Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor - Son Dakika
Politika

Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan, Atburgazı, Tuzburgazı, Doğanbey ve Güllübahçe mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Arıkan, yapılacak çalışmalar için talimatlar verdi ve hizmet üretmeye devam edeceklerini belirtti.

27.10.2023 11:48  Güncelleme: 11:50

Mahalle ziyaretleri yapan Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve şikayetleri yerinde dinliyor.

Ziyaretlerine Atburgazı Mahalle Muhtarı Abdürrahim Arslan ile başlayan Başkan Arıkan, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Program dahilinde Tuzburgazı Mahalle Muhtarı Mutlu Akıllı ile vatandaşlarla kahve ziyareti gerçekleştiren Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan vatandaşların ilgisiyle karşılandı. Başkan Arıkan, Doğanbey mahallemizde Muhtar Serdar Sarıkurt ve mahalle sakinleriyle bir araya gelirken yapımında sona gelinen Üretici Pazarı'nı yerinde inceleyerek eksiklerin en kısa sürede bitirilerek faaliyete geçmesi için talimat verdi.

Son ziyaret yeri Güllübahçe mahallesi olan Başkan Dr. Mustafa İberya Arıkan, Muhtar Yusuf Çam ile mahallede yapılacak çalışmalar için görüş alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı muhtarlar ve vatandaşların teşekkür ettiği Başkan Arıkan: "Tüm mahallelerimizde elimizden gelen gayreti göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahalle sakinlerimizin taleplerini dinledik. Ekiplerimiz yapılacak planlama dahilinde çalışmaları en kısa sürede başlatacak. Mahalle ziyaretlerimiz ile vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement