Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Futbol: Misli.com 3. Lig

09.03.2021 10:49
Futbol: Misli.com 3. Lig

Futbolda Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 22'nci, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 25. hafta maçları, yarın ve 11 Mart Perşembe günü oynanacak.

Futbolda Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 22'nci, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 25. hafta maçları, yarın ve 11 Mart Perşembe günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle:

1. Grup

11 Mart Perşembe:

12.00 Manisaspor- Artvin Hopaspor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Payasspor- Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Payas İlçe)

13.30 Antalya Kemerspor- Fatsa Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

14.00 Bucaspor 1928-1877 Alemdağspor (Yeni Buca)

14.00 Arnavutköy Belediyespor- Nevşehir Belediyespor (Bolluca)

14.00 Belediye Derincespor- Kızılcabölükspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Diyarbekirspor- Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Diyarbakır)

14.00 Ofspor- Çankaya (Of İlçe)

2. Grup

11 Mart Perşembe:

14.00 İskenderun-Tekirdağspor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Mardin Fosfatspor- Karaman Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Kahta 02- Büyükçekmece Tepecikspor (Kahta İlçe)

14.00 Ceyhanspor-Yomraspor (Ceyhan İlçe)

14.00 Ağrı 1970-Atlas Maden Çengelköyspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Tokatspor- Nazilli Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.00 Halide Edip Adıvarspor- Darıca Gençlerbirliği (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Belediye Kütahyaspor- Yozgatspor 1959 (Dumlupınar)

3. Grup

11 Mart Perşembe:

13.00 Çarşambaspor-Somaspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Arhavispor- Karşıyaka (Arhavi İlçe)

14.00 Çatalcaspor- Batman Petrolspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Cizrespor-İçel İdmanyurdu (Cizre Hamit Özalp)

14.00 Yalovaspor- Şile Yıldızspor (Yalova Atatürk)

14.00 Elazığ Karakoçan-Altındağspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Gölcükspor-Osmaniyespor (Gölcük Şehir)

14.00 Esenler Erokspor-Erbaaspor (Esenler Erokspor)

4. Grup

Yarın:

14.00 Sultanbeyli Belediyespor- Bayrampaşaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor- Siirt İl Özel İdaresi (Kelkit İlçe)

14.00 52 Orduspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Düzcespor- Bursa Yıldırımspor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Muğlaspor (Başpınar)

14.00 Modafen-Kozanspor (Alemdağ)

14.00 Bergama Belediyespor- Adıyaman 1954 (Bergama 14 Eylül)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Silivrispor (Dağılgan)

YORUMLAR
500
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement