MHP'li Mustafa Kalaycı: "Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım" - Son Dakika

MHP'li Mustafa Kalaycı: "Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım"

12.06.2018 12:51

MHP'li Mustafa Kalaycı: "Vatandaşımızın taleplerinin takipçisi olacağım"KONYA - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, vatandaşlardan gelen taleplerin ilgili kurumlara iletildiğini söyledi.

MHP'li Mustafa Kalaycı: "Vatandaşımızın taleplerinin takipçisi olacağım"

KONYA - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, vatandaşlardan gelen taleplerin ilgili kurumlara iletildiğini söyledi.

Konya'da Karayolları Bölge Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden MHP Konya Milletvekili ve 27. Dönem milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, ilçe ve mahalle ziyaretlerinde vatandaşların kendisinden talep ettiği hizmetleri ilgili kurumlarla görüştü. Kalaycı, Beyşehir Üstünler bağlantı yolunun tamamlanması, Bozkır, Üçpınar, Baybağan üzerinden Konya yolu bağlantısının tamamlanması için Karayolları Bölge Müdürüne, Beyşehir Üstünler Mahallesine 112 istasyonu kurulması için İl Sağlık Müdürüne talepleri ileterek takipçisi olacağını söyledi.

Mustafa Kalaycı, MHP İl Başkanı Murat Çiçek, Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan ve partililer ile birlikte merkez Karatay ilçesi İsmil Mahallesini ziyaret etti. İftar sonrası gerçekleştirilen ziyaretlerde MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı, esnaf ve çiftçilerle bir araya geldi. Kalaycı ve beraberindeki heyet buradaki vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve öneriler dinlendi. Kalaycı, Konya'nın tüm mahallelerinde olduğu gibi İsmil'de de partisine yoğun bir teveccüh ve takdiri bizatihi yaşadıklarını dile getirdi.

"Çiftçinin yüzünü güldüreceğiz"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı, "Ekonomide 7 alanda yapısal reform gerektiğini savunuyoruz. Bunlardan birisi de tarım ve hayvancılık sektörü. Çiftçimiz gerçekten büyük zorluk içinde üretim yapmaya çalışıyor. Girdiler çok pahalı, mazot ve gübre pahalı. Diğer taraftan da ürün para etmiyor. Yani bugün 760 liranın altında arpa satarak, 900 liraya buğday satarak çiftçi masrafını bile çıkaramıyor. Bankalara çok borçlu Bizim çiftçimize yönelik ve genel anlamda vatandaşımıza yönelik en önemli projelerimizden birisi de bu borç tuzağından, yüksek faiz tuzağından vatandaşımızı kurtarmak. Çiftçimizin Ziraat Bankası dışında da bankalara çok büyük borcu var. Onların Ziraat Bankası'na aktarılıp yapılandırılması suretiyle çiftçilerimizin faiz yükünün ve borcunun kısmen hafifletilmesi konusunda projemiz var, hazırlığımız var. Bu konuda inşallah çiftçimizi ve hayvancılıkla geçinen insanımızın yüzünü güldüreceğiz" vurgusunu yaptı.

"Özel eğitim öğretmen adayları için çalışma yapılacak"

Türkiye genelindeki eğitim sorunlarına tek tek çözüm bulacaklarının altını çizen Kalaycı, "Türkiye'de birçok öğretmen adayımız atama bekliyor. Bunlardan birisi ise özellikle engelli öğrencilerimiz hayata bağlayan öğretmenlerimiz. Bu alandaki atanamayan öğretmen adaylarımızın sorunlarını da gündemimize alacağız" şeklinde konuştu.

MHP'li Mustafa Kalaycı: Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım
MHP'li Mustafa Kalaycı: Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım
MHP'li Mustafa Kalaycı: Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım
MHP'li Mustafa Kalaycı: Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel MHP'li Mustafa Kalaycı: 'Vatandaşımızın Taleplerinin Takipçisi Olacağım' - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

08:53 "Dediklerimi not alın" diyen Elon Musk: İnsanlar daha fazla çocuk yapmazsa medeniyet çökecek
Karan Özçivit'in 08:26 Karan Özçivit'in "Annemi mi seviyorsun babanı mı?" sorusuna verdiği cevap : Mikrofonu seviyorum Son Dakika! Fatih Terim yürekleri ağza getirdi! Hastaneye kaldırılan deneyimli hoca tedavi altına alındı 18:01 Son Dakika! Fatih Terim yürekleri ağza getirdi! Hastaneye kaldırılan deneyimli hoca tedavi altına alındı Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik 16:35 Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik Başkan trafik kazasında ölünce, belediye AK Parti'ye geçti 16:27 Başkan trafik kazasında ölünce, belediye AK Parti'ye geçti Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı 16:07 Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü 14:34 Antalya'yı fırtına vurdu: Dalga boyu 3 metreyi aştı, köprü çöktü
Advertisement