CHP'liler Sandık Başında - Son Dakika

CHP'liler Sandık Başında

03.04.2011 13:44
CHP'liler Sandık Başında

Eceabat ve Lapseki'de, CHP üyeleri milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti.

Eceabat ve Lapseki'de, CHP üyeleri milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti.

Eceabat'ta 150 üye, Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi'nde kurulan tek sandıkta 24. dönem milletvekili aday adaylarının sıralamasının belirlenmesinde Mustafa Ege, Şükrü Kemerli, Fikriye Kızılkeçi, Ahmet Küçük, Bülent Öz, İsmail Özay,Ali Sarıbaş, Mustafa Serdar Soydan, Altan Tuna, Hüseyin Acar, İsmail Aga, Nurşen Albayrak, Turgut Çamer, Cengiz Demirel ve Emin Doğan için oy kullandı.

Lapseki'de ise 452 üye Atatürk Lisesi'nde kurulan sandıkta oylarını kullandı. Lapseki CHP İlçe Başkanı Ahmet Güler, "Sandıktan kim çıkarsa çıksın bizim adayımızdır" dedi.

Milletvekili aday adayından biri olan Hüseyin Acar, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Bu bir yarış. Sandıktan kim çıkarsa saygı duyar var gücümle çalışırım" diye konuştu.

- ÇANAKKALE

YORUMLAR
500
Son dakika haberi | Çiğli'de Sandık Zamanı: Söz Vatandaşta Son dakika haberi | Çiğli'de Sandık Zamanı: Söz Vatandaşta CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti Ünlü şair ve mütefekkir Alaattin Özdenören mezarı başında anıldı Ünlü şair ve mütefekkir Alaattin Özdenören mezarı başında anıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP'liler Sandık Başında - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement