Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Yavuz Ağıralioğlu haberleri, Yavuz Ağıralioğlu son dakika, son dakika Yavuz Ağıralioğlu

Son Dakika Yavuz Ağıralioğlu Haberleri

Son dakika Yavuz Ağıralioğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yavuz ağıralioğlu haberleri anında burada.


 • 12.11.2023 12 Kas 11:31 Akşener'e rakip olacak! İYİ Parti'den istifasıyla gündem yaratan Yavuz Ağıralioğlu yeni parti kuruyor

  Akşener'e rakip olacak! İYİ Parti'den istifasıyla gündem yaratan Yavuz Ağıralioğlu yeni parti kuruyor İYİ Parti'den istifa sürecinde yaptığı açıklamalarla kamuoyunda geniş yankı uyandıran Yavuz Ağıralioğlu, Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından merkez sağda yer alacak yeni bir parti kuracağını duyurdu. İYİ Parti lideri Meral Akşener'e rakip olması beklenen Ağıralioğlu, partide hangi isimlerin bulunacağına yönelik soruya ''liyakatsiz şöhretli isimler'' yerine ''liyakatli şöhretsiz isimler''le yola çıkacakları yanıtını verdi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 09:45 Yavuz Ağıralioğlu, yeni parti kuruyor

  Yavuz Ağıralioğlu, yeni parti kuruyor Zehir zemberek sözlerle İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, yeni parti kurmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili konuşan Ağıralioğlu, ''Partiyi kurmak kolay ancak milletin kalbine kurmak zordur. Zor olanı yapacağız, milletin umuduna kuracağız partiyi'' dedi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 09:19 Yavuz Ağıralioğlu'ndan Akşener'in iddiasına yalanlama: Hanımefendi yorgun olduğu için hatırlamıyor

  Yavuz Ağıralioğlu'ndan Akşener'in iddiasına yalanlama: Hanımefendi yorgun olduğu için hatırlamıyor İYİ Parti lideri Meral Akşener, dün Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı yardımcısı adaylığını partiden istifa eden Yavuz Ağıralioğlu'nun da desteklediğini belirtti. Bu iddiayı yalanlayan Ağıralioğlu ise ''Hanımefendi çok yorgun ve üzgün olduğu için hatırlamıyor ya da duymamış olabilir. Her diyalogda itirazlarımı net bir şekilde ifade ettiğimi herkes çok iyi bilmektedir.'' dedi.

 • 13.08.2023 13 Ağu 10:51 Yavuz Ağıralioğlu: İYİ Parti ya da muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni alternatif koymazsa seçmen iktidara yönelir

  Yavuz Ağıralioğlu: İYİ Parti ya da muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni alternatif koymazsa seçmen iktidara yönelir CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı süreci sonrası İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti lideri Meral Akşener'e çağrısı üzerine açıklamada bulundu. Ağıralioğlu, 'İYİ Parti ya da muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni alternatif koymazsa seçmen iktidara yönelir' dedi.

 • 20.06.2023 20 Haz 23:27 Eski İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Partiye Dönüş Şartı Olarak Meral Akşener'in Görevini Bırakmasını İstedi

  Eski İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Partiye Dönüş Şartı Olarak Meral Akşener'in Görevini Bırakmasını İstedi İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti'ye dönüş şartı olarak Genel Başkan Meral Akşener'in görevini bırakmasını açıkladı. Ayrıca yeni parti sinyali veren Ağıralioğlu, milliyetçilik anlayışı ve Kürt meselesi hakkında da görüşlerini paylaştı.

 • 08.06.2023 08 Haz 00:52 İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Kılıçdaroğlu ve Akşener istifa etmeli

  İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Kılıçdaroğlu ve Akşener istifa etmeli 27. Dönem Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in Millet İttifakı'ndan istifa etmesi gerektiğini söyledi. Ağıralioğlu, seçimlerden mağlubiyetle ayrılan ittifakta genel başkanların kalması gerektiğini belirtti.

 • 07.06.2023 07 Haz 22:57 İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, canlı yayında gerekirse parti kuracaklarını açıkladı

  İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, canlı yayında gerekirse parti kuracaklarını açıkladı İYİ Parti'den istifa eden 27. Dönem İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, siyasal iklimi canlandırmak için gerekirse parti kuracaklarını söyledi. Ağıralioğlu, yeni nesil tertemiz bir siyasal dil alanı olduğunu belirterek, en iyi iş yapanların bir araya gelerek memlekette işlerin daha iyiye gideceği bir siyasal iklimi canlandırmaya çalışacaklarını ifade etti. Ayrıca, muhalefetin savrulduğunu düşündüğünü de sözlerine ekledi.

 • 21.05.2023 21 May 15:19 86 yaşındaki Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı

  86 yaşındaki Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı İstanbul'da 86 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Nuri Sesigüzel, Teşvikiye Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene sanat ve siyaset dünyasından birçok kişi katıldı.

 • 21.05.2023 21 May 14:58 İYİ Parti'den ayrılan Ağıralioğlu, ikinci turda rengini belli etti: Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğim

  İYİ Parti'den ayrılan Ağıralioğlu, ikinci turda rengini belli etti: Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğim Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkıp İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, katıldığı canlı yayında dikkat çeken ifadeler kullandı. Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini söyleyen Ağıralioğlu, sunucunun "Böylece kime oy vereceğinizi de açıklamış oluyorsunuz?" sözlerine "Lafın tamı deliye söylenir. Ben yarım söyledim. Tamını milletimiz bilir" şeklinde yanıt verdi. Ağıralioğlu manidar yanıtıyla, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vereceğini belli etmiş oldu.

 • 21.05.2023 21 May 02:49 Yavuz Ağıralioğlu: 'Ne dediniz de haklı çıktınız?' sorusuna yanıt verdi

  Yavuz Ağıralioğlu: 'Ne dediniz de haklı çıktınız?' sorusuna yanıt verdi 27. Dönem İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, CNN Türk canlı yayınında Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Partisinden istifa süreci ile 14 Mayıs'ta gerçekleştirilen seçim tablosu hakkında ne düşündüğü sorulan Ağıralioğlu, süreçle ilgili bir takım itirazları olduğunu, istifaya kadar giden süreç içerisinde hassasiyetlerini kamuoyuyla paylaştığını anlattı.

 • 21.05.2023 21 May 00:10 Yavuz Ağıralioğlu'nun sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı!

  Yavuz Ağıralioğlu'nun sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı! Seçim öncesi İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu'nun 2. tur seçimlerine dönük yaptığı "Dokuz kere yenilmiş birinin onuncu maçına kimse gitmez. Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanamaz" yorumu tepkilere neden oldu. Sosyal medyada birçok kullanıcı Ağıralioğlu'na yönelik "Yazıklar olsun", "Şimdi de AK Parti'ye mi göz kırpıyorsun" şeklinde tweetler attı.

 • 20.05.2023 20 May 23:12 Yavuz Ağıralioğlu'ndan 6'lı Masa'yı kızdıracak yorum: Kılıçdaroğlu kazanamaz

  Yavuz Ağıralioğlu'ndan 6'lı Masa'yı kızdıracak yorum: Kılıçdaroğlu kazanamaz Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkıp seçim öncesi İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, 2. tur seçimlerine yönelik konuştu. Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Ağıralioğlu, "Dokuz kere yenilmiş birinin onuncu maçına kimse gitmez. Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanamaz" ifadelerine yer verdi.

 • 16.05.2023 16 May 00:44 Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkarak İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Terör örgütlerine mesafesizliğin sebep olduğu seçim sonucu

  Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkarak İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Terör örgütlerine mesafesizliğin sebep olduğu seçim sonucu Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına itiraz ederek İYİ Parti'deki görevini bırakan Yavuz Ağıralioğlu, seçimlerin ikinci tura kalmasına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ağıralioğlu, "Biz, tenkitlerimizi ve itirazlarımızı kamuoyuyla paylaşmıştık. Bu şerhlerimizin haklı çıktığı; terör örgütlerine mesafesizliğin, dayatma ve baskıların Türk Milleti nezdinde güvensizliğe, tepkiye sebep olduğu bir seçim sonucu ortaya çıkmıştır." ifadelerini kullandı.

 • 09.05.2023 09 May 11:09 İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu seçilirse parti kuracağını açıkladı

  İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu seçilirse parti kuracağını açıkladı İYİ Parti'den olaylı bir şekilde istifa eden ve uzun süredir sessizliğe gömülen Yavuz Ağıralioğlu, seçime günler kala çok konuşulacak bir çıkışa imza attı. Terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinin Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklamaları üzerinden İYİ Parti'ye yüklenen Ağıralioğlu, "Kemal Bey kazanırsa, bu kazancın siyaset kulvarını sıkıştıracağını düşünüyorum. O yüzden bir sonraki seçim, erkene alınmak zorunda kalacaktır. Kemal Bey kazanırsa hemen parti kurmak zorunda kalabilirim" dedi.

 • 17.04.2023 17 Nis 19:08 İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, günler sonra ortaya çıktı

  İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, günler sonra ortaya çıktı İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, günler sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Kızılay'a kan bağışı yapan Ağıralioğlu, "Kızılay hepimizin. Yöneticilerin yanlışlarına haklı olarak kızdık ancak Kızılay'a kan vermekten vazgeçmeyelim!" ifadelerini kullandı.

 • 07.04.2023 07 Nis 11:28 İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, Erbakan'ın danışmanlığını yapan Davut Güloğlu'yla iftar açtı

  İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, Erbakan'ın danışmanlığını yapan Davut Güloğlu'yla iftar açtı Millet İttifakı'nın aday olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nu kabul etmemesi ve HDP'ye yönelik tepkileri sonrası İYİ Parti'den istifasını açıklayan Yavuz Ağıralioğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Danışmanı Davut Güloğlu'yla buluşarak iftar açtı. Yemeğe ait bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşan Ağıralioğlu, "Kendisine gösterdiği bu vatansever ve dik duruşu için tekrar teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 • 05.04.2023 05 Nis 15:10 MHP lideri Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'na methiyeler düzdü: Mertçe tepkisini dile getirdi

  MHP lideri Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'na methiyeler düzdü: Mertçe tepkisini dile getirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'nun İYİ Parti'den istifası hakkında, "Bir tek İYİ Partili bir milletvekili vicdanının sesine kulak verip cesaret gösterdi, mertçe tepkisini dile getirdi ve partisinden istifa etti" ifadelerini kullandı.

 • 31.03.2023 31 Mar 10:00 Kulisler bu iddiayla çalkalanıyor: İşte İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu'nun gerçek planı

  Kulisler bu iddiayla çalkalanıyor: İşte İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu'nun gerçek planı Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini duyuran Yavuz Ağıralioğlu geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'den istifa etti. Kamera karşısına geçerek dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ağıralioğlu ile ilgili bir iddia ise Ankara kulislerinde sıkça konuşulmaya başlandı. İktidarın seçimi kaybetmesi halinde Mustafa Destici'nin Büyük Birlik Partisi'nin başında kalamayacağını düşünen Ağıralioğlu'nun bu koltuğa oturmayı planladığı ileri sürüldü.

 • 30.03.2023 30 Mar 09:03 İstifanın ardındaki perde aralandı! Ağıralioğlu, genel başkan yardımcılığı talebi reddedilince istifa etmiş

  İstifanın ardındaki perde aralandı! Ağıralioğlu, genel başkan yardımcılığı talebi reddedilince istifa etmiş Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini dile getiren İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, dün akşam partisinden istifa etti. Ağıralioğlu'nun süreçte yaptığı açıklamalar kamuoyunda gündem yaratırken, İYİ Partili ismin istifasının perde arkası da netlik kazandı. Ağıralioğlu'nun Meral Akşener'den genel başkan yardımcılığı talep ettiği, kabul edilmemesinin ardından kameraların önüne çıkarak istifa açıklamasında bulunduğu ileri sürüldü.

