Kilolu görünümüyle eleştirilmişti! Arda Turan açtı ağzını yumdu gözünü - Son Dakika

Kilolu görünümüyle eleştirilmişti! Arda Turan açtı ağzını yumdu gözünü

09.01.2022 13:54

Galatasaray'ın sahasında Giresunspor'a mağlup olduğu maçın ardından göbekli fotoğrafı ile gündem olan kaptan Arda Turan, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Eleştirilere yanıt veren Turan, "Ben Galatasaray için oynarken, rakibimi durdurmak adına yaptığım bir müdahalenin ardından sakatlandım. Kariyer sona erdirebilecek, geri dönüşü çok zor bir sakatlıktı. Galatasaray için mücadele vermekten geri durmayacağım, hiç vazgeçmeyeceğim." dedi.

Süper Lig'in 20. haftasında Galatasaray, sahasında ağırladığı Giresunspor'a 1-0 yenildi. Maçın ardından en çok konuşulan konulardan birisi ise sakatlıktan dönen Arda Turan oldu. Kilo aldığı yönünde eleştirilere maruz kalan Turan'ın bir fotoğrafında göbekli olduğu iddia edildi.

Tecrübeli futbolcu bu tepkilere sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yanıt verdi.

"BAZI FİKİRLERİ DEĞİŞTİRMEK ÇOK ZOR"

Arda Turan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"Alışık olmadığımız zor günler geçiriyoruz. Çok üzgün olmakla beraber birtakım şeyleri paylaşma zamanının da geldiğini düşünüyorum. Ben Galatasaray konusunda her zaman duygusal oldum ama bazı fikirleri değiştirmenin ne kadar zor olduğunu hâlâ yaşayarak görüyorum.

Geçen sezon takımımız liderken de ben bazı insanlara göre hep, "el freni" olmuştum. Oysa tüm kariyeri, formasını giydiği takım fark etmeksizin, hemen her sezon şampiyonluk mücadelesi ile geçen biri olarak ben hep, büyük takımların topa hükmetme mantalitesini sahaya yansıtmaya çalışan bir oyuncu oldum. Biliyorum, bu fikirleri değiştirmek imkânsız. Ama bunlardan sinip, kaçmayacak bir karaktere sahip olduğumu bir kez daha herkese hatırlatmak istiyorum.

Kilolu görünümüyle eleştirilerin hedefinde yer alan Arda Turan'dan yanıt! Açtı ağzını yumdu gözünü

"GALATASARAY İÇİN OYNARKEN SAKATLANDIM"

Ben Galatasaray için oynarken, rakibimi durdurmak adına yaptığım bir müdahalenin ardından sakatlandım. Kariyer sona erdirebilecek, geri dönüşü çok zor bir sakatlıktı. Ayağım alçıda geçirdiğim günler, ayağımın üzerine basmakta zorlandığım haftalar, düz koşu yapamadığım aylar oldu. Gece, gündüz geri dönebilmek için çok çalıştım. Ligde bu kadar arkada kalmış durumdayken, ağrılarımı tolere edebileceğimi düşündüğüm ilk anda, sağlık ekibimizden ve hocamdan izin alarak, takım arkadaşlarıma ve kulübüme yardım edebilmek için sahada oldum. Aylarca gösterilen tüm fedakârlığın, birlikte çalıştığım insanların gösterdiği büyük çabanın, emeğin sonucu; farklı bir açıdan çekilen bir fotoğraf neticesinde oluşturulan ucuz bir popülizm midir? Hayır.

"HİÇ VAZGEÇMEYECEĞİM"

Bunun böyle olmadığını da herkese, tüm kariyerim boyunca yaptığım gibi çok çalışarak yeniden hatırlatacağım. Galatasaray için mücadele vermekten geri durmayacağım, bu genç takımın büyüme sürecinde bana ne zaman ihtiyaç duyulursa orada olacağım. Ve hiç vazgeçmeyeceğim."

YORUMLAR (2)
  • Kamp Yerleri: Yillardir emkegini yiuorsun 6sarayin sakatlanmalta var star olmakta ve yok olmakta var. soylenmeye gerek yok Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Sofiane Feghouli, Galatasaray'a veda etti Sofiane Feghouli, Galatasaray'a veda etti Feghouli, Galatasaray'a veda etti Feghouli, Galatasaray'a veda etti Arda Turan'dan sitem dolu paylaşım: Galatasaraylı gibi uyumak istiyorum, müsaade edin Arda Turan'dan sitem dolu paylaşım: Galatasaraylı gibi uyumak istiyorum, müsaade edin

Son Dakika Spor Kilolu görünümüyle eleştirilmişti! Arda Turan açtı ağzını yumdu gözünü - Son Dakika


Advertisement