Edremit Belediyesi, Akçay Kordonu Yaz Sezonuna Hazırlıyor - Son Dakika

Edremit Belediyesi, Akçay Kordonu Yaz Sezonuna Hazırlıyor

24.05.2022 18:18

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaz sezonu öncesi merkez mahallelerde ve Akçay kordonda çalışmalarına hız verdi.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, yaz sezonu öncesi merkez mahallelerde ve Akçay kordonda çalışmalarına hız verdi.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Caddesi ve İbrahimce Mahallesi sokaklarında yol düzenleme çalışması yapıyor. Fen İşleri'nin çalışmayı tamamladığı Baraj Caddesi'nde de Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriliyor.

Akçay Mahallesi'nde ise kordon ve meydan, ekipler tarafından kozak taşı ile kaplanıyor. Renkli taşlarla düzenleme çalışmalarını sürdüren ekipler,  Akçay'ı plajı ve yeni kent meydanıyla halkın kullanımına sunmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi! Başakçıların 'Siz yarım çuval fazla patates aldınız' tartışması kanlı bitti: 2 yaralı Son dakika haberi! Başakçıların 'Siz yarım çuval fazla patates aldınız' tartışması kanlı bitti: 2 yaralı Adalı milli sporcular ve Lefter anısına Büyükada'da program düzenlendi Adalı milli sporcular ve Lefter anısına Büyükada'da program düzenlendi Samsun'da diyabetli çocuklar Diyabet Gençlik Kampı'nda eğlenip öğrendi Samsun'da diyabetli çocuklar Diyabet Gençlik Kampı'nda eğlenip öğrendi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Edremit Belediyesi, Akçay Kordonu Yaz Sezonuna Hazırlıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement