Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Sarıalan haberleri, Sarıalan son dakika, son dakika Sarıalan

Son Dakika Sarıalan Haberleri

Son dakika Sarıalan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sarıalan haberleri anında burada.


 • 27.11.2023 27 Kas 22:39 Uludağ'da çöp konteynerlerinde yiyecek arayan ayılar görüntülendi

  Uludağ'da çöp konteynerlerinde yiyecek arayan ayılar görüntülendi Uludağ'da çöp konteynerlerinde yiyecek arayan 4 ayı, bölgedekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:08 Kış uykusuna yatamayan ayılar, günübirlikçilere saldırdı... O anlar kamerada

  Kış uykusuna yatamayan ayılar, günübirlikçilere saldırdı... O anlar kamerada Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kış uykusuna yatamayan ayılar, kar yağışıyla birlikte yerleşim yeri olan Sarıalan'a kadar gelip yiyecek aradı. Ormanda yiyecek bulamayan ayılardan birisi kar üstünde kendisini görüntüleyen günübirlikçilere saldırdı. O anlar saniye saniye kaydedildi. Ayılar daha sonra bölgedeki restoran sahipleri tarafından ekmekle beslendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 09:25 Uludağ'da Ayılar Yiyecek Aramak İçin Yerleşim Yerine İndi

  Uludağ'da Ayılar Yiyecek Aramak İçin Yerleşim Yerine İndi Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kış uykusuna yatamayan ayılar, kar yağışıyla birlikte yerleşim yeri olan Sarıalan'a kadar gelip yiyecek aradı. Ormanda yiyecek bulamayan ayılardan birisi kar üstünde kendisini görüntüleyen günübirlikçilere saldırdı. O anlar saniye saniye kaydedildi. Ayılar daha sonra bölgedeki restoran sahipleri tarafından ekmekle beslendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 01:29 Uludağ'da ayılar yerleşim yerlerinde yiyecek ararken görüntülendi

  Uludağ'da ayılar yerleşim yerlerinde yiyecek ararken görüntülendi Bursa'da, Uludağ'ın Sarıalan bölgesinde yiyecek arayan ayılar görüntülendi.

 • 23.11.2023 23 Kas 14:03 Uludağ'da devirdikleri çöp konteynerlerindeki yiyeceklerle beslenen ayılar kamerada

  Uludağ'da devirdikleri çöp konteynerlerindeki yiyeceklerle beslenen ayılar kamerada Bursa'da, Uludağ'ın Sarıalan bölgesinde yiyecek aramak için çöp konteynerlerini karıştıran ayılar görüntülendi.

 • 11.11.2023 11 Kas 09:23 Uludağ'da Aç Kalan Ayılar Eğlence Merkezlerine Dadandı

  Uludağ'da Aç Kalan Ayılar Eğlence Merkezlerine Dadandı Uludağ'da aç kalan ayılar, yavrularıyla birlikte turizm alanında bulunan eğlence, restoran ve marketlere daldı. Ayılar, camları ve kapıları kırarak içeri girdi ve mutfaklarda yiyecek aradı. Ayıların verdiği zararın 300 bin lirayı aştığı belirtildi. Bölgedeki esnaflar, Milli Park'ın ayılara yemleme yapmasını talep etti.

 • 02.11.2023 02 Kas 18:18 İstanbul'da raylı sistem kullanımında tarihi rekor: 3 milyon yolcuyu geçti

  İstanbul'da raylı sistem kullanımında tarihi rekor: 3 milyon yolcuyu geçti İstanbul'un kurtuluşunun 100. yılında Metro İstanbul, tarihinde ilk defa üç milyon yolculuk barajını aşarak 3 milyon 119 bin 637 yolcu taşıdı. Metrolarda aynı gün, 8 farklı hatta en yüksek yolcu sayısına ulaşılarak hat bazlı yolcu taşıma rekorları da kırıldı. Metro İstanbul Genel Müdürü Dr. Özgür Soy, Üsküdar istasyonunda rekor günün 3 milyonuncu yolcusu Ayşe Nur Sarıalan ile bir araya geldi.

 • 01.11.2023 01 Kas 18:41 Metro İstanbul, bir günde 3 milyon yolcu taşıma rekorunu kırdı

  Metro İstanbul, bir günde 3 milyon yolcu taşıma rekorunu kırdı İstanbul'da toplu ulaşıma olan ilgi artmaya devam ediyor. Metro İstanbul, tarihinde ilk defa bir günde 3 milyonun üzerinde yolcu taşıma rekorunu kırdı. Metro İstanbul Genel Müdürü Dr. Özgür Soy, Üsküdar istasyonunda, 3 milyonuncu yolcu Ayşe Nur Sarıalan ile bir araya geldi. Metro İstanbul, son yıllarda yapılan yatırımlarla İstanbul'daki en büyük operatör haline gelmiştir. Raylı sistemleri tercih eden yolcular, çevreci bir ulaşım modu tercih etmiş olup, araç trafiğini azaltarak daha yaşanabilir bir dünya için katkı sağlamaktadır.

 • 10.10.2023 10 Eki 10:55 Yudum Egemden ve Tohum Derneği, delice zeytin ağaçlarını ekonomiye kazandırmak için proje başlattı

  Yudum Egemden ve Tohum Derneği, delice zeytin ağaçlarını ekonomiye kazandırmak için proje başlattı Yudum Egemden ile Tohum Derneği, delice olarak bilinen yabani zeytin ağaçlarını ekonomiye kazandırmak ve çiftçilerin kullanımına sunmak amacıyla bir proje başlattı. Proje kapsamında Kuşadası ilçesine bağlı Kirazlı köyünde aşılanan ağaçlar, çiftçilere teslim edildi. Proje, geçen yıl Manisa'da başlatıldı ve İzmir, Muğla ve Balıkesir Orman Bölge Müdürlüklerinin desteğiyle yürütülüyor. Delice zeytin ağaçlarının aşılanarak ekonomiye kazandırılması, çiftçilere ve ülkeye en az 60 milyon dolar katkı sağlayabilir. Proje kapsamında çiftçilere eğitimler de veriliyor.

 • 10.10.2023 10 Eki 01:27 Uludağ'da Hayvanlar Alemi Kamerada

  Uludağ'da Hayvanlar Alemi Kamerada Uludağ'da 2 ayı ailesinin ve bir tilkinin yiyecek arayışı kameralara yansıdı. Sarıalan'da büyüyen 3 yavrusuyla yerleşime inen anne ayının yanına yaklaşan tatilcilerin diyaloğu şaşkına çevirdi. Zeyniler Köyü'nde ise anne ayı ve 3 yavrusu yiyecek topladıktan sonra ormanın yolunu tuttu. Ayrıca, Uludağ yolu kenarında görülen tilkinin yiyecek araması çevrede bulunan vatandaşların dikkatini çekti. Tilkiye yemek bırakılan vatandaşlar çevreden uzaklaşınca tilki yiyecekleri yedi. Hafta sonu Uludağ'da kaydedilen görüntülerde 3 yavrusuyla 2 anne ayı ve bir tilki yer aldı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 09:46 Uludağ'da Karnı Acıkan Ayı Ailesi Çöp Konteynerlerini Karıştırdı

  Uludağ'da Karnı Acıkan Ayı Ailesi Çöp Konteynerlerini Karıştırdı Uludağ sık çam ormanları arasında yüzlerce yabani hayvana ev sahipliği yaparken, Sarıalan bölgesinde karnı acıkan ayı ailesi çöp konteynerlerini karıştırıp yiyecek aradı. Ayıların karpuz yediği anlar bir vatandaş tarafından kayıt altına alındı. Çöp konteynerında buldukları yiyecekler ile karınlarını doyuran ayı ailesi oradan uzaklaştı.

 • 10.08.2023 10 Ağu 11:23 Uludağ'ın meşhur ayı ailesini karpuzla besledi

  Uludağ'ın meşhur ayı ailesini karpuzla besledi Bursa Uludağ'da Sarıalan yerleşim bölgesinde yavrularıyla kalan ayı ailesi vatandaşların maskotu haline gelirken, bir kişi açık kasa kamyonetiyle gelerek anne ayı ve yavrularını karpuzla besledi. O anlar kameraya yansıdı. Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ'ın yerleşim bölgesi Sarıalan'da sürekli vatandaşlara yakınlaşan ve tatilcilerin maskotu haline gelen anne ayı ve yavrularının ziyaretçileri bitmiyor. Onlardan biri olan ve esnaflık yapan Selman Kahraman, Uludağ Sarıalan'a çıkarak açık kasa kamyonetine yüklediği karpuzları meşhur ayı ailesine götürdü. Anne ayı ve yavrularına karpuz festivali düzenleyen esnaf, kasadan aldığı karpuzları bir bir attı. Bariyerlerin arkasından gelen ayı ve yavruları kendisine atılan karpuzları alarak ormanlık alana indi. O anlar Kahraman'ın kamerasıyla kaydedildi. Havaların sıcak olmasından dolayı serinlemek amacıyla Uludağ'a çıktıklarını belirten Selman Kahraman, 'Ailece geldiğimizde ilginç bir manzara ile karşılaştık. Kızlarım çöp kovasının devrildiğini gördüler. Merak edip bana sordular. Ben de anne ayının yiyecek bulmak için devirdiğini söyledim. Kızlarım ayıları görmeyi çok istedi. Ben de sürpriz yaparak aracıma 30'dan fazla karpuzu yükleyerek meşhur ayı ailesine götürdüm. Vatandaşların dikkat etmesinde fayda var. Zarar verme ihtimali bulunuyor' dedi.

 • 10.08.2023 10 Ağu 10:06 Uludağ'da maskot haline gelen ayı ailesi karpuzla beslendi

  Uludağ'da maskot haline gelen ayı ailesi karpuzla beslendi Bursa Uludağ'da Sarıalan yerleşim bölgesinde yavrularıyla kalan ayı ailesi vatandaşların maskotu haline gelirken, bir kişi açık kasa kamyonetiyle gelerek anne ayı ve yavrularını karpuzla besledi. O anlar kameraya yansıdı.

 • 24.07.2023 24 Tem 09:57 Uludağ'da Ayı ve Yavruları Araç Sürücüsünü Korkuttu

  Uludağ'da Ayı ve Yavruları Araç Sürücüsünü Korkuttu Uludağ'da karnı acıkınca ailesiyle birlikte ormandan Sarıalan'daki yerleşim yerine gelen ayı ve ailesi, kendisini izlemek için yanında duran vatandaşın aracını fark edince önünü kesip kaputa dayandı. Korku dolu anlar yaşayan sürücü hemen gaza basarak bölgeden uzaklaştı. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Bursa'da dağ yolunda ailesiyle ilerleyen bir otomobil sürücüsü Sarıalan'da cadde üzerinde çöpleri karıştıran ayı ve yavrularını görünce merak edip frene bastı. Anne ayı ve yavruları durumu fark edip kendilerini izleyen otomobildekilerin yanına geldi. Anne ayı otomobilin önünü kesip kaputa yaslandı. Korku dolu anlar yaşayan araç sürücüsü, ayının kaputtan çekilmesiyle hemen gaza yüklenerek bölgeden uzaklaştı. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Ormanda yaşayan ayı ve yavrularının gece geç saatlerde yerleşim birimindeki çöpleri karıştırmak için Sarıalan'a geldiği, çok sayıda kişinin de onları izlemek için araçlarıyla zaman zaman bu civarda beklediği öğrenildi. - BURSA

 • 23.07.2023 23 Tem 03:41 Uludağ'da 2 bin 200 koşucu, unutulmaz 'Ultra Trail' heyecanı yaşadı

  Uludağ'da 2 bin 200 koşucu, unutulmaz 'Ultra Trail' heyecanı yaşadı Uludağ'ın zirvesinde gerçekleşen 'Uludağ Premium Ultra Trail' etkinliği, 2 bin 200 koşucuya unutulmaz bir deneyim yaşattı. Parkurların farklı noktalarında klasik müzik performansları eşliğinde koşan sporcular, doğanın ve müziğin keyfini çıkardı. Etkinlik, uluslararası bir etkinlik olma hedefiyle katılımcı sayısının artması bekleniyor.

 • 22.07.2023 22 Tem 19:05 Uludağ'da Jandarma Ekipleri Orman Yangınlarına Karşı Devriyede

  Uludağ'da Jandarma Ekipleri Orman Yangınlarına Karşı Devriyede Uludağ'da jandarma ekipleri, olası orman yangınlarına karşı devriye görevlerine devam ediyor. Bursa genelinde denetimler artırılarak, Uludağ Milli Parkı başta olmak üzere çevredeki bölgelerde tam teçhizatlı ekipler tarafından havadan ve karadan denetimler sürdürülüyor. Ayrıca, piknik yapan vatandaşlar uyarılırken, ormanların içi ve çevresi dronlarla inceleniyor.

 • 22.07.2023 22 Tem 12:58 Uludağ Premium Ultra Trail: Doğa ve Müziğin Buluşması

  Uludağ Premium Ultra Trail: Doğa ve Müziğin Buluşması Uludağ'ın zirvesinde gerçekleşen 'Uludağ Premium Ultra Trail' etkinliği, sporculara klasik müzik eşliğinde koşma deneyimi yaşattı. Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası sanatçılarının orman içindeki müzik performansları, koşuculara unutulmaz bir deneyim sundu. Etkinlik, farklı parkurlarda gerçekleşen ve 2 bin 200 yerli ve yabancı katılımcıyı ağırlayan bir maraton oldu. Uludağ Premium Ultra Trail, 2024 yılında uluslararası bir etkinlik haline gelmeyi hedefliyor.

 • 20.07.2023 20 Tem 23:59 ULUDAĞ'DAKİ İŞLETMECİLER, ALAN BAŞKANLIĞI'NA DESTEK VERDİ

  ULUDAĞ'DAKİ İŞLETMECİLER, ALAN BAŞKANLIĞI'NA DESTEK VERDİ Uludağ'ın 2 bin hektarlık bölümünün Milli Park statüsünden çıkarılarak Alan Başkanlığı'na devredilmesine, işletmecilerden destek geldi.

 • 20.07.2023 20 Tem 22:20 Uludağ Alan Başkanlığı kurulmasına turizmcilerden destek

  Uludağ Alan Başkanlığı kurulmasına turizmcilerden destek Uludağ Kayak Merkezi Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Beceren ve GÜNTOB Başkan Yardımcısı Çetin Ceylan, Uludağ'da kurulan Alan Başkanlığı ve Uludağ'ın talan edileceğine dair iddialara destek vererek, Uludağ'ın yaz aylarında da otellerin çalıştırılmasını istediklerini belirtti. Turizmciler, mevcut tesislerin Avrupa standartlarında yönetilmesini ve sorunların tek bir otorite tarafından çözülmesini talep etti.

 • 20.07.2023 20 Tem 21:49 Uludağ'daki işletmeciler, Alan Başkanlığı'na destek verdi

  Uludağ'daki işletmeciler, Alan Başkanlığı'na destek verdi ULUDAĞ'ın 2 bin hektarlık bölümünün Milli Park statüsünden çıkarılarak Alan Başkanlığı'na devredilmesine, işletmecilerden destek geldi.

 • 20.07.2023 20 Tem 16:49 Uludağ'daki işletmeciler Uludağ Alan Başkanlığının kurulmasından memnun

  Uludağ'daki işletmeciler Uludağ Alan Başkanlığının kurulmasından memnun Uludağ'daki otel işletmecileri, Uludağ Milli Parkı sınırlarının Uludağ Alanı sınırları ile çakışan kısımlarının Uludağ Alan Başkanlığına devredilmesinin Uludağ'a zarar vermeyeceğini belirtti.

 • 15.07.2023 15 Tem 16:12 Uludağ'ın yeni alan sınırları belli oldu

  Uludağ'ın yeni alan sınırları belli oldu Uludağ Milli Parkı'nın sınırları belirlendi. Oteller bölgesi ve kayak alanları Uludağ Alan Başkanlığı'na dahil edilirken, ormanlık alanlar ve buzlu göller milli parklarda kaldı. Doğal sit koruma statülerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

 • 10.07.2023 10 Tem 14:20 Başarılı öğrenciler zirvede motivasyon kampında

  Başarılı öğrenciler zirvede motivasyon kampında Osmangazi Belediyesi ve Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol çerçevesinde başarılı olan öğrenciler, Uludağ'da düzenlenen motivasyon ve kariyer planlama kampında bir araya geldi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, gençlerle tecrübelerini paylaşarak motivasyon sağladı. Kamp süresince öğrencilere rehberlik hizmeti ve afet farkındalık eğitimi de veriliyor.

 • 28.05.2023 28 May 08:46 Bakan Varank Uludağ'da gençlerle buluştu: 'Togg gibi bir zirve projeye, Uludağ gibi bir zirve yakışır'

  Bakan Varank Uludağ'da gençlerle buluştu: 'Togg gibi bir zirve projeye, Uludağ gibi bir zirve yakışır' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, teleferikle çıktığı Uludağ Sarıalan'da gençlerle bir araya geldi. Togg'u da zirveye çıkardıklarını söyleyen Bakan Varank, 'Türkiye'nin otomobili Togg gibi zirve projeye, Uludağ gibi bir zirve yakışır' dedi.

 • 27.05.2023 27 May 23:02 TOGG Uludağ'ın zirvesinde Gençler TOGG'u zirvede test etti

  TOGG Uludağ'ın zirvesinde Gençler TOGG'u zirvede test etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uludağ'da gençlerle bir araya gelerek TOGG'u test etti. Bakan Varank, Uludağ'ı muhteşem bulduğunu ifade ederek, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi ve Uludağ'ın doğal güzellikleri arasında gezinti yaptı.

 • 27.05.2023 27 May 15:31 Bakan Varank, Uludağ'da gençlerle buluştu: 'Togg gibi zirve projeye, Uludağ gibi bir zirve yakışır'

  Bakan Varank, Uludağ'da gençlerle buluştu: 'Togg gibi zirve projeye, Uludağ gibi bir zirve yakışır' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uludağ Sarıalan'a teleferikle çıkarak gençlerle bir araya geldi. Togg'u da zirveye çıkardıklarını söyleyen Bakan Varank, Uludağ'ı muhteşem bulduğunu ifade etti.

 • 27.05.2023 27 May 13:30 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, gençlerle Uludağ'da Togg'u test etti

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, gençlerle Uludağ'da Togg'u test etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uludağ'da gençlerle bir araya gelerek milli ve yerli Togg'u test etti. Programda gençlerin Anadolu kırmızısı Togg'u test etme fırsatı bulduğu ve safari araçlarıyla Uludağ'ın doğal güzellikleri arasında gezinti yapıldığı belirtildi.

 • 25.05.2023 25 May 09:47 Çorum'da malzeme deposunda çıkan yangın söndürüldü

  Çorum'da malzeme deposunda çıkan yangın söndürüldü Çorum'un Osmancık ilçesinde malzeme deposu olarak kullanılan binada çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

 • 23.05.2023 23 May 15:39 Sarıalan Yaylası, menderesler ve kır çiçeklerinin ahengiyle süslendi

  Sarıalan Yaylası, menderesler ve kır çiçeklerinin ahengiyle süslendi Bolu'da yer alan Sarıalan Yaylası'nda menderesler ve rengarenk açan kır çiçekleri ahenk oluşturuyor.

 • 17.05.2023 17 May 10:43 Bolunun her mevsim ayrı güzel yaylası: Sarıalan

  Bolunun her mevsim ayrı güzel yaylası: Sarıalan Bolu'nun Kartalkaya Kayak Merkezi yolu üzerinde bulunan Sarıalan Yaylası baharın gelmesiyle birlikte farklı bir güzelliğe büründü. Doğaseverlerin tercihleri arasında yer alan yayla, her mevsim farklı güzellikleri bünyesinde barındırıyor.

 • 13.04.2023 13 Nis 16:09 Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı

  Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı Bolu'nun yüksek kesimlerinde yağmur, hava sıcaklığının düşmesi ile yerini kara bıraktı. Sarıalan Yaylası ile çevresi karla kaplandı. Kar yağışının aralıklar ile etkili olması bekleniyor.

 • 13.04.2023 13 Nis 16:09 Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı

  Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı Bolu'nun yüksek kesimlerinde yağmur, hava sıcaklığının düşmesi ile yerini kara bıraktı. Sarıalan Yaylası ile çevresi karla kaplandı. Kar yağışının aralıklar ile etkili olması bekleniyor.

 • 13.04.2023 13 Nis 11:54 Bolu'nun yüksek kesimlerinde aralıklarla kar etkili oluyor

  Bolu'nun yüksek kesimlerinde aralıklarla kar etkili oluyor Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı aralıklarla sürüyor.

 • 13.04.2023 13 Nis 11:54 Bolu'nun yüksek kesimlerinde aralıklarla kar etkili oluyor

  Bolu'nun yüksek kesimlerinde aralıklarla kar etkili oluyor Bolu'nun yüksek kesimlerinde kar yağışı aralıklarla sürüyor.

 • 01.04.2023 01 Nis 10:40 Uludağ'da ölümle burun buruna bakım... 165 metre yüksekte cambazları aratmıyorlar

  Uludağ'da ölümle burun buruna bakım... 165 metre yüksekte cambazları aratmıyorlar - (Özel) Uludağ'da ölümle burun buruna... 165 metre yüksekte cambazları aratmıyorlar Ölümle burun buruna bakım Uludağ'a ulaşımı sağlayan teleferik, yaz sezonu öncesi bakıma girdi Marmara Bölgesinin en yüksek noktası olan Uludağ'a alternatif ulaşımı sağlayan teleferik bakıma girdi.

 • 16.03.2023 16 Mar 10:44 Bursa'nın canlı yayın ağı genişliyor

  Bursa'nın canlı yayın ağı genişliyor Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin canlı yayın kameraları, turistler için rehber, trafiğe çıkacaklar içinse yol gösterici oluyor.

 • 15.02.2023 15 Şub 11:56 ULUDAĞ'DA KAYBOLAN 10 YAŞINDAKİ YUSUF, 4 SAAT SONRA ORMANDA BULUNDU

  ULUDAĞ'DA KAYBOLAN 10 YAŞINDAKİ YUSUF, 4 SAAT SONRA ORMANDA BULUNDU BURSA Uludağ'da, ailesi ile birlikte konakladığı tesisten oyun oynamak için çıkan Yusuf Gültekin (10), kayboldu.

 • 15.02.2023 15 Şub 00:46 Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu

  Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu Uludağ'da kaybolan 10 yaşındaki çocuk 4 saat süren arama çalışmalarının ardından ormanlık alanda bulundu.

 • 15.02.2023 15 Şub 00:47 Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra bulundu

  Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra bulundu Uludağ'da kaybolan 10 yaşındaki çocuk ekiplerce 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu.

 • 15.02.2023 15 Şub 00:47 Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra bulundu

  Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra bulundu Uludağ'da kaybolan 10 yaşındaki çocuk ekiplerce 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu.

 • 15.02.2023 15 Şub 00:46 Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu

  Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu Uludağ'da kaybolan çocuk 4 saat sonra ormanlık alanda bulundu Uludağ'da kaybolan 10 yaşındaki çocuk 4 saat süren arama çalışmalarının ardından ormanlık alanda bulundu.

 • 17.01.2023 17 Oca 22:00 Uludağ Alanı Hakkında Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda

  Uludağ Alanı Hakkında Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, Uludağ'ın korunması, geliştirilmesi, tanıtılması ve farklı kurumlara ait planlama yetkilerinin Uludağ Alan Başkanlığında toplanmasını öngören Uludağ Alanı Hakkında Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.

 • 04.01.2023 04 Oca 15:14 Şehzadeler Belediyesi 2023 yılına açılışlarla giriyor

  Şehzadeler Belediyesi 2023 yılına açılışlarla giriyor Şehzadeler Belediyesi, 2023'ün ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik başkanlığında yaptı.

 • 06.12.2022 06 Ara 09:52 HAKAN ÇAVUŞOĞLU: 'ULUDAĞ ALAN BAŞKANLIĞI'YLA BURSA İLE ULUDAĞ'IN BAĞINI GÜÇLENDİRECEĞİZ

  HAKAN ÇAVUŞOĞLU: 'ULUDAĞ ALAN BAŞKANLIĞI'YLA BURSA İLE ULUDAĞ'IN BAĞINI GÜÇLENDİRECEĞİZ TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na sunulan 13 maddelik 'Uludağ Alanı Hakkında Kanun Teklifi'nin bölgeye yeni bir vizyon katacağını belirten AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, "Buradaki çok başlılık nedeniyle bir bütüncüllük olmuyor.

 • 02.12.2022 02 Ara 11:17 Şehzadeler meclisi yılın son toplantısını yaptı

  Şehzadeler meclisi yılın son toplantısını yaptı Şehzadeler Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı yapıldı.

 • 29.11.2022 29 Kas 12:59 Alan başkanlığı kanun teklifiyle Uludağ'ın cazibesinin artırılması hedefleniyor

  Alan başkanlığı kanun teklifiyle Uludağ'ın cazibesinin artırılması hedefleniyor Uludağ Alan Başkanlığının kurulmasıyla ilgili kanun teklifiyle bölgenin cazibesinin artırılması amaçlanıyor.

 • 11.11.2022 11 Kas 15:19 İzmir ve çevre illerde 240 bin 600 fidan dikildi

  İzmir ve çevre illerde 240 bin 600 fidan dikildi Manisa'da ağaçlandırma töreni Öğrencilerin ve protokol üyelerinin ağaç dikmeleri Vali Yaşar Karadeniz'in konuşması Manisa Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Sarıalan Mahallesi yakınlarındaki alanda fidan dikim töreni düzenlendi.

 • 06.11.2022 06 Kas 18:11 Ensar Aytekin: AKP'nin Gözleri Kapalı Bakanı, 'Enflasyonun Altında Vatandaşı Ezdirmiyoruz' Diyor. Ezilmeyen Sadece Bakan ve Saray Soyluları

  Ensar Aytekin: AKP'nin Gözleri Kapalı Bakanı, 'Enflasyonun Altında Vatandaşı Ezdirmiyoruz' Diyor. Ezilmeyen Sadece Bakan ve Saray Soyluları CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, “Maliye Bakanı koltuğunda oturan Nureddin Nebati, kalkmış utanmadan, sıkılmadan ‘Vatandaşı enflasyonun altında ezdirmedik’ diyor. Gözleri hâlâ kapalı olduğu için ülkenin gerçeklerini görmüyor… Akçay’da yaptığımız ziyarette girdiğimiz ikinci el eşya dükkanı sahibi ise acı bir gerçeği bize ifade etti. ‘Yeni evli çiftlerin ikinci el eşya alarak evlerini dizdiğine bolca tanık oluyoruz’ diyor. Düşünün, hayatınızı birleştiriyorsunuz, en mutlu anlarınızı yaşıyorsunuz, evinize çıkıyorsunuz ama paranız yeni eşyaları almaya yetmiyor. İkinci el eşya ile ev diziyorsunuz ve AKP’nin gözleri kapalı bakanı, ‘Enflasyonun altında vatandaşı ezdirmiyoruz’ diyor. Ezilmeyen sadece bakan ve saray soyluları” dedi.

 • 14.10.2022 14 Eki 13:23 Son dakika haberleri | Başkan Ergün ve Başkan Çelik yatırımların açılışını yaptı

  Son dakika haberleri | Başkan Ergün ve Başkan Çelik yatırımların açılışını yaptı Son dakika haberleri: Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Şehzadeler Belediyesi tarafından mahallelere kazandırılan yatırım ve hizmetlerinin açılışı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte gerçekleştirildi.

 • 12.10.2022 12 Eki 17:13 Amasya haberi! Amasya'da köylerde kanser taraması yapıldı

  Amasya haberi! Amasya'da köylerde kanser taraması yapıldı Amasya gelişmesine göre Amasya'da, Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ekiplerince köylerde yaşayan vatandaşlara kanser taraması yapıldı.

Advertisement