Acun Ilıcalı'nın Hull City'deki ilk icraatı taraftarı ikiye böldü - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın Hull City'deki ilk icraatı taraftarı ikiye böldü

25.01.2022 16:55

Acun Ilıcalı'nın satın aldığı Hull City'de ilk ayrılık gerçekleşti. Teknik direktör Grant McCann ile yollar resmen ayrıldı. Taraftarlar, devamlı galibiyetler alan hocanın gönderilmesiyle şaşkında döndü.

İngiltere Championship ekibi Hull City'de ilk kıyım gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde takımı resmen satın alan Acun Ilıcalı, teknik direktör Grant McCann'ın görevine son verdi.

Acun Ilıcalı çok sert başladı! Hull City'de ilk icraatı taraftarı ikiye böldü

HERKES ŞAŞKIN

Teknik direktör McCann'in ani ayrılığı taraftarları ikiye böldü. Takımın yükselen grafiğinden sonra böyle bir karar alınması infial yarattı.

Acun Ilıcalı çok sert başladı! Hull City'de ilk icraatı taraftarı ikiye böldü

"YENİ HOCA HEMEN AÇIKLANACAK"

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada alınan kararı çok net ifadelerle duyurdu. Ilıcalı kulüp sitesine yaptığı açıklamada, "Grant harika bir insan ama şimdi değişim zamanı. İki galibiyetten sonra zamanlamanın garip görünebileceğini anlıyorum ancak teknik direktör değiştirmek için yenilgiyi bekleseydim adil ve dürüst olmazdım. Şeffaf olmaya devam edeceğim. Yeni teknik direktörümüz yakın zamanda açıklanacak" dedi.

YORUMLAR
500
Acun Ilıcalı'nın Hull City'si, Hatayspor'da oynayan Adama Traore ile anlaşma sağladı Acun Ilıcalı'nın Hull City'si, Hatayspor'da oynayan Adama Traore ile anlaşma sağladı

Son Dakika Spor Acun Ilıcalı'nın Hull City'deki ilk icraatı taraftarı ikiye böldü - Son Dakika


Advertisement