Senegalli yıldız Keita Balde bombayı patlattı! Sarı-Lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Senegalli yıldız Keita Balde bombayı patlattı! Sarı-Lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi

24.08.2021 17:33

Sarı-Lacivertlilerin transfer gündemindeki kanat forvet Keita Balde, Fenerbahçeli taraftarlara mesaj gönderdi. 26 yaşındaki Senegalli yıldız sosyal medyada açtığı canlı yayında, "Tüm Fenerbahçe taraftarına sevgi ve selamlar. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz" sözlerine yer verdi.

Ajans spor'un aktardığı habere göre; Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Keita Balde, Sarı-Lacivertli taraftarların çağrısına mesaj gönderdi.

Senegalli yıldız Keita Balde, Fenerbahçe taraftarına mesaj gönderdi

"FENERBAHÇE'YE SEVGİLER"

Üç gün önce sosyal medyada canlı yayın açan Keita Balde, Fenerbahçe taraftarının yoğun ilgisiyle karşılaşınca kısa bir yanıt da verdi. "Tüm Fenerbahçe taraftarına sevgi ve selamlar... Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz" diyen yıldız oyuncu, spor basınında gündeme oturdu.

Senegalli yıldız Keita Balde, Fenerbahçe taraftarına mesaj gönderdi

KIRAN KIRANA PAZARLIK

Kuzey Afrika Futbol Haberleri adlı platformda, Keita Balde için Fenerbahçe'nin devrede olduğu; Monaco ile pazarlıkların sürdüğü iddia edildi. İspanya'dan Valencia'nın da devrede olduğu oyuncuyu sarı lacivertli ekip bonservis ödemeden transfer etmek istiyor. AS Monaco yönetimi ise, 4 yıl önce 30 milyon Euro bedelle transfer edilen oyuncuyu bedelsiz gönderme taraftarı değil. Öte yandan, Monaco Teknik Direktörü Niko Kovac'ta Balde'yi kadroda düşünmüyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Senegalli yıldız Keita Balde bombayı patlattı! Sarı-Lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi - Son Dakika


Advertisement