Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret - Son Dakika

Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret

30.03.2017 10:28
Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret

Sivas Valisi Davut Gül, Alanya’da düzenlenen Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 46 kilo bayanlar kategorisinde üçüncü olan İklima Betül Karakuş ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Sivas Valisi Davut Gül, Alanya'da düzenlenen Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 46 kilo bayanlar kategorisinde üçüncü olan İklima Betül Karakuş ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Turnuvanın en küçük sporcusu olmasına rağmen üçüncülük elde eden İklima Betül'ü tebrik eden Vali Gül, bundan sonraki müsabakalarda da kendisine başarılar diledi.

Milli sporcu İklima Betül Karakuş ise 27-29 Nisan tarihleri arasında Yunanistan'ın başkenti Atina'da düzenlenecek olan Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanlık Kupasına hazırlandığını belirterek, derece aldığı takdirde dünya şampiyonasına direk katılacağını ifade etti.

Kabulde Antrenörler Uğur Kadak, Özkan Şakar ile milli sporcunun babası Halil İbrahim Aksoy da yer aldı. - SİVAS

Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret
Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret

YORUMLAR
500
Büyük koç ve manda boynuzları tasarım bıçaklara dönüşüyor Büyük koç ve manda boynuzları tasarım bıçaklara dönüşüyor Sivas'ta 1 yılda 117 akraba evliliği yapıldı Sivas'ta 1 yılda 117 akraba evliliği yapıldı TREDAŞ Spor U18 Erkek Basketbol Takımı, Türkiye Şampiyonası'nda iz bıraktı TREDAŞ Spor U18 Erkek Basketbol Takımı, Türkiye Şampiyonası'nda iz bıraktı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milli Sporcudan, Vali Gül'e Ziyaret - Son Dakika


Advertisement