Survivor'a katılan Sergen Yalçın Acun Ilıcalı ile şov yaptı! - Son Dakika

Survivor'a katılan Sergen Yalçın Acun Ilıcalı ile şov yaptı!

28.03.2022 09:36

Survivor birleşme partisi maçında Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı resital yaptı. Sergen Yalçın karşılaşmada 1 gol ve 2 asist yaptı. 1 şutu da direkten döndü.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Sergen Yalçın uzun süre sonra ekranlarda göründü. Acun Ilıcalı ile birlikte NBA maçı izleyen Yalçın, Survivor All Star 2022 birleşme partisi maçında futbol oynadı.

Acun Ilıcalı ile şov yaptı! Survivor'a katılan Sergen Yalçın'dan futbol resitali
Görüntü: TV8

RESİTAL YAPTI

Sergen Yalçın, Acun Medya takımı ile adeta şov yaptı. Maçı 6-2'lik skorla kazanan Acun Medya oldu. Sergen Yalçın karşılaşmada 1 gol ve 2 asist yaptı. 1 şutu da direkten döndü.

Acun Ilıcalı ile şov yaptı! Survivor'a katılan Sergen Yalçın'dan futbol resitali

"ÇOK KEYİF ALIYORUM"

Acun Ilıcalı Sergen Yalçın'a anons sırasında övgüler yağdırdı. Ilıcalı, "Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden bir isim bizimle olacak. Birlikte futbol oynamaktan en çok keyif aldığım kişidir kendisi" dedi.

Acun Ilıcalı ile şov yaptı! Survivor'a katılan Sergen Yalçın'dan futbol resitali

"SÜREKLİ İZLERİM"

Sergen Yalçın da Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti. Yalçın, "Sağ olsun Acun, teşekkür ederim. Zaten sürekli izlediğimiz bir program" dedi.

YORUMLAR
500
Beşiktaş'tan TFF'ye tesis teşekkürü Beşiktaş'tan TFF'ye tesis teşekkürü Beşiktaş'ta Alex Teixeira ile yollar ayrıldı Beşiktaş'ta Alex Teixeira ile yollar ayrıldı Beşiktaş'ta Alex Teixeira ile yollar ayrıldı Beşiktaş'ta Alex Teixeira ile yollar ayrıldı

Son Dakika Spor Survivor'a katılan Sergen Yalçın Acun Ilıcalı ile şov yaptı! - Son Dakika


Advertisement