Burdur'da hentbol heyecanı - Son Dakika

Burdur'da hentbol heyecanı

06.02.2020 16:21
Burdur'da hentbol heyecanı

Burdur'da Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları başladı.

Burdur'da Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları başladı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Salonu'nda 2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları start aldı. 9 Şubat pazar gününe kadar sürecek olan müsabakalara kızlarda Afyonkarahisar Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu, Antalya Nadire- Ali Oğuz Konuk Ortaokulu, Balıkesir Altıeylül Ortaokulu, Burdur Yardımsevenler Derneği Ortaokulu, Denizli Cumhuriyet Ortaokulu, Isparta Hızırbey Ortaokulu, Konya Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu, Muğla Profilo Marina Ortaokulu, Uşak Atatürk Ortaokulu; erkeklerde ise Afyonkarahisar Şehit Sami Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu, Antalya Mobil Ortaokulu, Aydın Gazipaşa Ortaokulu, Burdur Mehmetçik Ortaokulu, Denizli Hulusi Kulaklı Ortaokulu, Isparta Bahçelievler Ortaokulu, İzmir Güzelcan Kardeşler Ortaokulu, Konya Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu, Muğla Türdü 100. Yıl Ortaokulu ve Uşak Ömer Bedrettin Uşaklı Ortaokulu katıldı.


- Madanburdur
YORUMLAR
500
Malatya'da okul çatısının onarımı yavru kuşlar için durduruldu Malatya'da okul çatısının onarımı yavru kuşlar için durduruldu Plaj hentbolunun Türkiye'nin her tarafına yayılması hedefleniyor Plaj hentbolunun Türkiye'nin her tarafına yayılması hedefleniyor Son dakika haberleri | Rusya'nın saldırısı altındaki Ukrayna Son dakika haberleri | Rusya'nın saldırısı altındaki Ukrayna
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Burdur'da hentbol heyecanı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement