Galatasaraylı Icardi, boşanma davası açan eşi Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı? - Son Dakika
Spor

Galatasaraylı Icardi, boşanma davası açan eşi Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı?

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi, kendisinden ayrılma kararı alan eşi Wanda Nara için sosyal medyada anket paylaştı. Nara'nın kendisini aradığı anın ekran görüntüsünü paylaşan Icardi, telefona cevap verip vermeme konusunda anket başlattı. Arjantinli yıldız ayrıca Wanda Nara ile mesajlaşmalarının bir kısmını da yayınladı.

25.09.2022 18:02  Güncelleme: 18:26
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara arasındaki ayrılık kısa sürdü. Arjantinli golcü son yaptığı paylaşımlarla barıştıklarının sinyalini verdi.

WANDA NARA İÇİN OYLAMA BAŞLATTI

Wanda Nara ile WhatsApp konuşmalarını takipçileriyle paylaşan Mauro Icardi, ilginç bir de anket başlattı. Deneyimli golcü, Wanda Nara'nın kendisini aradığı anın ekran görüntüsünü paylaşarak telefona yanıt verip vermeyeceğini takipçilerinin oylamasına sundu.

Icardi'den Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı?

"ZEHİRLİSİN"

Icardi ayrıca Wanda Nara ile mesajlaşmalarını da sosyal medya hesabından paylaştı. Konuşmalarda Arjantinli yıldızın, Wanda Nara'ya "Zehirlisin" yazdığı görüldü.

"SENİ SEVİYORUM ZEHİRLİ"

Mauro Icardi tüm bu paylaşımlarının ardından Mauro Icardi, Wanda Nara'ya, "Seni seviyorum zehirli" yazılı bir paylaşım yaparak barıştıklarının sinyalini verdi.

Icardi, Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı?
Icardi, Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı?
Galatasaraylı Icardi, boşanma davası açan eşi Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı?

Son Dakika Spor Galatasaraylı Icardi, boşanma davası açan eşi Wanda Nara için sosyal medyada olay bir anket başlattı: Açayım mı? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement