Ronaldo maç sonrası sinirlerine hakim olamadı! Everton taraftarının telefonunu paramparça etti - Son Dakika

Ronaldo maç sonrası sinirlerine hakim olamadı! Everton taraftarının telefonunu paramparça etti

09.04.2022 21:22

Everton'a deplasmanda 1-0 kaybeden Manchester United'da Cristiano Ronaldo gündem oldu. Dünyaca ünlü futbolcu karşılaşmanın ardından soyunma odasına gittiği esnada, kendisini kayıt altına alan Everton taraftarının telefonunu parçaladı.

Everton ile Manchester United, Premier Lig'in 31. haftasında karşı karşıya geldi. Mücadeleyi 1-0 kaybeden Kırmızı Şeytan'lar da Cristiano Ronaldo skandal bir harekete imza attı.

Bu rezillik Ronaldo'ya bir ömür yeter! Sinirden çıldırıp taraftarın telefonunu parçaladı

RONALDO'YA TEPKİ YAĞDI

Maçın ardından soyunma odasına giden Ronaldo, kendisini kayıt altına alan bir Everton taraftarının telefonuna vurdu. Portekizli yıldızın vurmasıyla yere düşen telefon parçalandı. O anlar başka bir taraftar tarafından kayıt altına alınırken, yaşananlar sonrası Cristiano Ronaldo'ya tepki yağdı.

u rezillik Ronaldo'ya bir ömür yeter! Sinirden çıldırıp taraftarın telefonunu parçaladı
Telefonun son hali
YORUMLAR
500
Amasya'da polis sahte para ve telefon dolandırıcılığına karşı uyardı Amasya'da polis sahte para ve telefon dolandırıcılığına karşı uyardı Siopis: 'Şuan tek isteğim Trabzonspor'un hedeflerini gerçekleştirmek' Siopis: 'Şuan tek isteğim Trabzonspor'un hedeflerini gerçekleştirmek' Yunanistan Cumhurbaşkanı'ndan telefon dinleme olayının soruşturulması çağrısı Yunanistan Cumhurbaşkanı'ndan telefon dinleme olayının soruşturulması çağrısı

Son Dakika Spor Ronaldo maç sonrası sinirlerine hakim olamadı! Everton taraftarının telefonunu paramparça etti - Son Dakika


Advertisement