 • 29.03.2023 29 Mar 16:34 İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Partiden istifa etti Açıklaması

  İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Partiden istifa etti Açıklaması İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "İYİ Parti ile olan siyasi beraberliğimi nihayete erdiriyorum.

 • 29.03.2023 29 Mar 15:54 İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladı

  İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladı İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladı Ağıralioğlu: " Kuralsız, ahlaksız, ilkesiz, ölçüsüz kazanmaktansa; mertlikle kaybetmeyi yeğleyen siyasi dili önceledim.

 • 29.03.2023 29 Mar 14:56 Yavuz Ağıralioğlu: "İyi Parti ile Olan Siyasi Beraberliğimden İstifa Ederek, Ayrılıyorum"

  Yavuz Ağıralioğlu: 'İyi Parti ile Olan Siyasi Beraberliğimden İstifa Ederek, Ayrılıyorum' İYİ Parti’den istifa ettiğini açıklayan İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, TBMM’de yaptığı açıklamada; “İYİ Parti ile olan siyasi beraberliğimden istifa ederek ayrılıyorum, hüzünle ayrılıyorum, gerçekten üzüntüyle ayrılıyorum” dedi.

 • 29.03.2023 29 Mar 14:10 Ağıralioğlu, istifasının ardından suskunluğunu bozdu: Partime yük olmaya başlamıştım

  Ağıralioğlu, istifasının ardından suskunluğunu bozdu: Partime yük olmaya başlamıştım Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini dile getiren Yavuz Ağıralioğlu, dün akşam İYİ Parti'den istifa etti. Bugün basın toplantısı düzenleyen İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Partime yük olmaya başlamıştım" ifadelerini kullandı.

 • 29.03.2023 29 Mar 09:43 İstifası olay yarattı! İYİ Partililerden peş peşe Yavuz Ağıralioğlu paylaşımı

  İstifası olay yarattı! İYİ Partililerden peş peşe Yavuz Ağıralioğlu paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına her fırsatta karşı çıktığını belirten ve ona oy vermeyeceğini duyuran İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu partisinden istifa etti. Ağıralioğlu'nun istifasını önceden televizyon aracılığı ile açıklaması üzerine İYİ Parti lideri Akşener, bugün için oluşturulan randevu kararını bozdu. Parti içerisinden bazı isimler de Ağıralioğlu'na peş peşe ses yükseltti.

 • 28.03.2023 28 Mar 22:39 İYİ Partili Rıdvan Uz'dan istifa eden Ağıralioğlu'na tepki: Sen masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın, şimdi ne oldu?

  İYİ Partili Rıdvan Uz'dan istifa eden Ağıralioğlu'na tepki: Sen masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın, şimdi ne oldu? Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına her fırsatta karşı çıktığını dile getiren ve ona oy vermeyeceğini açıklayan İYİ Parti milletvekili Yavuz Ağıralioğlu partisinden istifa etti. Ağıralioğlu, "Akşener ile vedalaşmaya gidiyorum" dese de, İYİ Parti lideri Akşener, Ağıralioğlu ile yarın gerçekleşecek randevusunu iptal etti. İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Rıdvan Uz ise Ağıralioğlu'na tepki göstererek, "Divanda altılı masaya dönülmesi konusunda el kaldırandın, şimdi ne oldu?" diye sordu.

 • 28.03.2023 28 Mar 20:05 Akşener, Ağıralioğlu'nun istifasını sunacağı yarınki randevusunu iptal etti! Sebebi önceden televizyona yaptığı açıklama

  Akşener, Ağıralioğlu'nun istifasını sunacağı yarınki randevusunu iptal etti! Sebebi önceden televizyona yaptığı açıklama Kılıçdaroğlu'na seçimde ona oy vermeyeceğini söyleyen İYİ Parti milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, "Meral Akşener ile vedalaşmaya gidiyorum, istifa edeceğim" dedi. Bunun üzerine Akşener, istifasını önceden televizyonda duyuran Ağıralioğlu ile yarınki randevusunu iptal etti. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, "İstifa müessesi kişinin tek taraflı bir karar verme usulüdür. Dolayısıyla bu kapsamda bir görüşme anlamını yitirmiştir" dedi.

 • 28.03.2023 28 Mar 18:44 İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etti

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etti CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına her fırsatta karşı çıkan ve bugün yaptığı açıklamayla Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etti. Ağıralioğlu, "Meral Akşener ile vedalaşmaya gidiyorum" dese de, İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, "İstifa müessesi kişinin tek taraflı bir karar verme usulüdür. Böyle bir düşünce ve tutumun ifadesidir. Herhangi bir görüşme gerçekleşmeyecektir." ifadelerini kullandı.

 • 28.03.2023 28 Mar 13:10 İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini açıkladı

  İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini açıkladı Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla gündeme gelen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini belirtti.

 • 25.03.2023 25 Mar 10:09 Selahattin Demirtaş isim vermeden "provokatör" diyerek yüklendi! Herkes aynı kişiyi tahmin etti

  Selahattin Demirtaş isim vermeden 'provokatör' diyerek yüklendi! Herkes aynı kişiyi tahmin etti Cezaevinde tutulan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "AK Parti'nin muhalefet partilerine sızdırdığı ajan provokatörler de bu seçimle ifşa olacaklar." şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi. Demirtaş isim vermeden eleştirilerini sıralarken, sosyal medya kullanıcıları bahsedilen kişinin, Altılı Masa'daki aday belirleme süreciyle ilgili sert sözler söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu olduğuna dair yorumlarda bulundu.

 • 24.03.2023 24 Mar 23:09 İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na canlı yayında açıkça soruldu: Kılıçdaroğlu'na oy verecek misiniz?

  İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na canlı yayında açıkça soruldu: Kılıçdaroğlu'na oy verecek misiniz? 6'lı Masa'daki aday belirleme süreci ve Kılıçdaroğlu'nun adaylığı konusunda sert sözler sarf eden İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na, canlı yayında "Kılıçdaroğlu'na oy verecek misiniz?" diye soruldu. Mızıkçılık yapmayacağını belirten Ağıralioğlu, "Milletten duyduğumu masaya arz ediyorum. Oyların kırgın verileceğini, kızgın verileceğini hırpalanmış verileceğinin duyulsun istiyorum'' dedi.

 • 24.03.2023 24 Mar 22:18 İYİ Partili Ağıralioğlu: Milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım, iradem nettir

  İYİ Partili Ağıralioğlu: Milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım, iradem nettir İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Malum ve haklı itirazlarım sebebiyle, partimize 28'inci dönem milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım. İrademi beyan ettim. İradem nettir ve zamanla anlaşılacaktır" dedi.

 • 24.03.2023 24 Mar 21:25 İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu geri adım atmıyor: Kırgın bir şekilde oy verilecek, ben bu vebale ortak olmayacağım

  İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu geri adım atmıyor: Kırgın bir şekilde oy verilecek, ben bu vebale ortak olmayacağım Meclis'te yaptığı basın açıklamasıyla 6'lı Masa'daki aday belirleme süreciyle ilgili zehir zemberek sözler sarf eden İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, konu hakkında yeni bir açıklama yaptı. Geri adım atmayan Ağıralioğlu, "İradem nettir ve zamanla anlaşılacaktır. Parti teşkilâtlarımızın hissiyatı ise bilinsin, duyulsun istiyorum. Gelen telefonlardan anlıyorum ki kızgın, kırgın, üzgün, hırpalanmış ve kahırlı bir şekilde oy verilecek. Ben kendi adıma bu vebale ortak olmayacağım." dedi.

 • 24.03.2023 24 Mar 18:51 İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan "İstifa edecek misiniz?" sorusuna yanıt: Ben itiraz ettim

  İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan 'İstifa edecek misiniz?' sorusuna yanıt: Ben itiraz ettim "Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığından rahatsız değiliz. Ama dayatılan adaya karşıyız" diyerek 6'lı Masa'nın aday belirleme sürecine yönelik sert ifadeler kullanan İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na katıldığı canlı yayında "İstifa edecek misiniz?" diye soruldu. Ağıralioğlu, "Ben itiraz ettim. Benim itirazım partime yapılanlara, genel başkanımın maruz kaldığı muameleye." dedi.

 • 23.03.2023 23 Mar 22:54 Ağıralioğlu'nun sözleri İYİ Parti'de rahatsızlığa neden oldu: Zamanlaması üzücü, binlerce emeğin sevincini kursağında perdeledi

  Ağıralioğlu'nun sözleri İYİ Parti'de rahatsızlığa neden oldu: Zamanlaması üzücü, binlerce emeğin sevincini kursağında perdeledi Millet İtttifakı'nda yaşanan adaylık sürecinde yaşananlara tepki gösterip, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığından rahatsız değiliz. Ama dayatılan adaya karşıyız" diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'na kendi partisinden de tepki geldi. İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, "Zamanlaması üzücü, beni üzmüştür. Bizi üzen, bütün binlerce emeğin ve yüz binlerce beklentinin sevincini kursağında perdeleyen bir gelişme oldu." ifadelerini kullandı.

 • 23.03.2023 23 Mar 22:18 Kılıçdaroğlu, Ağıralioğlu'nun ateş püsküren sözleri karşısında sessizliğini bozdu: Kırgınlık duymadım

  Kılıçdaroğlu, Ağıralioğlu'nun ateş püsküren sözleri karşısında sessizliğini bozdu: Kırgınlık duymadım "Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığından rahatsız değiliz. Ama dayatılan adaya karşıyız" diyerek ateş püsküren İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun sözlerine CHP liderinden ilk yorum geldi. Ağıralioğlu'na kırgın olmadığını belirten Kılıçdaroğlu, "Siyasetçi eleştirir ama saygıyı korumak zorundasınız. Ağıralioğlu da eleştirebilir. Kırgınlık duymadım. Biz altı lider Türkiye'nin geleceğine odaklandık geçmişine değil." dedi.

 • 23.03.2023 23 Mar 14:31 Millet İttifakı'ndan İYİ Partili Ağıralioğlu'na ilk yorum! DP lideri Uysal: İktidarın istediği bu tür sözler

  Millet İttifakı'ndan İYİ Partili Ağıralioğlu'na ilk yorum! DP lideri Uysal: İktidarın istediği bu tür sözler TBMM'de düzenlediği basın toplantısında hem Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili hem de HDP'ye yönelik sert sözler söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na Altılı Masa'dan ilk yanıt geldi. Ağıralioğlu'nu hedef alan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Sözlerin kimin ağzına sakız olduğuna dikkat etmek lazım. İktidarın istediği bu tür sözlerdir" ifadelerini kullandı.

 • 23.03.2023 23 Mar 11:32 Sarsıcı iddia: Yavuz Ağıralioğlu, Büyük Birlik Partisi başkanı mı olmak istiyor?

  Sarsıcı iddia: Yavuz Ağıralioğlu, Büyük Birlik Partisi başkanı mı olmak istiyor? TBMM'de düzenlediği basın toplantısında hem Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili hem de HDP'ye yönelik sert açıklamalarda yapan İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun Büyük Birlik Partisi'ne genel başkan olmak istediği iddia edildi.

 • 22.03.2023 22 Mar 23:06 CHP'li Engin Altay, İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun zehir zemberek sözleriyle ilgili soruya yanıt vermedi

  CHP'li Engin Altay, İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun zehir zemberek sözleriyle ilgili soruya yanıt vermedi İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında 6'lı Masa'daki adaylık süreciyle ilgili "Kurucusu olduğumuz masada bize pusu kurulmasından rahatsızız." ifadelerini kullandı. Bu sözler, Ağıralioğlu için daha önce Akşener'e "Kulağını çek" çağrısı yapan CHP'li Engin Altay'a soruldu. Altay yeni bir polemik başlatmamak için soruya yanıt vermekten kaçınarak "Başka soru sorun" dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 21:19 Topa tuttuğu HDP, Yavuz Ağıralioğlu'nu Meral Akşener'in imzası üzerinden vurdu

  Topa tuttuğu HDP, Yavuz Ağıralioğlu'nu Meral Akşener'in imzası üzerinden vurdu "Kemal Bey dayatmasına karşıyız; HDP'nin içinde olduğu bir denklemde, terörün gölgesinin düştüğü yerde olmayız" diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Genel İdare Kurulu üyesi Yavuz Ağıralioğlu'na HDP kanadından karşılık geldi. HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, konuk olduğu programda "Cevap vermeye değer görmüyorum. 6'lı Masa ortak cumhurbaşkanı adayı çıkarma kararı aldı. Altına bütün partilerin başkanları imzalarını attılar. Biz o imzaları dikkate alırız" diyerek Ağıralioğlu'na yanıt verdi.

 • 22.03.2023 22 Mar 20:25 İYİ Partili Ağıralioğlu: Bize pusu kurulmasından rahatsızız (2)

  İYİ Partili Ağıralioğlu: Bize pusu kurulmasından rahatsızız (2) 'ADAYLIK BAŞVURUSU YAPMADIM'Yavuz Ağıralioğlu TBMM'de düzenlediği basın toplantısının ardından soruları yanıtladı.

 • 22.03.2023 22 Mar 19:06 Yavuz Ağıralioğlu: İyi Parti'nin Emekleri Ziyan Edildi. İyi Parti'den Kimse Özür Dilemedi

  Yavuz Ağıralioğlu: İyi Parti'nin Emekleri Ziyan Edildi. İyi Parti'den Kimse Özür Dilemedi İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, “Ben terörün gölgesinin düştüğü yerde, devletin makamlarının örselenmesine razı değilim. Partimiz istiskal edildi. İYİ Parti’nin emekleri ziyan edildi. İYİ Parti’den kimse özür dilemedi” dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 17:09 İYİ Parti'li Ağıralioğlu, altılı masanın aday belirleme sürecini değerlendirdi: (1)

  İYİ Parti'li Ağıralioğlu, altılı masanın aday belirleme sürecini değerlendirdi: (1) İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Kurucusu olduğumuz masada bize pusu kurulmasından rahatsızız." dedi.

 • 22.03.2023 22 Mar 16:39 İYİ Partili Ağıralioğlu sert konuştu: Kemal Bey'in adaylığını dayatmasına itiraz ediyorum

  İYİ Partili Ağıralioğlu sert konuştu: Kemal Bey'in adaylığını dayatmasına itiraz ediyorum TBMM'de basın toplantısı düzenleyen İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nda adaylık sürecinde yaşananlarla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına itiraz eden Ağıralioğlu, "Kurucusu olduğumuz masada bize pusu kurulmasından rahatsızız. Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığından rahatsız değiliz. Ama dayatılan adaya karşıyız" ifadelerini kullandı.

 • 15.03.2023 15 Mar 17:10 İYİ Parti'den istifa edeceği konuşulan Yavuz Ağıralioğlu suskunluğunu bozdu

  İYİ Parti'den istifa edeceği konuşulan Yavuz Ağıralioğlu suskunluğunu bozdu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrıldıktan sonra dönme kararı almasının ardından İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun partisinden istifa edeceği iddiaları ortaya atılmıştı. Bugün konuyla ilgili bir açıklama yapan Ağıralioğlu, "Sağ ayağıma basamıyorum ama sol ayağıma yaslanarak yürüyorum. Bu durumdan rahatsızım" dedi.

 • 03.03.2023 03 Mar 19:00 Akşener 6'lı Masa'dan ayrıldı mı? İYİ Parti'den peş peşe açıklamalar

  Akşener 6'lı Masa'dan ayrıldı mı? İYİ Parti'den peş peşe açıklamalar İYİ Parti lideri Meral Akşener'in, Kılıçdaroğlu'nun adaylığına resti çekmesi, "6'lı Masa'dan kalktı" yorumlarını da beraberinde getirirken, İYİ Partili isimlerden peş peşe açıklamalar geldi. İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Masadan kalkmadık, biz aday önerimizi İmamoğlu ve Yavaş olarak sunduk." derken, "Masadan kalkma gibi bir durum yok." dediği öne sürülen Koray Aydın iddiaları yalanlayarak böyle bir açıklamasının olmadığını belirtti.

 • 18.01.2023 18 Oca 14:48 İYİ Parti'li Ağıralioğlu: Her şartta memleket idaresini almaya çalışacağız

  İYİ Parti'li Ağıralioğlu: Her şartta memleket idaresini almaya çalışacağız İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Her seçimde, her şartta memleket idaresini almaya gayret edeceğiz" dedi.

 • 20.12.2022 20 Ara 11:02 Kılıçdaroğlu'nun sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan yanıt: Halkta karşılık görmüş iki isimle ilgili konuşmak neden içişlerine karışmak olsun?

  Kılıçdaroğlu'nun sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan yanıt: Halkta karşılık görmüş iki isimle ilgili konuşmak neden içişlerine karışmak olsun? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, üstü kapalı şekilde İYİ Parti'ye gönderme yaparak, "Bir parti başka bir partinin içişlerine karışmamalı" sözlerini sarf etmesine İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan yanıt geldi. Ağıralioğlu, "Milletin iradesine yönelik fikirleri içişlerine karışmak olarak nitelememek lazım. Biz ne başka bir partinin içişlerine karışırız ne de bizle alakası olmayan konularla ilgili fikir yürütürüz" dedi.

 • 07.12.2022 07 Ara 16:16 İsmailağa Cemaati'nde 6 yaşındaki çocuğun imam nikahıyla evlendirilip cinsel istismara maruz bırakılmasına tepki yağıyor

  İsmailağa Cemaati'nde 6 yaşındaki çocuğun imam nikahıyla evlendirilip cinsel istismara maruz bırakılmasına tepki yağıyor Hiranur Vakfı'nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel'in kızı H.K.G., babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikâhıyla evlendirdiğini ve çocukluğu boyunca cinsel istismara uğradığını öne sürerek mahkemeye başvurdu. H.K.G'nin çocuk yaşta gelinlikli fotoğrafları ortaya çıkarken, İYİ Partili Ağıralioğlu duruma, "Devletimiz, dinimize ve çocuklarımıza yapılan bu gibi alçaklıklara karşı yutkunmadan gereğini yapmalıdır" sözleriyle tepki gösterirdi Haluk Levent ise,"6 yaşında daha. Allah belanızı versin" dedi.

 • 05.12.2022 05 Ara 13:10 Yavuz Ağıralioğlu: "Yakacak Tezekten ve Yiyecek Soğandan Başka Bir Şey Bırakmadınız"

  Yavuz Ağıralioğlu: 'Yakacak Tezekten ve Yiyecek Soğandan Başka Bir Şey Bırakmadınız' İYİ Parti’nin Artvin Hopa 3. Olağan İlçe Kongresi yapıldı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Yavuz Ağıralioğlu, kongrede “Siyasetçiler 'gerekirse soğan ekmek yeriz' diye milletlerine konuşuyorlarsa milletimiz şunu demeyi öğrenecek; 'demek ki bunlar soğandan başka bir şey bırakmadılar hiç'. Bunu milletimizin bilmesini sağlamalıyız. Soğan ekmek yeriz, tezek yakarız gerekirse böyle fedakârlık cümleleri kurarak güya fedakârlık adına millete çileli yollardan bahsedenlerin bir arka planı şudur: Yakacak tezekten başka bir şey bırakmadınız yiyecek soğandan başka bir şey kalmadı" diye konuştu.

 • 02.12.2022 02 Ara 22:39 Meral Akşener, CHP'den tepki gören Yavuz Ağıralioğlu'nu savundu: Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldum

  Meral Akşener, CHP'den tepki gören Yavuz Ağıralioğlu'nu savundu: Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldum İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile kriz çıkaran sözlerine ilişkin Ağıralioğlu'nun ifadelerinin kişisel görüşleri olduğunu söyleyerek, "Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldum" şeklinde konuştu.

Advertisement