Yapılan şaka ciddiye alındı! Gomis yeniden Galatasaray'a geliyor - Son Dakika

Yapılan şaka ciddiye alındı! Gomis yeniden Galatasaray'a geliyor

25.01.2022 11:29

Galatasaraylı taraftarlar gol hattında yaşanan kriz sebebiyle eski yıldızları Gomis'in adını sosyal medyada yazarken olay bir anda ciddileşti. 36 yaşındaki forvetin menajerinden açıklama geldi. Futbolcunun menajeri Patrick Mendy, "Biz hazırız. Gomis çok mutlu olur" şeklinde açıklama yaptı.

Al-Hilal ile sözleşmesi biten 36 yaşındaki Bafetimbi Gomis serbest kaldı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, bu sezon yokları oynayan forvetlerin yerine Gomis'in olması halinde yaşanacak senaryoları sosyal medyada tartışırken olay bir anda ciddiyete bindi.

Şakası yapılırken resmiyet kazandı! Gomis, Galatasaray'a dönüyor

"DÖNMEYE HAZIRIZ"

Fanatik'e konuşan Gomis'in menajeri Patrick Mendy, Galatasaray'a mesaj yolladı. Mendy, " Türkiye'ye dönmeye hazırız. Galatasaray'a açığız. Eğer onu isterlerse yarım kalan hikayesini tamamlamak için dönmekten dolayı çok mutlu olacak" dedi.

Şakası yapılırken resmiyet kazandı! Gomis, Galatasaray'a dönüyor

TARAFTARLA ARASI İYİ

Galatasaray'da oynadığı tek sezonda gol kralı olan ve şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Gomis, Sarı-Kırmızılı taraftarlarla bağını hiç koparmadı. Galatasaraylı taraftarların büyük bölümü Gomis'in dönmesine sıcak bakıyor.

YORUMLAR
500
Torrent'in sözleri futbolseverleri ikiye böldü: Türkiye dışına çıkarsanız, orada farklı bir futbol var Torrent'in sözleri futbolseverleri ikiye böldü: Türkiye dışına çıkarsanız, orada farklı bir futbol var Galatasaray seriyi Adana Demirspor ile bozdu! Karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı! Galatasaray seriyi Adana Demirspor ile bozdu! Karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı! 16 Mayıs 2022 Haberleri 16 Mayıs 2022 Haberleri

Son Dakika Spor Yapılan şaka ciddiye alındı! Gomis yeniden Galatasaray'a geliyor - Son Dakika


Advertisement