Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Enner Valencia: Fenerbahçe dönemi, Brezilya'ya alışmamı kolaylaştırdı - Son Dakika

Enner Valencia: Fenerbahçe dönemi, Brezilya'ya alışmamı kolaylaştırdı

Fenerbahçe'den Internacional'e transfer olan Enner Valencia, sarı-lacivertli takımda birçok futbolcu ve teknik direktör Jorge Jesus ile aynı dili konuşmasının Brezilya'ya alışmasında etkili olduğunu belirtti.

26.09.2023 - 17:43,  Güncelleme: 19:26

Süper Lig devi Fenerbahçe'den Internacional'e transfer olan Enner Valencia, sarı-lacivertli takımda birçok futbolcu ve Jorge Jesus ile aynı dili konuşmasının Brezilya'ya alışmasında etkili olduğunu dile getirdi.

"HARİKA BİR KULÜP İÇİN OYNUYORUM"

Brezilya'da şu ana kadar işlerin kendisi adına iyi gittiğini söyleyen Enner Valencia, Güney Amerika'ya geri dönmesiyle ilgili, "Evet, buna ihtiyacım vardı. Avrupa'dayken elimden geldiğince maçları izlemeye çalıştım. Şimdi buradayım, harika bir kulüp için oynuyorum ve önemli galibiyetler alıyorum. Burada, Güney Amerika'da oyuna duydukları tutkuyu dünyanın başka hiçbir yerinde bulamazsınız" dedi.

"FENERBAHÇE BURAYA ALIŞMAMI KOLAYLAŞTIRDI"

Yıldız golcü, Internacional'e transferinin ardından dil sorunu yaşamamasının Fenerbahçe dönemiyle ilgili olduğunu söyledi. Fenerbahçe döneminde takımda birçok futbolcu ve teknik direktör (Jorge Jesus) ile aynı dili konuştuğunu aktaran golcü futbolcu, "Fenerbahçe'deki deneyimim bana gerçekten yardımcı oldu. Buraya alışmamı kolaylaştırdı" ifadelerini kullandı.

Enner Valencia: Fenerbahçe dönemi, Brezilya\'ya alışmamı kolaylaştırdı
Alper Kızıltepe
Alper Kızıltepe
Sondakika.com - Spor
YORUMLAR

Son Dakika Spor Enner Valencia: Fenerbahçe dönemi, Brezilya'ya alışmamı kolaylaştırdı - Son Dakika


Advertisement