Kılıçdaroğlu ve Destici mecliste karşılaştı! İşte sürpriz görüşmenin ayrıntıları - Son Dakika

Kılıçdaroğlu ve Destici mecliste karşılaştı! İşte sürpriz görüşmenin ayrıntıları

23.02.2022 20:49

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Meclis'te karşılaştı. İkilinin birbirlerine hal ve hatır sormalarının ardından Destici, Kılıçdaroğlu'nu çevresindeki muhtarlarla tanıştırdı

Millet İttifakı'nda yer alan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakı'nda yer alan Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Mustafa Destici'nin Meclis'te karşılaşması dikkat çekti. İki liderin ne konuştuğu merak ediliyordu, detaylar çok geçmeden ortaya çıktı.

KILIÇDAROĞLU'NU ÇEVRESİNDEKİ MUHTARLARLA TANIŞTIRDI

Kulislere yansıyan bilgilere göre Mustafa Destici'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun halini hatırını sorduğu, Kılıçdaroğlu'nun da teşekkür ettikten sonra Destici'yle bir süre ayak üstü sohbet ettiği belirtildi. İki liderin konuşmasında siyasi bir diyalog geçmediği, daha çok hal hatır sorulduğu aktarıldı.

MUHTARLARLA SOHBETİN ARDINDAN CHP GRUP SALONUNA GEÇTİ

Kılıçdaroğlu'nun muhtarların hepsinin elini sıktığı, karşılıklı selam, saygı ifadelerinin ardından Kılıçdaroğlu'nun hızlı adımlarla CHP grup salonuna doğru ilerlediği belirtildi.

YORUMLAR
500
Gezi Tutuklularının Aileleri ile Bir Araya Gelen Kılıçdaroğlu: Bizi Aile Yapan Düşüncelerimiz, Özgürlüğe Duyduğumuz Özlem... Tarih Onları... Gezi Tutuklularının Aileleri ile Bir Araya Gelen Kılıçdaroğlu: Bizi Aile Yapan Düşüncelerimiz, Özgürlüğe Duyduğumuz Özlem... Tarih Onları... Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada tutuklananların aileleriyle buluştu Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada tutuklananların aileleriyle buluştu Kılıçdaroğlu, Gezi Tutuklularının Aileleri Bir Araya Geldi. Kılıçdaroğlu, Gezi Tutuklularının Aileleri Bir Araya Geldi.

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu ve Destici mecliste karşılaştı! İşte sürpriz görüşmenin ayrıntıları - Son Dakika


Advertisement