Beşiktaş, Galatasaray'ın 4 yıldızlı Squid Game göndermesine cevap verdi - Son Dakika

Beşiktaş, Galatasaray'ın 4 yıldızlı Squid Game göndermesine cevap verdi

26.10.2021 09:54

Galatasaray'ın Squid Game dizisinden ilham alarak yaptıkları 4 yıldızlı göndermesine derbi zaferinden sonra Beşiktaş'tan karşılık geldi. Siyah-Beyazlı takım, "Oyuncu elendi" cevabıyla gönderme yaptı.

Gaatasaray, Beşiktaş'ın Başakşehir mağlubiyetinin ardından yaptığı Squid Game temalı 4 yıldızla ve 'Türkiye'de bu bölümü geçebilen ilk ve tek kulübüz' ifadeleri yer alan bir paylaşım yapmıştı.

Galatasaray'ın 4 yıldızlı Squid Game göndermesine Beşiktaş'tan olay karşılık

"OYUNCU ELENDİ"

Beşiktaş'tan gelen paylaşımda Larin'in attığı ilk golde Galatasaraylı oyuncular dizinin formatında elenirken gösterildi. Videonun sonunda ise Galatasaray'ın daha önce paylaştığı yıldızın parçalandığı gösterildi ve 'Oyuncu Elendi' şeklinde ifade yer aldı.

Beşiktaş, Galatasaray'ın 4 yıldızlı Squid Game göndermesine cevap verdi

Son Dakika Spor Beşiktaş, Galatasaray'ın 4 yıldızlı Squid Game göndermesine cevap verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

5 şiddetindeki depremden sonra Düzce bir kez daha sallandı! Halk artık evlerine giremiyor 22:36 5 şiddetindeki depremden sonra Düzce bir kez daha sallandı! Halk artık evlerine giremiyor Volkan Demirel'in eşi Kasım ayında denize girdi! Zeynep Sever Demirel, düzgün fiziğiyle dikkat çekti 22:33 Volkan Demirel'in eşi Kasım ayında denize girdi! Zeynep Sever Demirel, düzgün fiziğiyle dikkat çekti Dolar kuru eleştirilerine AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan tepki toplayacak Japonya yorumu 21:42 Dolar kuru eleştirilerine AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan tepki toplayacak Japonya yorumu
Cumhurbaşkanı topu Meclis'e atmıştı! 50+1 tartışmasına AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan ilk açıklama 21:16 Cumhurbaşkanı topu Meclis'e atmıştı! 50+1 tartışmasına AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan ilk açıklama Hadise hakkında gündem olacak iddia! Takım elbisenin faturası Reza Zarrab adına kesilmiş 20:13 Hadise hakkında gündem olacak iddia! Takım elbisenin faturası Reza Zarrab adına kesilmiş İngiliz F-35 savaş uçağı yaptığı rutin uçuşları esnasında Akdeniz'de düştü 19:43 İngiliz F-35 savaş uçağı yaptığı rutin uçuşları esnasında Akdeniz'de düştü
Kılıçdaroğlu ve Akşener'in erken seçim çağrısına AK Parti'li Bülent Turan'dan ilk tepki 19:29 Kılıçdaroğlu ve Akşener'in erken seçim çağrısına AK Parti'li Bülent Turan'dan ilk tepki Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım? 18:36 Canlı yayında sunucuları zora sokan anlar: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?
15:31
Advertisement