Genç Burak Kapacak'ın oynatılmama sebebi akıllara Ozan Tufan'ı getirdi - Son Dakika

Genç Burak Kapacak'ın oynatılmama sebebi akıllara Ozan Tufan'ı getirdi

30.12.2021 00:20

Vitor Pereira'nın hiç şans vermediği yeni transferin kupa maçındaki kilolu hali taraftarın gözünden kaçmadı. Burak Kapacak'ın göbekli görüntüsü tepkilere sebep oldu. Sezon başında takımdan ayrılan Ozan Tufan da fazla kiloları sebebiyle çok fazla eleştiri konusu olmuştu. Burak'ın bu hali Ozan gibi çok tartışılacak.

Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası'nda 2. Lig ekibi Afyon'u uzatmalarda elediği maçta şans bulan oyuncuların ortaya koyduğu futbol taraftarın tepkisine neden oldu. Bu sezon hiç şans verilmeyen Burak, ilk kez süre aldı. Ancak Burak, ikinci 45'te oyundan alındı.

Fenerbahçe'de yeni Ozan Tufan krizi! 22 yaşındaki Burak Kapacak'ın oynamama sebebi belli oldu
Görüntü: A Spor

DİKKAT ÇEKTİ

Burak'ın kilolu yapısı dikkatlerden kaçmadı. Sarı-Lacivertli taraftarlar Burak'ın göbekli görüntüsüne tepki gösterdi.

Fenerbahçe'de yeni Ozan Tufan krizi! 22 yaşındaki Burak Kapacak'ın oynamama sebebi belli oldu

ÇOK ELEŞTİRİ ALDI

Bursaspor'dan büyük umutlarla gelen Ozan, fazla kiloları sebebiyle Fenerbahçe'de gözden düşmüş, Alanya'ya kiralık gönderilmişti. Ozan, EURO 2020'deki dönüşte yine aldığı kilolar sebebiyle eleştiri toplamıştı. Vitor Pereira'nın da istemediği Ozan, Premier Lig ekibi Watford'un yolunu tuttu.

YORUMLAR
500
Ahmet Ağaoğlu'ndan sağduyu çağrısı Ahmet Ağaoğlu'ndan sağduyu çağrısı 2. Sedat Balkanlı U10 Futbol Turnuvası yapıldı 2. Sedat Balkanlı U10 Futbol Turnuvası yapıldı Tecrübeli hoca tepki gösterdi! İsmail Kartal: Çocuklar ve aileler mağdur oldu Tecrübeli hoca tepki gösterdi! İsmail Kartal: Çocuklar ve aileler mağdur oldu

Son Dakika Spor Genç Burak Kapacak'ın oynatılmama sebebi akıllara Ozan Tufan'ı getirdi - Son Dakika


Advertisement