SON DAKİKA RAPİD WİEN HABERLERİ

Son Dakika Rapid Wien Haberleri

  • 17 Mart 2019 10:35 Ümit Milli Futbol Takımı Yarın Toplanıyor Aday kadroTeknik direktör Vedat İnceefe yönetimindeki ay-yıldızlıların aday kadrosunda şu isimler yer alıyor: Kaleci: Altay Bayındır (MKE Ankaragücü), İrfan Can Eğribayat (Adanaspor)Savunma: Mert Yılmaz (Bayern Münih 2), Murat Sağlam (Wolfsburg 2), Mert Müldür (Rapid Wien), Hüseyin Türkmen (Trabzonspor), Kadir Kaan Özdemir (Konya Anadolu Selçukspor), Abdürrahim Dursun (1461 Trabzon), Can Beklan Coşkun (Greuther Fürth 2)Orta saha: Berkay Özcan (Hamburg), Mehmet Özcan (Eskişehirspor), Oğulcan Ülgün (Altınordu), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Rahmetullah Berişbek (Gençlerbirliği), Hikmet Çiftçi (Köln 2), Muhayer Oktay (Beşiktaş), Ahmet Canbaz (Werder Bremen 2), Yusuf Sarı (Olympique Marsilya 2), Muhammed Enes Kiprit (Wacker Innsbruck), Doğukan Sinik (Antalyaspor)Forvet: İlker Yüksel (Greuther Fürth 2), Halil İbrahim Dervişoğlu (Sparta Rotterdam), Mücahit Can Akçay (Atiker Konyaspor)İlk maç deplasmandaÜmit Milli Takım, elemelerdeki ilk maçını Arnavutluk ile deplasmanda yapacak
  • 15 Mart 2019 16:10 Ümit Milli Takımı'nın Arnavutluk Maçı Aday Kadrosu Açıklandı Ümit Milli Takımı'nın Arnavutluk Maçı Aday Kadrosu Açıklandı Teknik Direktör Vedat İnceefe tarafından belirlenen 23 kişilik aday kadro şöyle: Kaleciler: Altay Bayındır (MKE Ankaragücü), İrfan Can Eğribayat (Adanaspor)Defans: Mert Yılmaz (Bayern Münih II), Murat Sağlam (Wolfsburg II), Mert Müldür (Rapid Wien), Hüseyin Türkmen (Trabzonspor), Kadir Kaan Özdemir (Konya Anadolu Selçukspor), Abdürrahim Dursun (1461 Trabzon), Can Beklan Coşkun (SpVgg Greuther Fürth II)Orta saha: Berkay Özcan (Hamburg SV), Mehmet Özcan (Eskişehirspor), Oğulcan Ülgün )Altınordu), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Rahmetullah Berişbek (Gençlerbirliği), Hikmet Çiftçi (1
  • 22 Şubat 2019 08:56 İşte Avrupa Ligi'nde Son 16'ya Kalanlar İşte Avrupa Ligi'nde Son 16'ya Kalanlar Frankfurt: 4 - Shakhtar Donetsk: 1 İlk maç (2-2) Napoli: 2 - Zürih: 0 İlk maç (3-1) Salzburg: 4 - Club Brugge: 0 İlk maç (1-2) Dinamo Zagreb: 3 - Viktoria Plzen: 0 İlk maç (1-2) Benfica: 0 - Galatasaray: 0 İlk maç (2-1) Dinamo Kiev: 1 - Olympiakos: 0 İlk maç (2-2) Real Betis: 1 - Rennes: 3 İlk maç (3-3) Chelsea: 3 - Malmö: 0 İlk maç (2-1) Bayer Leverkusen: 1 - Krasnodar: 1 İlk maç (0-0) Genk: 1 - Slavia Prag: 4 İlk maç (0-0) Inter: 4 - Rapid Wien: 0 İlk maç (1-0)KURALAR ÇEKİLİYORUEFA Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu kura çekimi bugün saat 15
  • 22 Şubat 2019 01:49 Avrupa Liginde Son 16 Turuna Kalan Takımlar Belli Oldu Avrupa Liginde Son 16 Turuna Kalan Takımlar Belli Oldu Frankfurt: 4 - Shakhtar Donetsk: 1 İlk maç (2-2)Napoli: 2 - Zürih: 0 İlk maç (3-1)Salzburg: 4 - Club Brugge: 0 İlk maç (1-2)Dinamo Zagreb: 3 - Viktoria Plzen: 0 İlk maç (1-2)Benfica: 0 - Galatasaray: 0 İlk maç (2-1)Dinamo Kiev: 1 - Olympiakos: 0 İlk maç (2-2)Real Betis: 1 - Rennes: 3 İlk maç (3-3)Chelsea: 3 - Malmö: 0 İlk maç (2-1)Bayer Leverkusen: 1 - Krasnodar: 1 İlk maç (0-0)Genk: 1 - Slavia Prag: 4 İlk maç (0-0)Inter: 4 - Rapid Wien: 0 İlk maç (1-0)KURALAR ÇEKİLİYORUEFA Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu kura çekimi bugün saat 15
  • 22 Şubat 2019 01:13 Futbol: UEFA Avrupa Ligi İlk karşılaşmada Avustralya ekibi Rapid Wien'i 1-0 yenen İtalya temsilcisi Inter ise evinde oynadığı rövanş mücadelesini 11
  • 20 Şubat 2019 10:09 UEFA Avrupa Ligi'nde Rövanş Heyecanı 00 Inter (İtalya) - Rapid Wien (Avusturya)23
  • 20 Şubat 2019 09:34 UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Heyecanı 00 Inter (İtalya)-Rapid Wien (Avusturya)23
  • 19 Şubat 2019 15:19 Dinamo Moskova Teknik Direktörü Khokhlov: Dinamo Moskova Teknik Direktörü Khokhlov: "Türk Futbolu Hızlı ve Kaliteli" Bu sezon Regnum olarak, Dinamo Zagreb, Red Star, Young Boys, Rapid Wien, Shakhtar Donetsk, Dinamo Moskova gibi takımların kamplarını yaptık
  • 15 Şubat 2019 20:38 Mauro Icardi'nin Kız Kardeşinden Wanda Nara'ya Olay Tepki! Mauro Icardi'nin Kız Kardeşinden Wanda Nara'ya Olay Tepki! İtalya Ligi ekiplerinden Inter'de forma giyen Mauro Icardi'nin Rapid Wien maçının kadrosuna alınmaması ve kaptanlık görevinden alınmasının yankıları devam ediyor
  • 15 Şubat 2019 01:26 Arsenal, Belarus'tan Eli Boş Döndü Arsenal, Belarus'tan Eli Boş Döndü UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk ayağında oynanan 15 maçla alınan sonuçlar şöyle: Galatasaray: 1 - Benfica: 2Lazio: 0 - Sevilla: 1BATE: 1 - Arsenal: 0Olympiakos: 2 - Dinamo Kiev: 2Rennes: 3 - Real Betis: 3Krasnodar: 0 - Bayer Leverkusen: 0Slavia Prag: 0 - Genk: 0Rapid Wien: 0 - Inter: 1Sporting Lizbon: 0 - Villarreal: 1Celtic: 0 - Valencia: 2Shakhtar Donetsk: 0 - Eintracht Frankfurt: 2Malmö: 1 - Chelsea: 2Zürih: 1 - Napoli: 3Viktoria Plzen: 2 - Dinamo Zagreb: 1Club Brugge: 2 - Salzburg: 1
  • 14 Şubat 2019 23:11 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Avusturya'da Rapid Wien'e konuk olan İtalya temsilcisi Inter, 39
  • 13 Şubat 2019 18:43 Inter'in Yıldızı Mauro Icardi'nin Kaptanlığı Alındı Inter'in Yıldızı Mauro Icardi'nin Kaptanlığı Alındı Inter'in Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'nin kaptanlığı elinden alındı. Golcü oyuncu Rapid Wien maçının kadrosuna da dahil edilmedi.
  • 13 Şubat 2019 11:35 UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32 Tur Heyecanı 55 Rapid Wien - Inter20
  • 13 Şubat 2019 10:57 UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Heyecanı 55 Rapid Wien (Avusturya) - Inter (İtalya)23
  • 16 Ocak 2019 21:36 Sevilla, Ajax'ın Stoperi Maximilian Wöber'i Transfer Etti Sevilla, Ajax'ın Stoperi Maximilian Wöber'i Transfer Etti Rapid Wien'in altyapısından yetişen Wöber, 2017'de Ajax'a transfer olmuştu
  • 17 Aralık 2018 15:41 UEFA Avrupa Liginde Eşleşmeler Belli Oldu UEFA Avrupa Liginde Eşleşmeler Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu eşleşmeleri şöyle: Viktoria Plzen (Çekya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) Club Brugge (Belçika) - Salzburg (Avusturya) Rapid Wien (Avusturya) - Inter (İtalya) Slavia Prag (Çekya) - Genk (Belçika) Krasnodar (Rusya) - Bayer Leverkusen (Almanya) Zürih (İsviçre) - Napoli (İtalya) Malmö (İsveç) - Chelsea (İngiltere) Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Eintracht Frankfurt (Almanya) Celtic (İskoçya) - Valencia (İspanya) Rennes (Fransa) - Real Betis (İspanya) Olympiakos (Yunanistan) - Dinamo Kiev (Ukrayna) Lazio (İtalya) - Sevilla (İspanya) Fenerbahçe - Zenit (Rusya) Sporting Lizbon (Portekiz) - Villarreal (İspanya) BATE Borisov (Belarus) - Arsenal (İngiltere) Galatasaray - Benfica (Portekiz)(İHA)
  • 17 Aralık 2018 15:40 Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi'ndeki Rakipleri Belli Oldu Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi'ndeki Rakipleri Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu eşleşmeleri şöyle: Viktoria Plzen (Çekya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Club Brugge (Belçika) - Salzburg (Avusturya)Rapid Wien (Avusturya) - Inter (İtalya)Slavia Prag (Çekya) - Genk (Belçika)Krasnodar (Rusya) - Bayer Leverkusen (Almanya)Zürih (İsviçre) - Napoli (İtalya)Malmö (İsveç) - Chelsea (İngiltere)Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Eintracht Frankfurt (Almanya)Celtic (İskoçya) - Valencia (İspanya)Rennes (Fransa) - Real Betis (İspanya)Olympiakos (Yunanistan) - Dinamo Kiev (Ukrayna)Lazio (İtalya) - Sevilla (İspanya)Fenerbahçe - Zenit (Rusya)Sporting Lizbon (Portekiz) - Villarreal (İspanya)BATE Borisov (Belarus) - Arsenal (İngiltere)Galatasaray - Benfica (Portekiz) - İSTANBUL
  • 17 Aralık 2018 15:34 Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Rakipleri Belli Oldu UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda diğer eşleşmeler şu şekilde: Plzen - Dinamo ZagrebClub Brugge - SalzburgRapid Wien - InterSlavia Prag - GenkKrasnodar - B
  • 17 Aralık 2018 10:35 Avrupa Liginde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu Avrupa Liginde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu İŞTE EŞLEŞMELER:Plzen - Dinamo ZagrebClub Brugge - SalzburgRapid Wien - InterSlavia Prag - GenkKrasnodar - LeverkusenZürih - NapoliMalmö - ChelseaShakhtar Donetsk - E
  • 14 Aralık 2018 09:16 İşte Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri İşte Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri torba BATE Borisov Club Brugge FENERBAHÇE GALATASARAY Krasnodar Lazio Malmö Rapid Wien Rennes Sporting Lizbon Shakhtar Donetsk Viktoria Plzen(İHA)
  • 14 Aralık 2018 09:10 İşte Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri torbaBATE BorisovClub BruggeFENERBAHÇEGALATASARAYKrasnodarLazioMalmöRapid WienRennesSporting LizbonShakhtar DonetskViktoria Plzen - İSTANBUL
  • 14 Aralık 2018 08:51 Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu Son maçların ardından A Grubu'nda Zürih ve Bayer Leverkusen B Grubu'nda Salzburg ve Celtic, C Grubu'nda Zenit ve Slavia Prag, D Grubu'nda Dinamo Zagreb ve Fenerbahçe, E Grubu'nda Arsenal ve Sporting Lizbon, F Grubu'nda da Real Betis ve Olympiakos, G Grubu'nda Villarreal ve Rapid Wien, H grubunda Eintracht Frankfurt ve Lazio, I Grubu'nda Genk ve Malmö, J grubunda Sevilla ve Krasnodar, K Grubu'nda Dinamo Kiev ve Rennes, L grubunda da Chelsea ve BATE, son 32'ye yükseldi
  • 14 Aralık 2018 02:47 UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu Son maçların ardından A Grubu'nda Zürih ve Bayer Leverkusen B Grubu'nda Salzburg ve Celtic, C Grubu'nda Zenit ve Slavia Prag, D Grubu'nda Dinamo Zagreb ve Fenerbahçe, E Grubu'nda Arsenal ve Sporting Lizbon, F Grubu'nda da Real Betis ve Olympiakos, G Grubu'nda Villarreal ve Rapid Wien, H grubunda Eintracht Frankfurt ve Lazio, I Grubu'nda Genk ve Malmö, J grubunda Sevilla ve Krasnodar, K Grubu'nda Dinamo Kiev ve Rennes, L grubunda da Chelsea ve BATE, son 32'ye yükseldi
  • 13 Aralık 2018 23:34 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Son maçların ardından G grubunda Villarreal ve Rapid Wien, H grubunda Eintracht Frankfurt ve Lazio, I grubunda Genk ve Malmö, J grubunda Sevilla ve Krasnodar, K grubunda Dinamo Kiev ve Rennes, L grubunda da Chelsea ve BATE, adlarını son 32 turuna yazdırdı
  • 30 Kasım 2018 09:26 Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı: A Grubu Bayer Leverkusen: 1 - Ludogorets: 1 Zürih: 1 - AEK Larnaka: 2B Grubu Rosenborg: 0 - Celtic: 1 Salzburg: 1 - Leipzig: 0C Grubu Bordeaux: 2 - Slavia Prag: 0 Zenit: 1 - Kopenhag: 0D Grubu Fenerbahçe: 0 - Dinamo Zagreb: 0 Anderlecht: 0 - Spartak Trnava: 0E Grubu Vorskla Poltava: 0 - Arsenal: 3 Karabağ: 1 - Sporting Lizbon: 6F Grubu Real Betis: 1 - Olympiakos: 0 Milan: 5 - Dudelange: 2G Grubu Rangers: 0 - Villarreal: 0 Spartak Moksova: 1 - Rapid Wien: 2H Grubu Apollon: 2 - Lazio: 0 E
  • 30 Kasım 2018 05:22 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! Alınan sonuçlar şöyle: A GrubuBayer Leverkusen (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1Zürih (İsviçre) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-2B GrubuRosenborg (Norveç) - Celtic (İskoçya): 0-1Salzburg (Avusturya) - Leipzig (Almanya): 1-0C GrubuBordeaux (Fransa) - Slavia Prag (Çekya): 2-0Zenit (Rusya) - Kopenhag (Danimarka): 1-0D GrubuFenerbahçe (Türkiye) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-0Anderlecht (Belçika) - Spartak Trnava (Slovakya): 0-0E GrubuVorskla Poltava (Ukrayna) - Arsenal (İngiltere): 0-3Karabağ (Azerbaycan) - Sporting Lizbon (Portekiz): 1-6F GrubuReal Betis (İspanya) - Olympiakos (Yunanistan): 1-0Milan (İtalya) - Dudelange (Lüksemburg): 5-2G GrubuSpartak Moskova (Rusya) - Rapid Wien (Avusturya): 1-2Rangers (İskoçya) - Villarreal (İspanya): 0-0H GrubuApollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Lazio (İtalya): 2-0Eintracht Frankfurt (Almanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 4-0I GrubuMalmö (İsveç) - Genk (Belçika): 2-2Sarpsborg 08 (Norveç) - Beşiktaş (Türkiye): 2-3J GrubuKrasnodar (Rusya) - Akhisarspor (Türkiye): 2-1Standard Liege (Belçika) - Sevilla (İspanya): 1-0K GrubuAstana (Kazakistan) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 0-1Jablonec (Çekya) - Rennes (Fransa): 0-1L GrubuBATE (Belarus) - Vidi (Macaristan): 2-0Chelsea (İngiltere) - PAOK (Yunanistan): 4-0
  • 30 Kasım 2018 03:05 Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı: A GrubuBayer Leverkusen: 1 - Ludogorets: 1Zürih: 1 - AEK Larnaka: 2B GrubuRosenborg: 0 - Celtic: 1Salzburg: 1 - Leipzig: 0C GrubuBordeaux: 2 - Slavia Prag: 0Zenit: 1 - Kopenhag: 0D GrubuFenerbahçe: 0 - Dinamo Zagreb: 0Anderlecht: 0 - Spartak Trnava: 0E GrubuVorskla Poltava: 0 - Arsenal: 3Karabağ: 1 - Sporting Lizbon: 6F GrubuReal Betis: 1 - Olympiakos: 0Milan: 5 - Dudelange: 2G GrubuRangers: 0 - Villarreal: 0Spartak Moksova: 1 - Rapid Wien: 2H GrubuApollon: 2 - Lazio: 0E
  • 30 Kasım 2018 00:37 Mert Attı, Rapid Wien Lider Oldu! Mert Attı, Rapid Wien Lider Oldu! UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev üst tura yükseldi. Milli futbolcu Mert Müldür'ün gol attığı maçta ise Rapid Wien, Spartak Moskova'yı 2-1 yendi
  • 29 Kasım 2018 21:57 Milli Oyuncu Mert Müldür'ün Gol Attığı Maçta Rapid Wien Kazanmasını Bildi: 2-1 Milli Oyuncu Mert Müldür'ün Gol Attığı Maçta Rapid Wien Kazanmasını Bildi: 2-1 UEFA Avrupa Ligi G Grubu'nun 5. haftasında Rapid Wien, Spartak Moskova'yı deplasmanda 2-1 mağlup etti. Milli oyuncu Mert Müldür, Rapid Wien'in ilk golünü kaydetti.
  • 29 Kasım 2018 21:27 Futbol: UEFA Avrupa Ligi G Grubu'nda ise Rapid Wien, Rusya deplasmanında Spartak Moskova'yı 2-1 yendi
  • 28 Kasım 2018 13:10 UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Perdesi Açılıyor UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Perdesi Açılıyor Grupta son sırada yer alan Rapid Wien'in ise 4 puana sahip
  • 28 Kasım 2018 11:05 UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Heyecanı 50 Spartak Moskova (Rusya) - Rapid Wien (Avusturya)18
  • 28 Kasım 2018 09:30 UEFA Avrupa Ligi'nde 5'inci Hafta Başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde 5'inci Hafta Başlıyor Grupta son sırada yer alan Rapid Wien'in ise 4 puana sahip
  • 19 Kasım 2018 08:34 A Milli Futbol Takımı, Ukrayna'yı Konuk Edecek Aday kadroTeknik direktör Mircea Lucescu tarafından belirlenen A Milli Takım aday kadrosunda şu isimler yer alıyor: Kaleci: Serkan Kırıntılı (Atiker Konyaspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp), Okan Kocuk (Bursaspor)Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Ömer Bayram (Galatasaray)Orta saha: Cengiz Ünder (Roma), Serdar Gürler (Huesca), Aytaç Kara (Bursaspor), İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir (Medipol Başakşehir), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Kenan Karaman (Fortuna Düsseldorf), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo), Tarkan Serbest (Kasımpaşa), Yunus Mallı (Wolfsburg)Forvet: Cenk Tosun (Everton), Enes Ünal (Real Valladolid)
  • 16 Kasım 2018 13:00 A Milli Futbol Takımı İsveç'i Konuk Ediyor A Milli Futbol Takımı İsveç'i Konuk Ediyor Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar  Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna  Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram  (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)
  • 16 Kasım 2018 09:17 A Milli Futbol Takımı İsveç Karşısında Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)
  • 11 Kasım 2018 13:40 Futbolda Milli Mesai Başlıyor Futbolda Milli Mesai Başlıyor Aday kadroA Milli Futbol Takımı'nın teknik direktör Mircea Lucescu tarafından  belirlenen aday kadrosunda şu isimler bulunuyor: Kaleciler: Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor), Serkan Kırıntılı (Atiker  Konyaspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp)Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar  Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna  Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram  (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)Orta saha: Cengiz Ünder (Roma), Serdar Gürler (Huesca), Aytaç Kara  (Bursaspor), İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir (Medipol Başakşehir), Oğuzhan  Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo), Tarkan Serbest (Kasımpaşa), Hakan  Çalhanoğlu (Milan), Yunus Mallı (Wolfsburg)Forvet: Cenk Tosun (Everton), Enes Ünal (Real Valladolid)  
  • 11 Kasım 2018 10:22 Futbolda Milli Mesai Başlıyor Aday kadroA Milli Futbol Takımı'nın teknik direktör Mircea Lucescu tarafından belirlenen aday kadrosunda şu isimler bulunuyor: Kaleciler: Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor), Serkan Kırıntılı (Atiker Konyaspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp)Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)Orta saha: Cengiz Ünder (Roma), Serdar Gürler (Huesca), Aytaç Kara (Bursaspor), İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir (Medipol Başakşehir), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo), Tarkan Serbest (Kasımpaşa), Hakan Çalhanoğlu (Milan), Yunus Mallı (Wolfsburg)Forvet: Cenk Tosun (Everton), Enes Ünal (Real Valladolid)
  • 09 Kasım 2018 17:00 Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı Aday kadroTeknik direktörü Mircea Lucescu tarafından belirlenen A Milli Takım  aday kadrosunda şu isimler yer alıyor: Kaleciler: Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor), Serkan Kırıntılı (Atiker  Konyaspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp)Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar  Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna  Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram  (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)Orta saha: Cengiz Ünder (Roma), Serdar Gürler (Huesca), Aytaç Kara  (Bursaspor), İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir (Medipol Başakşehir), Oğuzhan  Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo), Tarkan Serbest (Kasımpaşa), Hakan  Çalhanoğlu (Milan), Yunus Mallı (Wolfsburg)Forvet: Cenk Tosun (Everton), Enes Ünal (Real Valladolid)Millilerin programıİsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması hazırlıklarını  dört gün boyunca TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde  sürdürecek ay-yıldızlı ekip, 16 Kasım Cuma günü Konya'ya gidecek
  • 09 Kasım 2018 14:40 A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı Aday kadroTeknik direktörü Mircea Lucescu tarafından belirlenen A Milli Takım aday kadrosunda şu isimler yer alıyor: Kaleciler: Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor), Serkan Kırıntılı (Atiker Konyaspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp)Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Mert Müldür (Rapid Wien), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Merih Demiral (Aytemiz Alanyaspor), Serdar Aziz, Ömer Bayram (Galatasaray), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe)Orta saha: Cengiz Ünder (Roma), Serdar Gürler (Huesca), Aytaç Kara (Bursaspor), İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir (Medipol Başakşehir), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo), Tarkan Serbest (Kasımpaşa), Hakan Çalhanoğlu (Milan), Yunus Mallı (Wolfsburg)Forvet: Cenk Tosun (Everton), Enes Ünal (Real Valladolid)Millilerin programıİsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması hazırlıklarını dört gün boyunca TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdürecek ay-yıldızlı ekip, 16 Kasım Cuma günü Konya'ya gidecek
  • 09 Kasım 2018 08:51 7 Takım Üst Turu Garantiledi 7 Takım Üst Turu Garantiledi UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Ludogorets: 0 - AEK Larnaka: 0 Bayer Leverkusen: 1 - Zürih: 0B Grubu Rosenborg: 2 - Salzburg: 5 Celtic: 2 - Leipzig: 1C Grubu Slavia Prag: 0 - Kopenhag: 0 Bordeaux: 1 - Zenit: 1D Grubu Fenerbahçe: 2 - Anderlecht: 0 Dinamo Zagreb: 3 - Spartak Trnava: 1E Grubu Vorskla Poltava: 0 - Karabağ: 1 Arsenal: 0 - Sporting Lizbon: 0F Grubu Olympiakos: 5 - Dudelange: 1 Real Betis: 1 - Milan: 1G Grubu Rapid Wien: 0 - Villarreal: 0 Spartak Moskova: 4 - Rangers: 3H Grubu Lazio: 2 - O
  • 09 Kasım 2018 02:09 UEFA Avrupa Ligi'nde 7 Takım Üst Turu Garantiledi UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuLudogorets: 0 - AEK Larnaka: 0Bayer Leverkusen: 1 - Zürih: 0B GrubuRosenborg: 2 - Salzburg: 5Celtic: 2 - Leipzig: 1C GrubuSlavia Prag: 0 - Kopenhag: 0Bordeaux: 1 - Zenit: 1D GrubuFenerbahçe: 2 - Anderlecht: 0Dinamo Zagreb: 3 - Spartak Trnava: 1E GrubuVorskla Poltava: 0 - Karabağ: 1Arsenal: 0 - Sporting Lizbon: 0F GrubuOlympiakos: 5 - Dudelange: 1Real Betis: 1 - Milan: 1G GrubuRapid Wien: 0 - Villarreal: 0Spartak Moskova: 4 - Rangers: 3H GrubuLazio: 2 - O
  • 08 Kasım 2018 23:11 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Gruplarda alınan sonuçlar şöyle: G GrubuRapid Wien (Avusturya) - Villarreal (İspanya): 0-0Spartak Moskova (Rusya) - Rangers (İskoçya): 4-3H GrubuLazio (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa): 2-1Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 2-3I GrubuGenk (Belçika) - Beşiktaş: 1-1Malmö (İsveç) - Sarpsborg (Norveç): 1-1J GrubuAkhisarspor - Sevilla (İspanya): 2-3Krasnodar (Rusya) - Standard Liege (Belçika): 2-1K GrubuAstana (Kazakistan) - Jablonec (Çekya): 2-1Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rennes (Fransa): 3-1L GrubuVidi (Macaristan) - PAOK (Yunanistan): 1-0BATE (Belarus) - Chelsea (İngiltere): 0-1
  • 08 Kasım 2018 09:09 8 Kasım Perşembe Dha Spor Gündemi 55 Rapid Wien - Villarreal20
  • 07 Kasım 2018 09:51 UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı 55 Rapid Wien (Avusturya) - Villarreal (İspanya)20
  • 26 Ekim 2018 00:28 UEFA Avrupa Ligi 3. Haftasında Türk Takımları Kazanamadı UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuZürich: 3 - Bayer Leverkusen: 2AEK Larnaca: 1 - Ludogorets Razgrad: 1B GrubuRB Leipzig: 2 - Celtic: 0Salzburg: 3 - Rosenborg: 0C GrubuFC Copenhagen: 0 - Slavia Prag: 1Zenit: 2 - Bordeaux: 1D GrubuAnderlecht: 2 - FENERBAHÇE: 2Spartak Trnava: 1 - Dinamo Zagreb: 2E GrubuQarabağ: 0 - Vorskla Poltava: 1Sporting Lisbon: 0 - Arsenal: 1F GrubuDudelange: 0 - Olympiakos: 2Milan: 1 - Real Betis: 2G GrubuRangers: 0 - Spartak Moskova: 0Villarreal: 5 - Rapid Wien: 0H GrubuE
  • 26 Ekim 2018 00:24 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Türk hakem Halis Özkahya'nın yönettiği karşılaşmada ise Villarreal, evinde Rapid Wien'i 5-0 yendi
  • 26 Ekim 2018 00:00 Avrupa Ligi'nde 3'üncü Hafta Tamamlandı UEFA Avrupa Ligi'nde günün sonuçları şu şöyle: -A GRUBU-AEK Larnaca - Ludogorets Razgrad: 1-1Zürich - Bayer Leverkusen: 3-2-B GRUBU-RB Leipzig - Celtic: 2-0Salzburg - Rosenborg: 3-0-C GRUBU-FC Copenhagen - Slavia Prag: 0-1Zenit - Bordeaux: 2-1-D GRUBU-Anderlecht - Fenerbahçe: 2-2Spartak Trnava - Dinamo Zagreb: 1-2-E GRUBU-Qarabağ - Vorskla Poltava: 0-1Sporting Lisbon - Arsenal: 0-1   -F GRUBU-Dudelange - Olympiakos: 0-2Milan - Real Betis: 1-2-G GRUBU-Rangers - Spartak Moscow: 0-0Villarreal - Rapid Wien: 5-0-H GRUBU-Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol: 2-0Marsilya - Lazio: 1-3-I GRUBU-Beşiktaş - Genk: 2-4Sarpsborg 08 - Malmö: 1-1-J GRUBU-Sevilla - Akhisarspor: 6-0Standard Liege - Krasnodar: 2-1-K GRUBU-Jablonec - FC Astana: 1-1Rennes - Dynamo Kiev: 1-2-L GRUBU-Chelsea - BATE Borisov: 3-1PAOK - Mol Vidi: 0-2
  • 25 Ekim 2018 09:33 25 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi TEMSİLCİLERİMİZ UEFA AVRUPA LİGİ SAHNESİNDE19: 55 Anderlecht - Fenerbahçe19: 55 F91 Dudelange - Olympiakos (Hüseyin Göçek yönetecek)22: 00 Beşiktaş - Genk22: 00 Sevilla - Akhisarspor22: 00 Villarreal - Rapid Wien (Halis Özkahya yönetecek)TRABZONSPOR09.
  • 24 Ekim 2018 09:56 UEFA Avrupa Ligi'nde Üçüncü Hafta Heyecanı 00 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)22