Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu - Son Dakika
Turizm

Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

THY, Avustralya seferlerini tanıtmak için Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Margot Robbie ile anlaştı.

05.12.2023 23:51  Güncelleme: 00:04
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

THY, Avustralya seferlerini tanıtmak için Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Margot Robbie ile el sıkıştı.

MARGOT ROBBIE, THY'NİN REKLAM YÜZÜ OLDU

Türk Hava Yolları (THY), Avustralya seferlerini tanıtacağı reklam yüzüne karar verdi. THY, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

THY'NİN AVUSTRALYA SEFERLERİ BAŞLIYOR

Ekonomim'de yer alan habere göre son olarak rol aldığı "Barbie" filmiyle beğeni toplayan Robbie'nin Türkiye'ye getirilip birçok yeri gezeceği belirtildi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya'ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur'a, oradan da 7 saat Avustralya'ya gidilecek" ifadelerini kullandı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat

MARGOT ROBBIE KİMDİR?

Margot Elise Robbie, Avustralyalı oyuncu ve yapımcıdır. "Suicide Squad: Gerçek Kötüler" filmindeki Harley Quinn rolü ile popülerlik kazanmıştır. 1990 yılında fizyoterapist Sarie Kessler ve Doug Robbie'nin 4 çocuğunun 2.si olarak Dalby'de doğmuştur. Lachlan adlı bir abisi, Cameron ve Anya adlarında 2 küçük kardeşi vardır. Anne ve babasının ayrılmasından sonra annesiyle büyümüş, babasıyla fazla görüşmemiştir. Annesine destek olabilmek için gençlik yıllarında çok sayıda işte çalışmıştır. Bir yandan okulda drama eğitimi almış, 17 yaşında oyunculuk yapmak için Melbourne'e taşınmıştır. İlk olarak I.C.U filminde oynasa da filmin tamamlanması 2009'u buldu. Bu dönemde 2008'de başladığı ve 2011'e kadar oynadığı Neighbours dizisindeki Donna Freedman karakteriyle tanındı. Donna rolüyle iki kez Logie Ödülleri'ne aday gösterildi. 2011'de "Pan Am" dizisinde Laura Cameron karakterini canlandırmıştır. Robbie daha sonra "Para Avcısı" ve "Fokus" gibi filmlerde oynayarak sinemada da kaliteli isimlerle çalıştı.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu

BARBIE FİLMİ İLE SES GETİRDİ

2015'te BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'ne aday gösterildi. 2016'da gösterime giren DC filmi İntihar Timi'nde (Suicide Squad: Gerçek Kötüler) Harley Quinn karakterini canlandırdı. Yine aynı yıl çekilen "Tarzan Efsanesi" filminde Tarzan'ın aşık olduğu Jane Porter'a hayat verdi. 2017'de Goodbye Christopher Robin ve buz patencisi Tonya Harding'i canlandırdığı "Ben, Tonya" filmlerinde oynadı."Ben, Tonya"daki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscar Ödülü'ne ve En İyi Kadın Oyuncu (Komedi-Müzikal) dalında Altın Küre'ye aday gösterildi. Ayrıca BAFTA adaylığı elde etti. 2018'de "Terminal" filminde 'femme fatale' bir karakter olan Annie'yi canlandırdı. 2019 yılında Quentin Tarantino'nun yönettiği "Bir Zamanlar... Hollywood'da"da Sharon Tate'i canlandırdı. 2023 yılında vizyona giren Greta Gerwig'in yönettiği "Barbie" ile çok ses getirdi. Robbie aynı zamanda aralarında "Barbie","Ben, Tonya" ve "Maid"in de bulunduğu pek çok başarılı projenin yapımcılığını üstlendi. Robbie, 2016 yılında yönetmen ve yapımcı Tom Ackerley ile evlendi.

Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
Hollywood yıldızı Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu
Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY\'nin reklam yüzü oldu

Son Dakika Turizm Dünyaca ünlü oyuncu Margot Robbie, THY'nin reklam yüzü oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nden motosiklet denetimleri
  18:12 Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nden motosiklet denetimleri

  Kuşadası Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, turizm sezonunun başlamasıyla trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullanan ve park halinde bulunan sürücülere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

 • Turizmde yükselen değer: Amasra
  18:03 Turizmde yükselen değer: Amasra

  Dünyanın göz bebeği Amasra'da rekor üzerine rekor kırılıyor. Bartın'ın Amasra ilçesi son yıllarda turizmin gözde şehirleri arasına girdi. Kruvaziyer turizmi ile geçen yıl rekor sayıda Rus turisti ağılayan Amasra, bu yılki 9 günlük bayram tatilinde ise yaklaşık 700 bin turiste ev sahipliği yaparak tarihi bir rekora imza attı.

 • Selçuklu'da Bayram Tatili Yoğunluğu
  17:18 Selçuklu'da Bayram Tatili Yoğunluğu

  Konya'nın merkez Selçuklu ilçesinde bulunan Tropikal Kelebek Bahçesi, Selçuklu Seyir Tepesi ve müzeler, bayram tatilinde yaklaşık 100 bin kişiyi ağırladı. Selçuklu'nun sembol mekanları olan bu yerler, Konya turizmine önemli katkılar sağlıyor.

 • Elazığ'da turistik tabela tahrip edildi
  16:53 Elazığ'da turistik tabela tahrip edildi

  Elazığ'ın Keban ilçesinde bulunan ziyaretçi terasına yerleştirilen turistik tabela, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edildi. Tabelayı zarar verenlerin yakalanması için çalışmalar başlatıldı.

 • Amasra, 9 günlük bayram tatilinde tarihi bir rekora imza attı
  16:46 Amasra, 9 günlük bayram tatilinde tarihi bir rekora imza attı

  Bartın'ın Amasra ilçesi, turizm potansiyeliyle son yıllarda dikkat çekiyor. Bu yılki 9 günlük bayram tatilinde yaklaşık 700 bin turisti ağırlayan Amasra, tarihi bir rekora imza attı. Hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olan Amasra, Karadeniz turizminin önemli şehirleri arasında yer alıyor. Ayrıca, kruvaziyer turizmi ve yat turizmi de hızla gelişiyor. Amasra'nın doğal güzellikleri ve tarihi dokusu, turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Edirne'de turizm yoğunluğu Ramazan Bayramı'nda yüzde 50 arttı
  16:27 Edirne'de turizm yoğunluğu Ramazan Bayramı'nda yüzde 50 arttı

  Edirne Valisi Yunus Sezer, Ramazan Bayramı'nda Edirne'de turizm yoğunluğunun geçen yıla oranla yüzde 50 arttığını belirtti. Sezer, bayram boyunca kente giriş yapan araç sayısının 300 bin olduğunu ve sınır kapılarında da büyük bir artış yaşandığını söyledi. Edirne'nin turizm hareketliliğine göre planlama yapılacağını ifade eden Vali Sezer, bayramda tava ciğer tüketiminin arttığını da belirtti.

 • Artvin Sarp Sınır Kapısı'nda Bayram Yoğunluğu
  16:14 Artvin Sarp Sınır Kapısı'nda Bayram Yoğunluğu

  Artvin'de bulunan Sarp Sınır Kapısı'nda 9 günlük bayram tatili boyunca 183 bin 325 yolcu giriş çıkış yaparken, 21 bin 118 araç da giriş-çıkış yaptı.

 • Kuşadası Belediyesi 9 Günde 2 Bin Ton Atık Topladı
  16:08 Kuşadası Belediyesi 9 Günde 2 Bin Ton Atık Topladı

  Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı'nda 9 günde 2 bin ton evsel atık ile 98 ton ambalaj atığı topladı. Kentteki temizlik çalışmaları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi.


Advertisement