Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin paylaşımına tepkiler büyüyor! - Son Dakika

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin paylaşımına tepkiler büyüyor!

29.04.2022 19:51

Fenerbahçe'nin geçen gün yaptığı 2010-2011 şampiyonluğuna ilişkin paylaşımını alıntılayan Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabı, "O sırada 'İlgili kulübün ait olduğu şehrin Büyükşehir Belediyesi'" ifadelerini kullanarak şehrin bayraklarla donatılmış fotoğrafını paylaştı.

Şampiyonluk için artık saatleri saymaya başlayan Trabzonspor'a geçen gün Fenerbahçe sert bir açıklama yaparak tepki göstermiş ve bordo-mavililerin 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu sahiplenmesini "Şizofrenik" bir durum olarak tanımlamıştı. Bu açıklamaya Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden cevap geldi.

FENERBAHÇE TARAFTARININ TEPKİSİNİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamayı alıntılayarak, "O sırada 'İlgili kulübün ait olduğu şehrin Büyükşehir Belediyesi'" ifadelerini kullandı ve Trabzonspor bayraklarıyla donatılmış şehrin fotoğrafını paylaştı. Fenerbahçe taraftarını oldukça sinirlendiren bu hamleye, sarı-lacivertliler sosyal medyada tepki yağdırdı.

Sosyal medyada kıyamet koptu! Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin Fenerbahçe paylaşımına tepki yağıyor
YORUMLAR (2)
  • Suat genç: Fırıldak Ekrem hem oraya hem buraya şirin gözükmeye çalışıyor kerizler yutuyorsa sorun yok devam büyük Başkannnnn Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
500
Trabzonspor yöneticisi Şemsetdin Hancı'dan yeni sezon için iddialı şampiyonluk açıklaması Açıklaması Trabzonspor yöneticisi Şemsetdin Hancı'dan yeni sezon için iddialı şampiyonluk açıklaması Açıklaması Şemsetdin Hancı: 'Bundan sonraki yıllarda da şampiyonluğun en güçlü adayıyız' Şemsetdin Hancı: 'Bundan sonraki yıllarda da şampiyonluğun en güçlü adayıyız' Trabzonspor, yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi Trabzonspor, yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi

Son Dakika Spor Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin paylaşımına tepkiler büyüyor! - Son Dakika


Advertisement