İstanbul'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika
Yerel

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

İstanbul\'da Elektrik Kesintisi

İstanbul'un Anadolu yakasında 8 ilçenin bazı bölgelerine 30 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

28.05.2014 09:30  Güncelleme: 09:29

Anadolu yakasında 8 ilçenin bazı bölgelerine 30 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 30 Mayıs Cuma günü 09.00-13.30 saatlerinde elektrik alamayacak yerler şöyle:

Üsküdar'da Kandilli Mahallesi, Soyak Kandilli Evleri, Taşocağı Sokak, Bahçelievler Mahallesi Ata 2 Sitesi, Yazgülü, İğde, Kestane, Meşe, Petunya, Atabek sokaklar, Birlik Eğitim ve Dekar Yapı, Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Caddesi, Vakko, Tekaş Teknik, Şehir Üniversitesi, Cengiz İş Merkezi, Kısıklı Caddesi, İnci Sitesi, Mahir İz Caddesi, Dentistanbul, Türk Telekom, Honda Ayışığı ve civarı.

Kadıköy'de Suadiye Mahallesi, Tüccar, Katibi, Kaptan Arif sokaklar, Emin Ali Paşa Caddesi, Asuman,  Fatma Kadın sokaklar, Bostancı Mahallesi, Yeni Fidan Sokak, Şemsettin Günaltay ve Cemil Topuzlu caddeleri, Büyük Kulüp Derneği, Papatyalı, Hasan Ali Yücel, A, B, C, D, E ve F Tibaş blokları.

Çekmeköy'de Mimar Sinan Mahallesi, Ekşioğlu Beşyıldız 2. Etap Sitesi, Merkez Mahallesi, Dumankaya Sitesi, Yunus Emre Caddesi, Özdurak Sitesi, Altınkoza Evleri, Yakut Aktaş Blokları, Zinde Villaları, Özdoruk Sitesi ve Bata, Balparmak, Narin sokaklar, Lavia Sitesi 2. Kısım, Çavuşbaşı Yolu, Bolelli Sitesi, İSKİ, Turcan Caddesi, Esila Sitesi, Testi Restoran, Nar ve Hanze sokaklar, Avrupa Koleji, Hüseyinli köyü, Ereğli Nakliyat, Granit fabrikası, Yüksel İnşaat.

Maltepe'de Altayçeşme Mahallesi, Begonya Sokak, Ağaç Sevenler Yapı Kooperatifi, Kader, Varna ve Kiraz sokaklar, Yıldız bloklar, Metro Şantiyesi ve civarı.

Şile'de Değirmençayır benzinlik çevresi, Değirmençayır köy içi, Ezilli Mahallesi, Yaka, Örcünlü ve Kumca köyleri.

Tuzla'da Yayla Mahallesi, Yayla Yolu Caddesi, Eryılmaz, Emsal, Doğannur, Yaşar sokaklar, Yeni Emel Sitesi, Yıldızlar, Akmeşe, Karaköy sokaklar, Postahane Mahallesi, Birlik Yapı Sitesi, İstasyon ve Fevzi Çakmak caddeleri, Parsan Sitesi, İlhan, Elif, Aşiyan, Dalgakıran ve İlbey sokaklar.

Beykoz'da Ayazma Köyü, Orkisan kireç fabrikası, Seçkin Beyaz, İsaklı sapağı, İsaklı Ülker Villaları, Gülbahçe Evleri, Kılıçlı Köyü, Mustafa Üstünkaya ve Osman Demirci, Bozhane köyü, Kalkavanlar, Demir Ateş ve Göllü köyü.

Sultanbeyli'de aynı gün 10.00-13.00 saatlerinde Turgut Reis Mahallesi ve Fatih Bulvarı'nda elektrik kesintisi uygulanacak. - İstanbul

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İstanbul'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement