İkiliden örnek davranış! AK Partili başkandan CHP'li başkana doğum günü sürprizi - Son Dakika

İkiliden örnek davranış! AK Partili başkandan CHP'li başkana doğum günü sürprizi

19.02.2022 19:21

Siyasi arenada yaşanan gerilime bu davranış örnek oldu. AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'a doğum günü sürprizi yaptı. Yüksel'in bu davranışı büyük takdir topladı.

AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 74 yaşına basan CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a doğum günü sürprizi yaptı.

"KADİR ABİ BUGÜN 74 YAŞINA GİRİYOR"

Elinde hediyesi ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne giden Başkan Cüneyt Yüksel, "Değerli vatandaşlarımız her birinize güzel bir hafta sonu diliyorum. Bugün Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın doğum günü. Kadir Abi, bugün 74 yaşına giriyor. Allah nice nice güzel yaşlar nasip etsin inşallah. Güzel bir çiçek aldık bir de pastamızı aldık. Haberi yok. Makamında şu anda" diyerek elinde pasta ile başkanlık makamında oturan Kadir Albayrak'ın odasına girdi.

AK PARTİLİ BAŞKANI GÖRÜNCE ŞAŞIRDI

Başkan Yüksel'i karşısında görünce kısa süreli şaşkınlık yaşayan CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Başkanı Albayrak, ardından pastanın üzerindeki mumu üfledi. Başkan Yüksel, Albayrak'ın doğum gününü kutlarken, Albayrak ise bu güzel sürpriz için teşekkürlerini iletti.

"KADİR BAŞKAN BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ"

Doğum günü sürprizinden sonra da binadan ayrılarak kendi makamında da açıklamada bulunan Başkan Yüksel, "Biliyorsunuz iki farklı siyasi partinin temsilcileriyiz. İşin özünde bazen siyasi çatışmalar oluyor. İşin içerisinde Süleymanpaşa olduğunda, bazen TESKİ ile ilgili yaşadığınız sorunlar olduğunda da ister istemez gerilmeler oluyor. Ama şunu bilmenizi isterim. Kadir Başkan benim için çok kıymetli. İşte bu gibi günler, onların tamamen kenara bırakıldığı, kucaklaşmanın had safhada olduğu günler" diye konuştu.

ÖRNEK HAREKET

İki başkanın siyasi arenada sürekli atışma halinde oldukları bilinirken, Başkan Yüksel bu hareketi ile kurumlar arası vefa, saygı ve sevgi örneği gösterdi.

BEĞENİ YAĞDI

Öte yandan AK Partili Başkandan CHP'li Başkana yapılan doğum günü sürprizi videosu sosyal medyada da çok sayıda beğeni aldı.

YORUMLAR
500
25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı 25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı 25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı 25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı Doğum günü kutlamasına giden çift ölü bulundu Doğum günü kutlamasına giden çift ölü bulundu
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika İkiliden örnek davranış! AK Partili başkandan CHP'li başkana doğum günü sürprizi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş