Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den çarpıcı sözler: Muhalif kanallar CHP ve İYİ Parti'den maaş alıyor - Son Dakika

Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den çarpıcı sözler: Muhalif kanallar CHP ve İYİ Parti'den maaş alıyor

10.08.2022 21:03

Denizli'de yaptığı açıklamalarda 6'lı masayı hedef alan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Halk TV, Tele 1 ve KRT'nin CHP ile İYİ Parti'den her ay düzenli maaş aldığını iddia etti. İnce, "Miktarlarını bile söylerim. Son zamları bilmiyorum ama. Bir de haber yaptıkları zaman, 'Maaşı keseriz' diye tehdit ediyorlar. Sonra, 'Bu ülkeye demokrasi getireceğiz' diyorlar" şeklinde konuştu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, son 1 yılda 4. kez Denizli'ye geldi. İlk başta Kale ilçesinde partililerle bir araya gelen Muharrem İnce, ardından da kent merkezinde hareket etti.

6'LI MASAYI HEDEF ALDI

Burada bir otelde açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, 6'lı ittifakı hedef aldı. İnce, "Şunu söyleyeyim 6'sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan'ı yenerim düşün peşime diyemiyor" diye konuştu.

Muharrem İnce'den CHP ve İYİ Parti'ye ağır suçlama: 3 televizyon kanalına düzenli maaş veriyorlar

"RUHSATLAR CHP'Lİ BELEDİYEDE, ÇEK RAPORU AK PARTİ'DE"

" Türkiye'de iki ittifak yok, üç ittifak var. Bir de rant ittifakı var" diye devam eden Muharrem İnce, "Duymadınız mı? Muğla, Bodrum, Marmaris, Çeşme, böyle ilginç yerlerde, çok ilginç ittifaklar var. Ruhsatlar CHP'li belediyede, çek raporu AK Parti'de. Denizli'de deniz kenarı olmadığı için sizde pek yok galiba, buralarda çok var. Otel, rezidans ne istiyorsanız sayabilirim" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'den CHP ve İYİ Parti'ye ağır suçlama: 3 televizyon kanalına düzenli maaş veriyorlar

"CHP'DEN VE İYİ PARTİ'DEN HER AY DÜZENLİ MAAŞ ALIYORLAR"

CHP'ye yüklenen Muharrem İnce, "Halk TV, Tele 1, KRT; CHP'den ve İYİ Parti'den her ay düzenli maaş alıyor. Miktarlarını bile söylerim. Son zamları bilmiyorum ama. Bir de haber yaptıkları zaman 'maaşı keseriz' diye tehdit ediyorlar, sonra bu ülkeye demokrasi getireceğiz diyorlar" dedi.

YORUMLAR (6)
  • beyhan d: Sayın Muharrem İnce demokrasi yarışında özellikle yayın kanallarına yapılan ödenek vs seçim yatırımı olarak herbir parti için yapılır bunun için bütçe ayrılır bunu vekil adayı ve seçmen olarak bizler de vatandaş olarak hepimiz biliyoruz Siz bunu yeni öğrenmiş gibi yaparsanız Kişiler ve seçmenler üzerinde yapacağınız etki bindiği dalı kesmekten öteye gitmez Siz bu halkın sorunlarına çare üretebiliyor musunuz akılcı hedeflerınız var mı onu konuşun sizi neden seçelim onu anlatın Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'den 6'lı masaya 'cumhurbaşkanı adayı' eleştirisi Açıklaması Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'den 6'lı masaya 'cumhurbaşkanı adayı' eleştirisi Açıklaması MUHARREM İNCE : ALTILI MASAYA SESLENİYORUM, ALTIN GÜNÜNDEN VAZGEÇİN MUHARREM İNCE : ALTILI MASAYA SESLENİYORUM, ALTIN GÜNÜNDEN VAZGEÇİN
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'den çarpıcı sözler: Muhalif kanallar CHP ve İYİ Parti'den maaş alıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement