Katar'da kıyafetiyle gündem olan modelden, Japonları sinirden deliye döndüren paylaşım - Son Dakika

Katar'da kıyafetiyle gündem olan modelden, Japonları sinirden deliye döndüren paylaşım

06.12.2022 12:14

2022 Dünya Kupası son 16 turunda Hırvatistan, Japonya'yı penaltı atışları sonrası mağlup ederek turnuva dışına itti. Katar'daki paylaşımları sonrası hapisle tehdit edilen ve ülkeyi terk etmesi yönünde çağrılar yapılan Hırvat model Ivana Knoll, bu kez de Japon taraftarları kızdırdı. Ünlü modelin mücadele öncesinde sosyal medya hesabından, "Bugün menümüzde Japon Suşi'si var." ifadelerini kullanarak yaptığı paylaşım Japonların tepkisini topladı.

Hırvatistan ile Japonya, Dünya Kupası son 16 turunda karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Hırvatlar kazanırken, ünlü model Ivana Knoll'un maç öncesi paylaşımları ses getirdi.

KATAR'DA TEHDİT EDİLDİ

Dünya Kupası'nın başından bu yana yaptığı paylaşımlarla Katar'da ortalığı karıştıran Hırvat model Ivana Knoll, ülkede daha önce hapse atılmakla tehdit edilmişti. Ülkeyi terk et çağrıları yapılan ünlü model, son olarak Japonya'yı hedef alan bir paylaşımda bulundu.

Katar'daki kıyafetiyle ortalığı karıştıran modelden, Japonları çıldırtan paylaşım

JAPONYA SİZİN İÇİN

Hırvatistan'ın Japonya'yı penaltı atışları sonrası yenerek çeyrek finale yükseldiği karşılaşma öncesi Ivana Knoll sosyal medya hesabından çok konuşulan bir paylaşımda bulundu. Ünlü modelin, "Bugün menümüzde Japon Suşi'si var. Japonya sizin için." notunu yazarak suşi yediği anları paylaşması Japon taraftarları sinirlendirdi.

Katar'daki kıyafetiyle ortalığı karıştıran modelden, Japonları çıldırtan paylaşım
YORUMLAR
500
Muş Belediyesi en düşük işçi maaşını 11 bin liraya yükseltti Muş Belediyesi en düşük işçi maaşını 11 bin liraya yükseltti Milli güreşçiler, Hırvatistan'da mindere çıkacak Milli güreşçiler, Hırvatistan'da mindere çıkacak Güney Kore'de mahkeme, Japonya ile yaşadığı heykel krizine son verdi Güney Kore'de mahkeme, Japonya ile yaşadığı heykel krizine son verdi

Son Dakika Spor Katar'da kıyafetiyle gündem olan modelden, Japonları sinirden deliye döndüren paylaşım - Son Dakika


Advertisement