Derbi öncesi Fenerbahçe taraftarını üzecek haber! Sarı lacivertli taraftarlar Vodafone Park'a alınmayacak - Son Dakika

Derbi öncesi Fenerbahçe taraftarını üzecek haber! Sarı lacivertli taraftarlar Vodafone Park'a alınmayacak

28.09.2022 14:01

Pazar akşamı oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde sarı-lacivertli taraftarların stada alınmayacağı öğrenildi. Vodafone Park'taki misafir tribünü için ayrılan koltuklar da Beşiktaş taraftarları için satışa sunulacak.

2 Ekim Pazar günü Vodafone Park'ta oynanacak Beşiktaş- Fenerbahçe derbisi öncesi çarpıcı bir karar alındı. Sarı-lacivertli taraftarların dev derbide bulunamayacağı ifade edildi.

BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Beşiktaş derbisinde Fenerbahçe taraftarının stada alınmayacağı açıklandı. Misafir tribünü için ayrılan koltuklar Beşiktaş taraftarları için satışa sunulacak. Öte yandan Beşiktaş, derbi bilet fiyatlarıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

Derbi maçın bilet fiyatları şöyle:

Son Dakika: Beşiktaş derbisi öncesi seyirci kararı! Fenerbahçe taraftarı stada alınmayacak

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Fenerbahçe taraftarı, Pazar günü oynanacak derbide Vodafone Park'a alınmayacak olmalarına sosyal medyada tepki gösterdi. "Şaka gibi." ve "Yazık" ifadelerinin kullanıldığı yorumların fazlalığı dikkat çekti.

Derbi öncesi Fenerbahçe taraftarını üzecek haber! Sarı lacivertli taraftarlar Vodafone Park'a alınmayacak
YORUMLAR
500
Fenerbahçe'nin golcüsü Serdar Dursun'un muhabire verdiği yanıt kahkahaya boğdu Fenerbahçe'nin golcüsü Serdar Dursun'un muhabire verdiği yanıt kahkahaya boğdu 08 Aralık 2022 Bein sports 1 Yayın Akışı 08 Aralık 2022 Bein sports 1 Yayın Akışı Alex de Souza'dan şaşırtan imza! Adresi Fenerbahçe olmadı Alex de Souza'dan şaşırtan imza! Adresi Fenerbahçe olmadı

Son Dakika Spor Derbi öncesi Fenerbahçe taraftarını üzecek haber! Sarı lacivertli taraftarlar Vodafone Park'a alınmayacak - Son Dakika


Advertisement