Adana'da '4. Akdeniz Surf Castıng Turnuvası' Sona Erdi - Son Dakika

Adana'da '4. Akdeniz Surf Castıng Turnuvası' Sona Erdi

27.11.2022 15:45
Adana'da '4. Akdeniz Surf Castıng Turnuvası' Sona Erdi

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunda Yumurtalık ilçesi Zeytinbeli Plajı’nda düzenlenen, ‘4. Akdeniz Surf Casting Turnuvası’ sona erdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunda Yumurtalık ilçesi Zeytinbeli Plajı'nda düzenlenen, '4. Akdeniz Surf Casting Turnuvası' sona erdi.

Amatör Sportif Olta Balıkçıları Federasyonu'na (ASOF) bağlı 25 amatör sportif balıkçılık derneğinden 150 yarışmacının, 75 kulvarda mücadele ettiği turnuva, bugün saat 06.00'da oltaların toplanması ve 20 saha hakeminin ölçümleri tamamlamasıyla son buldu.

Yumurtalık Zeytinbeli'nde düzenlenen ödül törenine; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ASOF Başkanı Serkan İnanç, Akdeniz Surf Casting Bölge Başkanı Salim Karabucak, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, federasyon temsilcileri, bürokratlar ve sporcular katıldı.

Yarışmada 1'nci olan Arif Ömer Bülbül ve Adem Bülbül ekibine ödülünü; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına CHP Adana İL Başkanı Mehmet Çelebi, 2'nci olan Aziz Caner Göçer- Ahmet Keskin ikilisine ödülünü Kılıçdaroğlu adına CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, 3'üncü olan Cemal Kurşunlu-Köksal Şahin ekibine ise ödülünü ASOF Başkanı Serkan İnanç ve ASC Bölge Başkanı Başkanı Salim Karabucak takdim etti. Turnuvada 'En Büyük Balık Ödülü'nü alan Mehmet Görmüş'e  ise ödülünü, Başkan Karalar verdi.

Yarışmada oltalara takılan limit dışı balıklar denize salıverildi, tutulan balıklar ise çocuk esirgeme kurumuna bağışlandı.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Adana'da '4. Akdeniz Surf Castıng Turnuvası' Sona Erdi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement