi adaya oy verdiği görüldü.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Sandık başında pusulayı düşüren Zekeriya Yapıcıoğlu'nun oyunun rengi belli oldu - Son Dakika


Advertisement