TBMM Genel Kurulu toplandı - Son Dakika

TBMM Genel Kurulu toplandı

25.01.2023 14:42
TBMM Genel Kurulu toplandı

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.

Bilgiç, üç milletvekiline gündem dışı söz verdi.

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, gündem dışı konuşmasında, Çorum'a yapılan yatırımları anlatarak, "Çorum hızlı trene kavuşuyor." dedi.

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, ayrımsız, "fakat"sız taşerona kadro verilmesini, EYT düzenlemesinde "staj mağdurlarının mağduriyetinin" giderilmesini istedi.

HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık, Van'da istihdam oranlarının çok düşük olduğunu, ilde 300 bine yakın işsiz bulunduğunu savundu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
TURAN İŞKEMBEYİ BİLE TERBİYE EDEN BU MİLLET CHP'Yİ DE TERBİYE EDECEK GÖRECEKSİNİZ TURAN İŞKEMBEYİ BİLE TERBİYE EDEN BU MİLLET CHP'Yİ DE TERBİYE EDECEK GÖRECEKSİNİZ Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti Vali ve milletvekili kar nedeniyle yolda kalan aracı itti AK Parti eski milletvekili Açıkkapı: 'Arzumuz ve gayretimiz, Maden'deki rezervin insanlara ekmek kapısı olması yönündedir' AK Parti eski milletvekili Açıkkapı: 'Arzumuz ve gayretimiz, Maden'deki rezervin insanlara ekmek kapısı olması yönündedir'

Son Dakika Politika TBMM Genel Kurulu toplandı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement